NaturalPlus, Chusteczki z balsamem dla dzieci

NaturalPlus, Chusteczki z balsamem dla dzieci

Pojemność 55 szt

Nowe chusteczki Pampers z balsamem NaturalPlus zostały stworzone po to, aby wspomagać naturalny system ochrony skóry, żeby sama mogła się lepiej bronić przed podrażnieniami.

Chusteczki Pampers z balsamem NaturalPlus mają podwójne działanie. Przy każdym stosowaniu, nie tylko dokładnie myją, ale jednocześnie wzmacniają naturalny system ochrony skóry dziecka. Dzięki temu chronią skórę przed wpływem szkodliwych substancji, które mogłyby ją podrażnić.

Balsam NaturalPlus jest bardzo łagodny i ma odpowiednie dla skóry małego dziecka pH.

Dodatkowo nowa chusteczka Pampers jest jeszcze bardziej miękka niż dotychczas i ma teraz nowy, delikatny zapach.

świetne chusteczki

Chusteczki dobrze nawilżone, świetnie oczyszczają zabrudzone miejsca, ładnie pachną. Nie miałam dotychczas z nimi żadnych kłopotów. Dziecko nie ma od nich uczulenia, dobrze wychodzą z opakowania. W 6- paku wychodzą dość tanio ok 4,8zł za sztukę.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Jak najbardziej tak

Uzywam ich glownie do demakijazu i/lub w podrozy (mam mniejsze opakowanie kompaktowe) do odswiezenia karku szyji czy nawet rak. Wydajne wystaczaj jedna na jeden raz. Neutralny jak dla mnie zapach (choc w wersji lawendowej mdla mnie niemilosiernie) cena przystepna. Nie rwa sie a jesli dobrze i szczelnie zamkniete wytrzymuja kilka miesiecy. Polecam.

Używam tego produktu od: okolo 2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

hmm

Niestety mimo wspaniałego zapachu moje dziecko ich nie zaakceptowało. Na delikatnej skórce mojego dziecka wystąpiły krostki kiedy przestałam ich używać krostki zniknęły

Używam tego produktu od: tygodnia

depilacja rąk

używam ich do demakijażu
są do tego niezastąpione dokładnie zmywają tusz, cienie i puder
nie podrażniają skóry tylko ją fajnie nawilżają są niezastąpione i nie wymienie ich na rzaden preparat do demakijażu
do wykonania jednego demakijażu wystarcza mi jedna chusteczka są wieć bardzo wydajne a jedno opakowanie starcza na 72 dni za 7zł to się opłaca:)

Używam tego produktu od:2 tydodnii
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

super

mam małe dziecko i używałam wielu różnych chusteczek wybrałam te ponieważ:są odpowiednio nawiżone,zawsze mokre a takie powinny być,mięciutkie cena odpowiednia nie jest taka wysoka(ok 7 zł) nie podrażniają delikatnej skóry dziecka oraz co najważniejsze nie uczulają

Używam tego produktu od:02,2006
Ilość zużytych opakowań:ok.20 opakowań

są super

używałam chusteczek wielu znanych firm lecz te okazały się naprawdę super! są bardzo dobrze nasączone dzięki czemu łatwo mogę wytrzeć nawet buźkę mojego malca!

Używam tego produktu od:półtora roku - z przerwami na inne chusteczki
Ilość zużytych opakowań:wiele

Bardzo dobre

I tak wolę Nivea,ale te są naprawdę bardzo dobrej jakości.Mocno nasączone,pielęgnują,nie podrażniają skórydziecka.Ładnie pachną.Są odpowiedniej gruboości.Tanie.Właściwie same zalety.Bardzo dobra firma,szczególnie pieluchy przypadły nam bardzo do gustu i tylko tych używaliśmy.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

super

zawsze używałam różnych nawlżanych chusteczek, do różnych celów- do demakijażu, do higieny intymnej, do odświeżania sie podczas podróży etc.. kupowałam różne chusteczki dla doroslych,czasem mając kilka paczek- do twarzy. do pach, do rak, do miejsc intymnych- pół kosmetyczki.
Chusteczki pampers dostałam od mamy, która kupiła paczkę hurtową i po fakcie okazało się, że aż tyle nie jest jej potrzebne. dostałąm dwe paczki. I zakochałam się! chusteczki spełniają doskonale funkcjie wszystkich chusteczek, których używałam do tej pory. Nawet z wodoodpornym tuszem sobie radzą. rewelacja. Zostanę z nimi na długo, bo mimo, że cena jest nie najniższa i opakowanie duże to zawsze lepiej jedna paczkę nosić niż kilka.
jak będę miała bobaska, to też będę mu kupowac. polecam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

dobre

dobrze zmywają pupę dziecka, co jest ich głównym przeznaczeniem ;-). używam ich także czasami do zmywania makijażu i w podróży do czyszczenia rąk, są skuteczne i przy odpowiednim przechowywaniu "mokre do ostatniej chusteczki"
czasami je zdradzam, ale zawsze do nich powracam

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań:niezliczona ilość

super 'mokre' :)

za namowa kolezanki postanowilam wyprobowac do demakijazu chusteczek dla niemowlat. te spisuje sie bardzo dobrze. ich glownym atutem jest to ze sa naprawde porzadnie nawilzone :) do tego mily zapach :)
mimo wszystko po ich uzyciu nie wyobrazam sobie zebym miala nie umyc twarzy zelem:)

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

najlepsze!!!

To rewelacyjny produkt! Chusteczki sa mieciutkie, delikatne, lagodne, slicznie pachna. Zadna kupka im nie straszna!
Radza sobie tez z brudnymi (ze wszystkiego) dzieciecymi raczkami. Pudelko jest wygodne, estetyczne i trwale.Przyznam sie, ze sama chetnie tych chusteczek uzywam...

idealne

Chusteczki są znakomite. Nie wysychają w pudełku, delikatnie pachną, nie podrażniają (choć nie należy od nich oczekiwać łagodzenia istniejących podrażnień). Można nimi umyć niemowlęcą pupę i ręce, ale do demakijażu nie odważyłam się ich użyć. Mają odpowiedni rozmiar, są wytrzymałe. Zawsze mam duże pudełko w domu i najmniejszą (25 szt.) paczkę w torebce, jeśli wychodzę z dziećmi. Z powodzeniem używałąm też wersji niemowlęcej z rumiankiem. Nie próbuję już innych, te są bez wad.