Miss Sporty, Eye Gloss

Miss Sporty, Eye Gloss

Cienie do powiek w kremie (właściwie błyszczyk do oczu). Nie wiadomo jaka jest pojemność, bez aplikatora. Dostępne w kilku kolorach, bardzo błyszczące.

Cena: 9.9 zł

staroć

Ok będę szczera - produkt nie nadaje się na oczy

-ciężko nałożyć na oczy bo przywiera do palców
- momentalnie zbiera się w załamaniu powieki

posiadam kolor 18 gold.

+ złoto jest idealne do nadania połysku skórze, np. na dekolt przed imprezą

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie na wykończeniu

Fajniutki cień ale słaba trwałość

Kupiłam go dawno temu ze względu na śliczny jasnoniebieski kolor nr12.

Zalety:
-dostępność
-cena
-konsystencja
-bezproblemowy w aplikacji
-śliczny połysk

Wady:
-nietrwały
-roluje się trochę

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1szt

kosmetyczna pomyłka

Posiadałam dwa odcienie: różowy i niebieski.
Bardzo zbiera się w załamaniu powieki.
Daje zdecydowanie nienaturalny efekt.
W opakowaniu, które jest słabej jakości, wygląda dość dobrze, jednak źle się nakłada, krótko utrzymuje.
Według mnie nie nadaje się ani do dziennego ani do wieczorowego makijażu.
Nie sprawdza się również w trakcie lata, ponieważ dosłownie spływa z powiek po chwili od nałożenia.
Taki mały kosmetyczny koszmarek, niby tani, ale jednak szkoda nawet tych paru groszy na coś, co nic nam nie da ładnego.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Manicure - kolorowy french

Kosmetyczny koszmar!

Kupiłam z ciekawości, ale czułam, że to może być wielka pomyłka i się nie pomyliłam. Nie wiem kto to wymyślił i na kim przetestował, ale ten kosmetyk nie nadaje się do używania przez nikogo.
Konsystencja mazista, tłusta, brzydki zapach. Efekt błyszczącego oka jest tylko po nałożeniu, a i tak od razu czuć dyskomfort na powiece, które robią się ciężkie i proszą żeby jak najszybciej zmyć z nich to paskudztwo. Chwilę później cienie przyklejają się do powieki podczas otwierania oczu i w zasadzie nie ma już ich, tylko rozmazana plama jakiejś czarnej, tłustej mazi. Do śmietnika!

Używam tego produktu od: Parę razy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Byle co

Mam odcień niebieski.

W pudełeczku wygląda ślicznie, myślałam podobnie jak poprzedniczki, że uda mi się dzięki niemu fajnie rozświetlić makijaż, niestety się przeliczyłam :(

:( strasznie się wałkuję w załamaniach
:( śmierdzi samą chemią (tego zapachu nie da się opisać, jest obrzydliwy)
:( nietrwały

:) ładnie wygląda gdy zrobi się nim wyłącznie kreskę, chociaż i tak po jakimś czasie się rozmazuje okropnie
:) ślicznie błyszczy

Ogólnie zostaje mi wyrzucić resztę bo całego opakowania na pewno nie zużyję

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nadal 1 w trakcie bo nie lubię tego kosmetyku

O nie!!

Zakupiłam 3 kolory, dwa srebrne i niebieski.
Nie polecam, szkoda kasy. Chciałam rozświetlić makijaż, że tym czymś, co jest obrazą kosmetyku się po prostu nie da. Masakrycznie nietrwałe to, momentalnie zbiera się w załamaniu powieki, więc na ruchomą część oka absolutnie nie wolno nakładać!
Może lepiej się sprawdzi pod łukiem brwiowym? Tego nie wiem i nie mam zamiaru sprawdzać. Ogólnie porażka.

Używam tego produktu od: użyty kilka razy
Ilość zużytych opakowań: mam 3, nie zużyje żadnego

zdecydowanie nie!

Ma śliczne kolory oraz ślicznie wygląda na oku ale przez pierwszą godzinę.... Po godzinie zaczyna się tragedia
- wchodzi w załamania
- lepi się
- rozmazuje się
- nie jest wytrzymały

nawet jako baza się nie nadaję...
tak jak pozostałe dziewczyny nie polecam

Używam tego produktu od:2miesięcy

To jakiś żart???!!

TO JEST NAJGORSZY KOSMETYK Z KOLORÓWKI, JAKI MIAŁAM!!!

