Cleanic Dzidziuś - chusteczki nawilżane dla dzieci

Cleanic Dzidziuś - chusteczki nawilżane dla dzieci

Pojemność 72 szt

Chusteczki nawilżane Dzidziuś służą do zmywania i odświeżania skóry, pozostawiając ją zdrową, gładką i świeżą. Wykonane są z miękkiego, delikatnego i wytrzymałego materiału nasączonego substancją oczyszczającą o fizjologicznej wartości pH 5,5 o właściwościach łagodzących i odświeżających. Nie zawierają alkoholu. Są praktyczne w użyciu, idealne w domu i w podróży. Bez alkoholu - hypoalergiczne, testowane klinicznie.
Dostępne również w dużym formacie.

Cena: ok. 6,50 zł / 72 szt. , ok. 5,50 zł / 40 szt.

są lepsze

kupiłam żeby wypróbować czegos innego,
jednak nie jestem nimi zachwycona
zapach jest bardzo delikatny i przyjemny
przeszkadza mi w nich to, że zaraz po użyciu zostawiają na skórze taki śliski film, który jednak bardzo szybko znika

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

super chusteczki dla dzidzi !

Polecam szczególnie Dzidziuś Sensitive , tak delikatnych chusteczek dawno nie miałam w ręku . Są kapitalne dla delikatnej skóry dzidziusiów , świetnie czyszczą a do tego pozostawiają delikatny ochronny film na skórze dziecka . Koleżanka używa ich do zmywania swojej wrażliwej cery . Warto wypróbować bo cena przystępna a kto raz spróbuje ... :) POLECAMY!

Używam tego produktu od:9 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:och ...dużooo

niezbędnik

Używam tych chusteczek na zmianę z Johnsonowskimi i z obu jestem bardzo zadowlona. Nie mam dzieci, więc w kwestii bobasowych pupek się nie wypowiem;), ale jeśli chodzi o moją, to spełniają zadanie na 5. Mam je zawsze przy sobie i używam w ciągu dnia, gdy nie ma możliwości skorzystania z bidetu, zwłaszcza w tzw."trudne dni". Wybawiają mnie z opresji również wtedy, gdy nie ma jak umyć rąk, odświeżyć się w upalny dzień, itp.
Nigdy mnie nie podrażniły, nie uczuliły. Jednak zmywania makijażu nigdy nie ryzykowałam, obawiam się, że na tym polu okazały by się dla mojej nadwrażliwej cery zbyt brutalne.
Jedyne ale mam do opakowania, po pewnym czasie nie dokleja się i chusteczki nieco wysychają.

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:niezliczona

Manicure - velvet nails

mogą być

Miałam wersję "skin balance" (nie wiem czy jest więcej rodzajów czy zmieniono opakowanie - było seledynowo zielone). Miały dość przyjemny, "kremowy" zapach, delikatny, więc nie drażniący. Nasączenie samych chusteczek preparatem w zupełności wystarczające, były średnio wilgotne. Natomiast sam materiał, z jakiego je wykonano mógłby być nieco delikatniejszy i bardziej miękki, był odrobinkę szorstki. Nie przerywały się, nie "rozchodziły" w trakcie użycia, wielkość odpowiednia (klasyczne Nivea są moim zdaniem ciut za małe), więc pod tym względem bardzo w porządku. Spełniały zadanie:)

Używałam tego produktu przez: kilka miesięcy

Raczej nie...

