Avon, Pro Sport EDT

Avon, Pro Sport EDT

Woda toaletowa i równocześnie woda po goleniu. Zapach i nazwa wskazują na to, że jest to woda przeznaczona dla mężczyzn młodych i aktywnych.

Aromatyczny, orzeźwiający zapach o charakterze ziołowo-cytrusowym. Tchnie świeżością chłodnego morza i ożywia mocą cytrusowych akordów. Oparty na spokojnych nutach zapachowych: szałwi, kolendry i mięty, wśród których wibrują akordy pełne energii mandarynki i kwiatu pomarańczy.

Cena: 33,90zł / 100ml

Tę wodę toaletową używa mój brat i on, jak i ja... jesteśmy zachwyceni :) To ja zaczęłam mu zamawiac tą wodę i jest super :) Gdy mój brat ich używa i idzie na imprezę, to po przyjeździe, a nawet rano czuc ten zapaszek na koszulce, bluzce itp. :)

PLUSY:
+wydajny,wystarcza na baaardzo długo
+ładny zapach (uwielbiam go)
+bardzo tani
+duże opakowanie (100ml)
+długo utrzymuje się na skórze, ubraniach

Jednym słowem polecam! :D

Używam tego produktu od: roku (chyba)
Ilość zużytych opakowań: jedno się kończy, a drugie opakowanie już spokojnie czeka na użycie :)

ok

jakis czas temu miał go moj ojcie, kiedys kupiłam tez dziadkowi (heh, wiem niezła jestem), no cóz
woda jest tania, ma w porzadku opakowanie, troche nie trwała, ale bez przesady nie jest tak zle
zapach sam w sobie jest po prostu meski- nie ma w nim nic nadzwyczajnego, ale na tle inncyh zapachów meskich dostepnych w drogeriach wypada na plus, tak uwazam
tak na co dzien możebyc,

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:ze 3 kupiłam

Swietny zapach

moj brat go uzywa i jest porpostu swietny ten zapach
najlepszy z calej tej serii,poniewaz jest najbardziej meski

bardzo dlugo utrzymuje sie na skorze ii cuzc zapach przez caly dzien

poza tym moj brat np uzywa go codziennie a starcza mu na bardzo dlugo(a moj brat nie oszczedza go!!!!!!)

zwykle jets w promocji w cenie 19,90

niebieski pro sport to to samo co zielony pro sport

polecam w imieniu brata

Używam tego produktu od:duzo
Ilość zużytych opakowań:duzo

Avon Mark - relacja

swiety zapach

faceci w moim domku uzywaja pro sporta wiec wiem cos o tym zpaachu :)
-piekny :)
-dlugotrwaly :)
-typowy meski zapach, z przyjemnoscia sie go wacha :P
-dla prawdziwegofaceta :P hihi
- w promocji nawet za 19,90 :-)
-wydajny mimo, ze bez dozownika :)

Używam tego produktu od:starcza na jakies 1-2misiace
Ilość zużytych opakowań: heheh nie wiem , 4 (?)

lubię go na TŻ :-)

Niedawno kupiłam TŻ drugą buteleczkę tego zapachu :-) Kojarzy mi się ten zapach z początkiem naszego związku, bo wtedy właśnie TŻ używał tej wody :-)
Zapach świeży i ładny, lubię go na moim TŻ a on chętnie go używa :-)

Bardzo sportowy i rześki!

Dla sportowca idealny ( czyli dla mojego męża:D ) Super na nim pachnie, świeżo, rześko, przyjemnie i długo:) Cena baaardzo sympatyczna, szczególnie po promocji:) Taki typowo sportowy zapach, mnie się podoba, nie powoduje migreny:)
Raz był pomysłowo zapakowany,w butelce w kształcie piłki nożnej!!!:) Mojemu mężczyźnie strasznie się spodobało:)

Używa tego kosmetyku od dawna / ilość zużytych opakowań: 3 chyba:)

świeży

Bardzo świeży zapach i zdecydowanie sportowy.Długo utrzymuje się na skórze, nie jest ostry ani ciężki.Chyba pasuje tylko na dzień - jest naprawdę bardzo leciutki i kojarzy mi się z wakacjami. :)

bardziej woda po goleniu

To jest bardziej woda po goleniu niż woda toaletowa. Po użyciu mocno czuć alkohol, a gdy alkohol juz wyparuje zapach nie zostaje na długo. Ale nuta zapchowa utrzymana w stylu całej serii, czyli dość nowoczesna, sportowa i świeża.