Athena Cosmetics, Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Cena już od 279,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

uzależnia :/

Używałam produktu o pojemności 1ml, próbki bezpłatnej. Co mogę powiedzieć, na początku miałam mieszane uczucia. Mam wrażenie, że w miejscu aplikacji kosmetyku, u nasady rzęs, powieki robiły się nieco czerwone. Oczy nie piekły, nie szczypały, ale miałam wrażenie lekkiego podrażnienia, no i ten sinoczerwony kolor powiek.
Sama aplikacja produktu mnie nieco irytowała. Pędzelek jest baardzo cieniutki, miałam wrażenie, że nie nie nanosi w ogóle kosmetyku. Przechylałam tubkę, by niejako zwilżyć pędzelek, bo miałam uczucie, że nie smaruję niczym. Nie wiem czy jest zrozumiałe co piszę, ale trochę miałam odczucie jakby placebo.
No i teraz pytanie czy kosmetyk rzeczywiście działa czy to efekt placebo, bo rzęsy wydawały mi się mocniejsze, grubsze i dłuższe, co wydaje mi się trochę niemożliwe, ale... Od jakiegoś czasu nie maluję rzęs na co dzień, a naprawdę byłam zadowolona z tego jak wyglądały bez tuszu!
Niestety kosmetyk się skończył i...rzęsy zaczęły wypadać! Nie kupię kolejnego, dlatego też uważam, że nie jest to dobry kosmetyk, bo daje efekt tylko kiedy jest stosowany, nic na dłużej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285261].usefull || 0 }}% pomocna.

niezawodny

zużyłam całe opakowanie w celu ratowania opłakanego stanu moich rzęs, odżywka sprawiła, że wyrosły mi zupełnie nowe, ale silne włoski, zapobiegła dalszemu wypadaniu. Udało mi się też zagęścić moje brwi, a nawet wydłużyć ich początek, dzięki czemu są teraz równej długości. Przy pierwszych 3 użyciach miałam lekko zaczerwienione powieki, pojawiło się też lekkie szczypanie, ale szybko przeszło, dla takich efektach warto. Teraz uzyskane efekty podtrzumję odżywką Regenerum, nic mi od tamtej pory masowo nie wypada, rzęsy są mocne i lekko wydłużone

+włosy wyrastają od zera
+rosną od razu silniejsze
+wydłuża
+wygodny, elastyczny aplikator
+efekt łatwo podtrzymać inną, tanią odżywką np. Regenerum
-cena (rozumiem, że taki efekt kosztuje, ale mogłaby być nieco tańsza)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250628].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Rzęsy po tej odżywce po ok. 3 tygodniach zaczeły mi nadmiernie wypadać, ale były długie. Zaprzestałam stosowania i rozpoczełam kuracje dla moich rzęs. Gdy przestałam stosować odżywkę Revitalash "czar prysł'', rzęsy spowrotem wróciły do swojej dawnej długości. Wniosek nasuwa się jeden, aby rzęsy były długie należy cały czas stosować tą odżywkę, co dla niektórych może być niemożliwe pod względem finansowym, a dla mnie ze względu na wypadające rzęsy po niej. Być może ma ona dla mnie za mocny skład? Tego nie wiem, ale całe szczęscie, że wygrałam tą odżywkę w konkursie, a nie wybuliłam 300 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241793].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Fantastyczna

Bardzo dobry produkt. Używałam dwa lata temu. Smarowałam zarówno brwi jak i rzęsy. Rzęsy niestety wróciły do stanu poprzedniego ale za to brwi których wcześniej nie posiadałam mam do dziś i są ciemne. Mogę polecić ten produkt z czystym sumieniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240803].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w dziesiątkę!

Najlepsza odżywka do rzęs na świecie!!! Ktokolwiek zastanawia się nad kupnem, niechaj nie waha się pod żadnym pozorem.
Z krótkich i rzadkich rzęs efekt długich i zagęszczonych - po prostu wow:) To już moje którejś z kolei opakowanie, polecam każdej z Was!
plusy:
- wydajny
Nie ma się do czego doczepić:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240601].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla wrażliwej skóry

Odżywka spełnia swoje zadanie tzn. widać wyraźnie wydłużenie rzęs. Ja pierwsze efekty zauważyłam po 4, może 6, tygodniach. Aplikacja jest łatwa, a odżywka wydajna- ja jednego opakowania używałam ok 7 miesięcy i pewnie starczyłoby na troszkę dłużej, ale przestałam używać. Dlaczego? Bo przy dłuższym stosowaniu wyglądałam na wiecznie niewyspaną lub zapłakaną. Powieki zrobiły się czerwone i podrażnione. Płyn do demakijażu, który używałam wcześniej bez żadnych problemów powodował pieczenie i swędzenie powiek. Wszyscy pytali się mnie czemu znów nie spałam w nocy.

Podsumowując:
+odżywka spełnia swoje zadanie, bo naprawdę znacznie wydłuża rzęsy
+ jest bardzo wydajna
+bardzo łatwa aplikacja

- podrażnia oczy
Cena jest duża, chociaż jeśli policzyć na jak długo wystarcza to wychodzi tyle co zrobienie rzęs u kosmetyczki raz w miesiącu ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240018].usefull || 0 }}% pomocna.

