Compact Disc Eyeshadow

Compact Disc Eyeshadow

Paleta czterech kolorów, w bardzo praktycznym i eleganckim opakowaniu. Opakowanie z dość sporym lusterkiem i dwoma aplikatorami.

Są -a raczej były- OK

No tak, cienie te do nabycia są już tylko w USA, pod nazwą "Color Intensity Microfine Powder Eyeshadow", ale ja ciągle kończę kilka zestawów (nieszkodliwa mania kupowania kosmetyków ponad rzeczywiste potrzeby, choć musiała zostać powściągnięta ze względów finansowych...;)).
Cienie są bardzo przyzwoite, drobniutkie, wręcz "kremowe" w konsystencji, nakładają się i rozprowadzają idealnie, trzymają cały dzień. Jedyne co mam im do zarzucenia to mała zawartość pigmentu - na powiece kolory wyglądają jakoś "sprane", i ogólnie slaby wybór ciekawych odcieni.
Dlatego chyba skuszę się w końcu na "Pure Colour":)

taa, zalezy jaki kolor

poniewaz z serii (i tak juz nie produkowanej) Compact Disc byly tez cienie podwojne i pojedyncze, pozwole sobie zabrac glos.
Jestem wzrokowcem i z reguly cienie oceniam w pierwszej linii po kolorze (moj ukochany cien do powiek nie ma jakiejs super konsystencji za to obledny kolor), ale te cienie przekonaly mnie raczej konsystencja. Sa miekkie, wrecz "przytulne". Sa tez bardzo wysoko pigmentowane, co oznacza ze juz niewiele cienia daje efekt na powiece. Dzieki temu mozna cienie nakladac warstwami i intensyfikowac kolor.
Do czego sie przyczepie to kolory, cien podwojny mialam rozowo-liliowy (blush, lilac) i to NIE byly moje kolory :-(, w obojetnie jakim natezeniu. Pojedynczy jest fioletowy (egplant) i jest super. Odrobineczke sie osypuja.
Uwazam ze jakosc tych cieni jest swietna, jednak cena jest za wysoka. Stad jedna gwiazdka mniej.

bardzo je lubię

Bardzo trwałe, wygodne w aplikacji i dobrze dobrane kolorystycznie cienie.Nie osypują się, nie zbierają w załamaniach powiek.

depilacja bikini rodzaje

Oceniam na 4.00

To cienie bardzo dobre jakościowo. Nie kruszą się, nie obsypują, są trwałe i dobrze się rozprowadzają. Trzymają się na powiece cały dzień. Dostałam je w prezencie już dawno temu, niestety, nie jest to mój przedział cenowy, ale szczerze polecam.