Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Zdecydowanie na TAK

Tak rzeczywiście ta odżywka działa cuda. Stosowana regularnie naprawde daje niesamowite efekty . Z natury mam długie rzęsy , ale rzadkie . Po tej odżywce nie dość że były dłuższe to naprawde mi się zagęściły. Znam też wiele pań które używały tej odżywki po nieudanym przedłużaniu rzęs i ta odżywka naprawde ratowała . Odżywka jest rownież wydajna przy regularnym stosowaniu starczyła mi na ponad pół roku. Cena jest naprawdę wysoka ale w taki produkt warto zainwestować.

Nie w tej cenie

Po pierwsze i najważniejsze - szalona cena! Produkt co prawda jest ok, rzęsy są wyraźnie grubsze, mocniejsze, ładniejsze. Jednak absolutnie nie są dłuższe. W tej cenie oczekiwałam efektu sztucznych wręcz rzęs, no ale nie ma go ;) Jednak jest to jedna z nielicznych odżywek do rzęs, która po ponad roku używania nie podrażnia mi oczu, nie powoduje ich zaczerwienienia, pieczenia, swędzenia, łzawienia przez długie godziny. Innych tego typu produktów po prostu nie mogę używać, choć przekonałam się o tym dopiero po długim używaniu konkurencyjnych produktów, na początku było ok przez kilka miesięcy, więc pozostaje mi zostać przy tym produkcie, no ale ta cena odstrasza bardzo... Małe opakowanie jest dość wydajne, bo nakłada się tylko odrobinę. Sama nie wiem czy polecić za takie pieniądze, chyba jedynie, gdy wszystko inne szkodzi to można spróbować...

totalne rozczarowanie

Nigdy więcej do tego produktu nie wrócę. Kupując tak drogą odżywkę byłam pewna efektu - mało tego, mam koleżankę (naturalna blodynka, słabsze włosy jeśli chodzi o gęstość i grubość, to samo tyczy się rzęs) która zaczęła stosować tę odżywkę i efekt był piorunujący! Więc i ja się zdecydowałam. Nie wiem, czy tutaj fakt, że jestem brunetką (+ moje rzęsy nigdy nie były jakieś złe, ale mam opadającą powiekę więc chciałam, żeby były jeszcze dłuższe) coś zmienia, ale... odżywka na pewno nie wpłynęła kompletnie na nic. Zero efektu. Tylko tyle, że oczy pewnego dnia mnie bolały, co jest kolejnym minusem. I oczywiście - aplikowałam zgodnie z instrukcją, którą przeczytałam jakieś sto razy... Nie polecam :(

Dobry

Malo kto wie, ale Revitalash wypuscil tez inna odzywke do rzes V'lumine (ktora jak sie podaje do wiadomosci jest dokladnie ta sama odzywka co Advanced). Pragne powiedziec: nie jest. W porownaniu z Advanced to niebo a pieklo. Advanced dziala, ta druga nie.
Revitalash stosowalam przez jakis rok, zuzylam w tym czasie pare opakowan, kiedy poddalam sie z Nanolash. Wedlug rankingow Revitalash mial byc odzywka troszke gorsza i niestety wszyscy straszyli mnie skutkami ubocznymi - miedzy innymi, ze rzesy calkowicie mi wypadna. Ale sprobowalam - przy moich krotkich rzesach zauwazylam nieznaczna poprawe. Nie jest to efekt super dlugich rzes, ale na pewno urosly, co przy Nanolash nie bylo takie pewne. Rzesy zagescily sie przy Nanolash, przy Revitalash nie zauwazylam grubszych rzes, a wrecz ich ubylo. Ale czego sie nie robi dla paru dluzszych?
Produkt jest dobry - rzesy co prawda mialy mi urosnac o centrymetr, albo chociaz pol, ale nic takiego nie nastapilo. Natomiast sa relatywnie dluzsze i za to jestem wdzieczna. Teraz stosuje Neulash, ktora bije cena dwie pozostale, ale przynajmniej wiem za co place.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Znów mam piękne rzęsy

Jadąc na wakacje doczepiłam sobie rzęsy metodą 3D, było pięknie przez 5 tygodni. Po tym okresie kiedy wszystko wypadło moim oczom ukazał się dramat jeżeli chodzi o pozostałości po moich naturalnych rzęsach. Revitalash uratował mnie od opresji, po miesięcznej kuracji rzęsy zaczęły pięknie odrastać. Tearz stosuję 2 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Wart każdej złotówki jaki za niego zapłaciłam.