Warte swojej ceny ale efekt po pomalowaniu

Używam go drugi miesiąc codziennie na noc na linię rzęs i jestem zadowolona. Rzęsy są wyraźnie dłuższe tak ok 30%, zawsze miałam gęste i grube więc tego nie ocenie ale jeśli chodzi o wydłużenie to zdecydowanie polecam widać wyraźną różnicę. Minusem jest cena w porównaniu do innych odżywek bardzo wysoka no ale skoro są rezultaty to warto zapłacić. Nie dostałam uczulenia, nie podrażniło mi oczu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237906].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa, ale doraźnie

Przed kupnem tej odżywki nosiłam przedłużane rzęsy mniej więcej przez rok. Każdy, kto miał okazję spróbować tego dobrodziejstwa wie, jak wyglądają naturalne rzęsy po ściągnięciu. Trzeba żyć dalej ;-) i malować to, co zostało na oczach. W akcie desperacji chciałam sobie przyspieszyć wzrost rzęs i po dokładnym researchu na beautypedia zdecydowałam się wydać szalone pieniądze na tę odżywkę.

Jeśli chodzi o uratowanie rzęs, to serum się sprawdziło - w ciągu 2 tygodni miałam takie rzęsy, że po dobrym wytuszowaniu (na pierwszy ogień Lovely Curling Pump Up Mascara, a na niego Maybelline Lash Sensational) efekt na oku niewiele odstawał od przedłużanych rzęs i byłam bardzo zadowolona. Rzęsy były długie. Nie zaobserwowałam zwiększenia grubości. Kolor również się nie zmienił (jestem blondynką i mam jasne rzęsy).

Niestety odżywka działa doraźnie, rzęski przeżywają swój cykl i wypadają. W tej fazie przejściowej oko wygląda nieciekawie, bo zanim wyhodujemy na tej odżywce nowe rzęsy, robi się dużo prześwitów - na moich rzęsach zaobserwowałam taki proces. Po pierwszym dużym przyroście zaczęła się regularna wymiana rzęs i wyglądało to tak, jakbym straciła 1/3 rzęs i zostały mi tylko kilka długich. Początkowo używałam codziennie według zaleceń kosmetyczki (raz dziennie, wieczorem), później kazała używać co drugi dzień i tak też zrobiłam.

Dużą wadą jest jednak to, co zaobserwowałam na skórze wokół oczu, mimo że byłam maksymalnie delikatna i uważałam na skórę. Odżywka przyciemniła mi skórę wokół oczu do koloru CZERWONEGO i było to tak widoczne, że moja mama zauważyła to widząc mnie raz na tydzień. Myślała, że obrysowuję sobie oczy kredką na czerwono, albo że jestem przemęczona i się nie wysypiam ;-)

Nie twierdzę, że ta odżywka jest zła, ale cena jest stanowczo za wysoka, bo kosmetyk nie przynosi długotrwałych efektów. Owszem, przyspieszyła mi porost rzęs, dedykowana jest podobno osobom po chemioterapii i świetnie, że można się w dramatycznych chwilach wspomóc taką odżywką, ale ja jej ponownie nie kupię, nie kupiłabym jej gdybym mogła cofnąć czas i mieć dzisiejszą wiedzę. Niewarta takich pieniędzy - zamiast pakować tą chemię na oczy wolę pić olejek z wiesiołka, łykać biotynę i mazać rzęsy olejem rycynowym. Wzrok mam jeden.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236301].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa!

Czaiłam się na tą odżywkę od pewnego czasu ale zawsze przerażała mnie cena. W końcu zdecydowałam się na największą pojemność. Zrobiłam zdjęcie rzęs PRZED i zaczęłam stosowanie. Po miesiącu zauważyłam kolosalną różnicę. Rzęs zrobiło się dwa razy więcej i były dwa razy dłuższe, koleżanki pytały czy noszę sztuczne. Mimo moich wrażliwych oczu odżywka nie podrażniała mnie, duże opakowanie wystarczyło aż na pół roku regularnego stosowania (przez 3 miesiące na górną i dolną powiekę, potem tylko na dolną). Gdy przestałam używać odżywki rzęsy wypadały naturalnie i stopniowo, nie było widać nagłej różnicy. Teraz używam kolejnego opakowania i znowu jest efekt WOW. Ja zdecydowanie polecam ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196393].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam!

Produkt rewelacyjny - wspaniale zagęścił i wydłużył moje rzęsy. Efekty widoczne max po miesiącu regularnego stosowania. Niestety zalecenie producenta ze po skończeniu kuracji aplikacja 1 raz na tydzień aby podtrzymać efekt się nie sprawdza - ja używam co 2 dzień. Po pierwszej kuracji miałam kilka miesięcy przerwy podczas której zagęściłam rzęsy metodą 121 - bardzo zniszczyło to moje naturalne rzęsy dlatego wróciłam do Revitalash i już po miesiącu miałam ładniejszy wachlarz niż sztuczne :) w 100% polecam wszystkim - przetestowałam 2 razy na sobie i widziałam efekty u siostry i 2 koleżanek - za każdym razem efekt wow :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187613].usefull || 0 }}% pomocna.