Jest to dziwna mikstura, w niezbyt ładnym pudełeczku. Mam jeszcze odcień Romance - opalizujący róż. Opakowanie jest nieporęczne. Smarowidło jest nietrwałe, utrzymuje się na powiece kwadrans, a następnie megaszybko zbiera się w załamaniach powiek. Nawet w chłodne dni.

Plusów tego cuda znaleźć nie mogę. No może jeden: to mazidło pobudziło moją kreatywność. Wobec tego, że na powieki to to się wcale nie nadaje, postanowiłam znaleźć temu inne zastosowanie. Jako rozświetlacz też się nie sprawdził. Jako błyszczyku tego stosować się boję. Wychodzi na to, że zostają tylko moje biedne pięty. Ale nie podejrzewam, żeby miało to jakiekolwiek właściwości odżywcze, wobec czego zaliczy wylot wprost do śmieci.

Gdyby w dziedzinie kosmetyków przyznawano łote Maliny, to to dziwactwo byłoby nominowane przeze mnie jako pierwsze.

Używam tego produktu od:nie pamiętam kiedy
Ilość zużytych opakowań:wciąż walczę z pierwszym

lipa

Niestety jak dla mnie wszystkie kosmetyki Miss Sporty są kiepskie, również te cienie :( obsypywały się podczas aplikacji, kiedy już udało się je nałożyć po stanowczo zbyt krótkim czasie uległy zrolowaniu, mało aksamitne wykończenie ot i chyba wszystko w tym temacie :)

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 i już nigdy więcej

nie taki najgorszy

Przeczytałam poniższe recenzje i trochę się zdziwiłam - ale chyba rozumiem o co chodzi.
Faktycznie ciężko nazwać "to coś" cieniem. Jest w formie kremowej, daje błyszczący efekt, ale nie "siada" zastyga na sucho (jak to robią cienie w kremie) ale pozostaje nadal kremowy, nieco lepki.

Domyślam się,że rzecz głównie w kolorze. Ja mam odcień Sunset, bardzo ładny, złoto beżowy. Daje naturalny rozświetlający efekt na oku, domyślam się, że kolor ciemny/szary w tej konsystencji nie sprawdzałby się tak dobrze.

I kolejna rzecz: Ja go używam tylko latem! Nie wyobrażam sobie użyć go zimą. Lepka konsystencja sprawdza się przy wysokich temperaturach, lekkim naturalnym makijażu i kontakcie z wodą. Ja lubię ten cień, czasem nakładam go na kości policzkowe jako rozśietlacz, nawet na ustach daje ciekawy efekt. To mój letni wielofunkcyjny niezbędnik ;)
Czy szybko znika, cięzko mi powiedzieć gdyż z reguły wszystkie cienie trzymają mi się dość dobrze, trochę się rolował ale nie jakoś nadzwyczajnie..

Podsumowując, zależy jak i do czego, nienajgorszy ale swoje wady ma.

Używam tego produktu od: raz na jakis czas od kilku? lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1

do niczego

niestety, chyba go wyrzucę :(

kupiłam przez przypadek - przed studniówką szukałam czarnego cienia do powiek i przez przypadek wzięłam ten, bo był tani... dopiero w domu zorientowałam się, że nie jest matowy, tylko błyszczący, no i ma formę błyszczyku O.o

nie wiem, jak na powiece wyglądają kolorowe wersje - w każdym razie czarna w żaden sposób nie jest czarna, tylko przezroczysto-szara... wygląda jakbym nałożyła na powieki jakąś oleistą maź z brokatem :/ próbowałam z cieńszą, grubszą warstwą - do niczego. póki co nie udało mi się znaleźć zastosowania do tego produktu. jeszcze może będę próbować.

a ja nie bede taka surowa ;)

owszem, cieniem do powiek tego chyba nie mozna nazwac. tak samo nie nadaje sie do pomalowania calego oka bo od razu sie walkuje.
mimo tego, posiadam 2odcienie: srebrny i zloty. stosuje je jedynie w kacikach oczu i ew pod dolna linia rzes. tak nalozone fajnie rozswietlaja oczy, spojrzenie wydaje sie "wypoczete" nawet po ciezkim dniu :)
tak wiec do pelnego makijazu raczej sie nie nadaja, do zaakcentowania - jak najbardziej.

Używam tego produktu od: ...