Nie wart swojej ceny

Od zawsze miałam krótkie rzęsy a mój mąż nie jest fanem sztucznych więc szukałam innego rozwiązania. Testowałam również ta od revitalash (2ml) i zauważyłam drobna poprawę kondycji sowich rzęs ale zdecydowanie nie wartą ceny jaką za nią zapłaciłam. Teraz testuje Realash i zobaczymy czy okaże się lepsza

Sama nie wiem

Kiedyś była zafascynowana tym produktem. Nie przeszkadzało mi zaczerwienienie przy lini rzęs. Jedyny tak przebadany o naturalnych składnikach. Rzęsy rewelacyjne.. Wróciłam do niego po paru latach.. Zaczerwienienie.. Było.. Rzęsy próbowały drgnac i na tej próbie się zakończyło :(

Kosmetyczny Bubel Wszech Czasów

Produktu użyłam tylko kilka razy- potem dostałam takiego uczulenia, że nic nie widziałam, miałam strasznie załzawione oczy. Innych efektów nie uświadczyłam. Aplikacja jest dla mnie niewygodna- pędzelek jest zbyt długi i cienki, cięzko precezyjne nałożyć odżywkę.

Dobry produkt ale nie rewelacyjny

Po odżywkę sięgnęłam zachęcona opiniami, na które natknęłam się w internecie. Ponieważ dużą uwagę przywiązuję do wyglądu rzęs i ich kondycji postanowiłam wypróbować ten produkt pomimo nie małej ceny. Raz się żyję, czego się nie robi dla ładnego wyglądu i Revitalash wylądował w mojej kosmetyczce. Generalnie produkt łatwy w aplikacji zresztą jak większość odżywek, która nakłada się za pomocą pędzelka jak od eyelinera. Po nałożeniu nie odczuwałam żadnego pieczenia czy swędzenia więc to duży plus kosmetyku. Opakowanie zwykłe niezachwycające, nie wyglądające tak drogo jak kosztuje ten produkt. Ogólne wrażenie dobre, rzęsy były odżywione ale nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego wzrostu rzęs. Podsumowując Revitalash krzywdy mi nie zrobiło ale też nie jest odżywką po którą sięgnę ponownie.

Super!

Produkt stosowałam 3 miesiące. Przez pierwszy miesiąc zauważyłam lekkie pogrubienie , rzęs było więcej , w drugim miesiącu zauważyłam , że są one dłuższe , podkręcone i pogrubione , czyli to co chciałam uzyskać. Po zakończeniu kuracji rzęsy są nadal delikatnie podkręcone, może nie są aż tak długie ale wyglądają bardzo naturalnie nawet jeśli nie użyje mascary :) Polecam jak najbardziej :)

Przereklamowana...

Stosowałam ją około 3 miesięcy ...
Rzęsy może i ciut urosły ( bez żadnych spektakularnych efektów ) i lekko się pogrubiły.
Po "odstawieniu" rzęsy zaczęły się sypać .... Spadały hurtowo.
Generalnie po "kuracji " potrzebowałam około 4 miesięcy na doprowadzenie ich do normalności.
Naturalnie mam długie , gęste i podkręcone rzęsy - po tej odżywce nawet przestały się podkręcać....
Dopiero teraz po roku + stosowaniu o wiele tańszej odżywki nabrały elastyczności, grubości i znów się podkręcają :)

Generalnie specyfik bez szału. Odżywka cenowo nie należy do najtańszych i jednocześnie najlepszych.
ZA tą cenę można kupić 3/4opakowania innych , tańszych znacznie lepszych.

NIE POLECAM .

Jedyny który działa

Revitalash to drogi ale całkiem wydajny preparat do rzęs który NAPRAWDĘ działa! Po ok 2 miesiącach stosowania rano i wieczorem, uzyskuje się rzęsy jak sztuczne. Uwaga bo revitalash jedynie wydłuża rzęsy. Nie sprawi że staną się grubsze ani bardziej czarne (chociaż nie widzę żeby były grubsze to moje białe i słabe rzęsy stały się trochę twardsze). Potem efekt należy podtrzymywać stosując revitalash przynajmniej 2 razy w tygodniu.
Przy zaprzestaniu używania rzęsy wracają do poprzedniego stanu (ale to oczywiste biorąc pod uwagę że żywotność rzęs jest ograniczona i zwyczajnie wyrastają nowe, które nie były wspomagane tym serum).
Słowem poleciłabym go nawet osobom po chemioterapii, tak jestem pewna jego działania.

niestety u mnie nie zadziałała

Niestety na moje rzęsy nie zadziałała tak, jak sobie po tym produkcie obiecywałam. Plus cena jest zabójcza.
Rzęsy stały się tylko minimalnie wydłużone, nie rosło ich więcej. ani nie rosły szybciej. Jak najbardziej wierzę, że u innych osób działa - ale u mnie niestety ani trochę się nie sprawdziła,.
Za tę cenę nie polecam, o wiele lepiej sprawdziła się na moich rzęsach biała odżywka polskiej firmy.