Niestety, przed zakupem nie przejrzałam opinii na ich temat. I to był mój błąd, ponieważ chusteczki, które zakupiłam, aby przed użyciem żelu zmywać za ich pomocą podkład, korektor, róż i puder, nie wywiązują się z zadania.
Sa okropnie suche - w zależności od sztuki mam wrażenie, że nie są niczym nasączane lub mają jakiś balsam w znikomej ilości. W związku z tym chusteczka drapie i podrażnia twarz :(
W okolicach oczu skóra zaczęła mnie nawet szczypać!
Nie wyobrażam sobie, jak takim produktem można zmyć skórę dziecka. Pomijając podrażnienia, zmycie czegokolwiek ze skóry wymaga dużego wysiłku, a przy okazji zużycia około 4,5 sztuk chusteczek naraz.
Jedynym plusem tego produktu jest cena, gratis w postaci 10 chusteczek i atrakcyjne opakowanie.
Nie polecam!Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:początek 1

P.S. Dodaję jedną gwiazdkę - w miarę używania chusteczek okazuje się, że "dalej" są dużo bardziej nasączone balsamem i można łatwiej i bardziej komfortowo wykonać demakijaż (oczywiście nie z tuszu)

Dobre

Kupiłam te chusteczki kilka razy ze względu na cenę (4,99zł/72szt.) i dołączone do nich małe opakowanie 10szt., które jest idealne do torby wyjściowej. No coż - pupkę dziecka wycierają ładnie, nie uczulają, zapaszek nie bardzo ale ja raczej wolę chusteczki bezzapachowe. Najbardziej mnie wkurza, że wyciągają się pojedynczo a nie jak obiecuje producent jedna pociąga za sobą drugą. Myślę, że kupię je jeszcze raz ale tym razem wersję sensitive, może będzie bez zapachu.

Extra!

Jedyne chusteczki które nie uczulają mojego synka! A wypróbowałam juz cały asortyment chusteczek. fajnie pachną, zostawiają skórę ładnie nawilżoną.

podrażniały

Używałam je zamiast mleczka oczyszczającego w warunkach spartańskich.
Są mało nasączone, dość miękkie, w miarę dobrze oczyszczają, ale gdy przejechałam nimi po oczach to nieludzko podrażniał spojówki, oczy piekły i łzawiły. Poza tym pozostawiały skórę w ciężkim do określenia dyskomforcie, niemiłe uczucie. Przecierałam tonikiem, ale dyskomfort zostawał aż do użycia kremu.

Mało komfortowe

Są tanie ale i nierewelacyjne. Dlatego nie wiem, czy dać dwie czy trzy *. Trudno się je wyciąga, nie tak szast-prast jak np.Nivea. Ze względu na moje wrażenie że są trochę szorstkie w dotyku nie przecierałam nimi twarzy mojej Marcysi. Mało pielęgnacyjne i mało komfortowe. Dobre jak pustki w kasie, bo jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Mogą być

Kupiłam je przypadkowo. Może nie są rewelacyjne, ale nie można też na nie narzekać. Dobrze zmywają makijaż i tonizują skórę. Skóra jest po nich odświeżona.

nie za dobre

Wielu kupuje je ze względu na cenę. Ja też tak robię. Szczególnie pod koniec miesiąca :) Ale nie odpowiadajami ani dziecku. Trudno je wyciagnąć z pudełka. Mam plastikowe Nivea (inne chusteczki wyskakują zeń bez problemów). Są suche. I mam niejasne wrażenie, że traktuje małą papierem ściernym, a nie środkiem pielęgnacyjnym :( Słabo oczyszczają. Doronia po poraktowaniu jej twarzy tym wynalazkiem dostała krostek. Stąd jak napisałam wcześniej, kupuje je w sytuacjach kryzysowych. Bowiem lepsze są Nivea i Bambino. Ilość zużytych opakowań: trochę

dobre

dość dobre, ale do Pampersa się nie umywają. Za to są bardzo tanie, zwłaszcza w Makro, gdzie dorzucają 1 opakowaniegratis do dwóch kupionych, taka paczka starcza na długo a kosztuje grosze. Nie są aż tak mokre jak Pampers, ale spełniają swoje zadanie, myją tonizują, próbowałam też do twarzy i jest ok. Szkoda, ze nie można kupić ich w plastikwoym oudełku.