Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Jedyny który działa

Revitalash to drogi ale całkiem wydajny preparat do rzęs który NAPRAWDĘ działa! Po ok 2 miesiącach stosowania rano i wieczorem, uzyskuje się rzęsy jak sztuczne. Uwaga bo revitalash jedynie wydłuża rzęsy. Nie sprawi że staną się grubsze ani bardziej czarne (chociaż nie widzę żeby były grubsze to moje białe i słabe rzęsy stały się trochę twardsze). Potem efekt należy podtrzymywać stosując revitalash przynajmniej 2 razy w tygodniu.
Przy zaprzestaniu używania rzęsy wracają do poprzedniego stanu (ale to oczywiste biorąc pod uwagę że żywotność rzęs jest ograniczona i zwyczajnie wyrastają nowe, które nie były wspomagane tym serum).
Słowem poleciłabym go nawet osobom po chemioterapii, tak jestem pewna jego działania.

średni

Super kosmetyk dający rzeczywiście spektakularny efekt. Po 2 tygodniach widziałam efekty. Minusem jest to że przez kilkanaście pierwszych dni preparat drażnił oczy. Nałożony delikatnie u nasady rzęs na noc powodował że oczy szczypały rano i miałam problem z porannym dojazdem autem do pracy. Mimo wszystko dolegliwość ustała i miałam piękne długie rzęsy. Niestety po jakimś czasie nieużywania preparatu rzęsy zaczęły mi wypadać podwójnie aż wszystko się wyrównało i wróciły do starego wyglądu

Najlepsza odżywka ever

Odżywek do rzęs miałam sporo, jednak żadna nie daje takich efektów jak Revitalash i żadna nie starcza na tak długo. Jak dla mnie absolutny hit.
Opakowanie używam przez 8 miesięcy. Nie wypadają mi rzęsy. Ludzie myślą że mam sztuczne. Nie pieką mnie również oczy.

Rewelacyjna :)

Ta odżywka na prawdę działa cuda. Posiadam swoje dość długie i podkręcone rzęsy, ale rzadkie. Preparat stosowany regularnie faktycznie poprawia stan rzęs. Stały się one jeszcze dłuższe oraz znacznie pogrubione. Pomalowane mascarą sięgały brwi :o Jestem bardzo zadowolona z efektu. Cena niestety dość wysoka, ale odżywka jest wydajna, wystarcza na długi okres. Jedyny minus jaki zauważyłam - kiedy przestajemy ją stosować, rzęsy zaczynają bardziej niż zawsze wypadać. Ogólnie polecam, zwłaszcza dziewczynom, które nie są zadowolone ze swoich rzęs i chciałyby poprawić ich długość, zachowując naturalny wygląd. Na pewno za jakiś czas wrócę do stosowania tego produktu :)

Skuteczna ale nie wiadomo czy nie szkodliwa

Byłam zachwycona efektami jakie daje ta odżywka do rzęs. Naprawdę działa i widać efekty. Mój entuzjazm opadł gdy przeczytalam artykuł o leku na zacne który jest głownym składnikiem tej odżywki. Mimo skuteczności przestalam jej używać bo boję się o swój wzrok

Tak Tak TAK!

Revitalash otrzymałam w prezencie. Nigdy nie myślałam o kupnie serum do rzęs z tego względu, że moje rzęsy są długie i twierdziłam, że nie ma takiej potrzeby bo niewiele więcej zdziała. Jak ja się myliłam :) Serum mimo wszystko zaczęłam stosować. Po jakimś czasie zauważyłam, że moje rzęsy są znacznie dłuższe niż były. Aż pojawił się problem z malowaniem ich, były takie długie :D nagle wszyscy zaczęli zwracać na nie uwagę pytając czy są sztuczne :) a to był efekt tego serum! Zdecydowanie polecam! Po jakimś czasie od zakończenia stosowania serum efekt sztucznych rzęs naturalnie minął. Sięgnęłam wtedy po Long4Lashes, ze względu na jego dużo niższą cenę. Niestety tutaj takiego efektu nie było. W porównaniu z Revitalash to niebo a ziemia.
Ostatnio zauważyłam, że mam coraz mniej rzęs, ich objętość się pogorszyła. Revitalash pojawił się na liście zakupów :) pomimo wysokiej ceny, wiem że ten produkt przyniesie spektakularny efekt. Myślę, że marząc o pięknych i mocnych rzęsach raz na jakiś czas można zainwestować. Na efekt trzeba poczekać kilka tygodni ale mam pewność, że w końcu się go doczekam :)

To działa!

Można napisać wiele słów krytyki na temat tej odżywki. Tak, jest droga. Tak, może podrażniać. Tak, rzęsy marnieją po odstawieniu. Ale jest jedna zaleta, która sprawia, że wszyscy ją kupują: ona naprawdę działa!
Nie wierzyłam, dopóki się nie przekonałam na własnej skórze. Stosowałam konsekwentnie przez 3 tygodnie - bez efektu, a tu po czwartym - cud. Moje rzęsy zaczęły rosnąć w szalonym tempie, aż niemal sięgnęły brwi. Aż ciężko je było wytuszować :)
Owszem, po odstawieniu odżywki, efekt znika tak szybko, jak się pojawił - rzęsy zaczynają wypadać. Jedyna rada to nie przestawać stosować. Na szczęście preparat jest bardzo wydajny. Mam opakowanie 3,5 ml ósmy miesiąc, przy czym od 2 miesięcy jadę na samych resztkach. Ale resztki też okazały się wydajne, bo rzęsy się trzymają.
Oczywiście od czasu do czasu jakaś wypadnie, czasem robią się "dziury", albo nierówności w długości, ale to nie psuje znacząco efektu "firany".
Odżywka ma też inne cechy: łatwo się aplikuje, bardzo szczypie jak wpadnie do oka. Ale to wszystko jest drugorzędne. Kupię ją na pewno jeszcze raz, wyłącznie dlatego, że jest niesamowicie skuteczna.

Droga ale skuteczna

Cóż, Bozia mnie nie obdarzyła wachlarzem cudownych rzęs. Za to podarowała mi Męża, którego gęste, bujne firanki nie ułatwiały sprawy pogodzenia się z moimi brakami. Próbowałam tańsze odżywki, jednak bez efektów. W końcu powiedziałam dość i zażyczyłam sobie od Mikołaja Revitalash! I to był najlepszy prezent z możliwych. Po 1,5 miesiącu dojrzałam całkiem niezłe efekty. Obecnie po 4 miesiącach stosowania w końcu mam dłuższe rzęsy od Męża! Myślałam, że to niemożliwe ale jednak cud! Stosowałam wg. zaleceń producenta i się opłaciło....i tak się czasem zastanawiam jak to w ogóle możliwe. Co więcej po 4 miesiącach pojemność 2ml cały czas w użytkowaniu. Godna polecenia. Dla mnie HIT!

Nie w tej cenie

Po pierwsze i najważniejsze - szalona cena! Produkt co prawda jest ok, rzęsy są wyraźnie grubsze, mocniejsze, ładniejsze. Jednak absolutnie nie są dłuższe. W tej cenie oczekiwałam efektu sztucznych wręcz rzęs, no ale nie ma go ;) Jednak jest to jedna z nielicznych odżywek do rzęs, która po ponad roku używania nie podrażnia mi oczu, nie powoduje ich zaczerwienienia, pieczenia, swędzenia, łzawienia przez długie godziny. Innych tego typu produktów po prostu nie mogę używać, choć przekonałam się o tym dopiero po długim używaniu konkurencyjnych produktów, na początku było ok przez kilka miesięcy, więc pozostaje mi zostać przy tym produkcie, no ale ta cena odstrasza bardzo... Małe opakowanie jest dość wydajne, bo nakłada się tylko odrobinę. Sama nie wiem czy polecić za takie pieniądze, chyba jedynie, gdy wszystko inne szkodzi to można spróbować...

totalne rozczarowanie

Nigdy więcej do tego produktu nie wrócę. Kupując tak drogą odżywkę byłam pewna efektu - mało tego, mam koleżankę (naturalna blodynka, słabsze włosy jeśli chodzi o gęstość i grubość, to samo tyczy się rzęs) która zaczęła stosować tę odżywkę i efekt był piorunujący! Więc i ja się zdecydowałam. Nie wiem, czy tutaj fakt, że jestem brunetką (+ moje rzęsy nigdy nie były jakieś złe, ale mam opadającą powiekę więc chciałam, żeby były jeszcze dłuższe) coś zmienia, ale... odżywka na pewno nie wpłynęła kompletnie na nic. Zero efektu. Tylko tyle, że oczy pewnego dnia mnie bolały, co jest kolejnym minusem. I oczywiście - aplikowałam zgodnie z instrukcją, którą przeczytałam jakieś sto razy... Nie polecam :(

Dobry

Malo kto wie, ale Revitalash wypuscil tez inna odzywke do rzes V'lumine (ktora jak sie podaje do wiadomosci jest dokladnie ta sama odzywka co Advanced). Pragne powiedziec: nie jest. W porownaniu z Advanced to niebo a pieklo. Advanced dziala, ta druga nie.
Revitalash stosowalam przez jakis rok, zuzylam w tym czasie pare opakowan, kiedy poddalam sie z Nanolash. Wedlug rankingow Revitalash mial byc odzywka troszke gorsza i niestety wszyscy straszyli mnie skutkami ubocznymi - miedzy innymi, ze rzesy calkowicie mi wypadna. Ale sprobowalam - przy moich krotkich rzesach zauwazylam nieznaczna poprawe. Nie jest to efekt super dlugich rzes, ale na pewno urosly, co przy Nanolash nie bylo takie pewne. Rzesy zagescily sie przy Nanolash, przy Revitalash nie zauwazylam grubszych rzes, a wrecz ich ubylo. Ale czego sie nie robi dla paru dluzszych?
Produkt jest dobry - rzesy co prawda mialy mi urosnac o centrymetr, albo chociaz pol, ale nic takiego nie nastapilo. Natomiast sa relatywnie dluzsze i za to jestem wdzieczna. Teraz stosuje Neulash, ktora bije cena dwie pozostale, ale przynajmniej wiem za co place.

Znów mam piękne rzęsy

Jadąc na wakacje doczepiłam sobie rzęsy metodą 3D, było pięknie przez 5 tygodni. Po tym okresie kiedy wszystko wypadło moim oczom ukazał się dramat jeżeli chodzi o pozostałości po moich naturalnych rzęsach. Revitalash uratował mnie od opresji, po miesięcznej kuracji rzęsy zaczęły pięknie odrastać. Tearz stosuję 2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Wart każdej złotówki jaki za niego zapłaciłam.

Nie wart swojej ceny

Od zawsze miałam krótkie rzęsy a mój mąż nie jest fanem sztucznych więc szukałam innego rozwiązania. Testowałam również ta od revitalash (2ml) i zauważyłam drobna poprawę kondycji sowich rzęs ale zdecydowanie nie wartą ceny jaką za nią zapłaciłam. Teraz testuje Realash i zobaczymy czy okaże się lepsza