Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Dobry produkt ale nie rewelacyjny

Po odżywkę sięgnęłam zachęcona opiniami, na które natknęłam się w internecie. Ponieważ dużą uwagę przywiązuję do wyglądu rzęs i ich kondycji postanowiłam wypróbować ten produkt pomimo nie małej ceny. Raz się żyję, czego się nie robi dla ładnego wyglądu i Revitalash wylądował w mojej kosmetyczce. Generalnie produkt łatwy w aplikacji zresztą jak większość odżywek, która nakłada się za pomocą pędzelka jak od eyelinera. Po nałożeniu nie odczuwałam żadnego pieczenia czy swędzenia więc to duży plus kosmetyku. Opakowanie zwykłe niezachwycające, nie wyglądające tak drogo jak kosztuje ten produkt. Ogólne wrażenie dobre, rzęsy były odżywione ale nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego wzrostu rzęs. Podsumowując Revitalash krzywdy mi nie zrobiło ale też nie jest odżywką po którą sięgnę ponownie.

Super!

Produkt stosowałam 3 miesiące. Przez pierwszy miesiąc zauważyłam lekkie pogrubienie , rzęs było więcej , w drugim miesiącu zauważyłam , że są one dłuższe , podkręcone i pogrubione , czyli to co chciałam uzyskać. Po zakończeniu kuracji rzęsy są nadal delikatnie podkręcone, może nie są aż tak długie ale wyglądają bardzo naturalnie nawet jeśli nie użyje mascary :) Polecam jak najbardziej :)

Przereklamowana...

Stosowałam ją około 3 miesięcy ...
Rzęsy może i ciut urosły ( bez żadnych spektakularnych efektów ) i lekko się pogrubiły.
Po "odstawieniu" rzęsy zaczęły się sypać .... Spadały hurtowo.
Generalnie po "kuracji " potrzebowałam około 4 miesięcy na doprowadzenie ich do normalności.
Naturalnie mam długie , gęste i podkręcone rzęsy - po tej odżywce nawet przestały się podkręcać....
Dopiero teraz po roku + stosowaniu o wiele tańszej odżywki nabrały elastyczności, grubości i znów się podkręcają :)

Generalnie specyfik bez szału. Odżywka cenowo nie należy do najtańszych i jednocześnie najlepszych.
ZA tą cenę można kupić 3/4opakowania innych , tańszych znacznie lepszych.

NIE POLECAM .

Braun BT3040

Zdecydowanie na TAK

Tak rzeczywiście ta odżywka działa cuda. Stosowana regularnie naprawde daje niesamowite efekty . Z natury mam długie rzęsy , ale rzadkie . Po tej odżywce nie dość że były dłuższe to naprawde mi się zagęściły. Znam też wiele pań które używały tej odżywki po nieudanym przedłużaniu rzęs i ta odżywka naprawde ratowała . Odżywka jest rownież wydajna przy regularnym stosowaniu starczyła mi na ponad pół roku. Cena jest naprawdę wysoka ale w taki produkt warto zainwestować.

Jedyny który działa

Revitalash to drogi ale całkiem wydajny preparat do rzęs który NAPRAWDĘ działa! Po ok 2 miesiącach stosowania rano i wieczorem, uzyskuje się rzęsy jak sztuczne. Uwaga bo revitalash jedynie wydłuża rzęsy. Nie sprawi że staną się grubsze ani bardziej czarne (chociaż nie widzę żeby były grubsze to moje białe i słabe rzęsy stały się trochę twardsze). Potem efekt należy podtrzymywać stosując revitalash przynajmniej 2 razy w tygodniu.
Przy zaprzestaniu używania rzęsy wracają do poprzedniego stanu (ale to oczywiste biorąc pod uwagę że żywotność rzęs jest ograniczona i zwyczajnie wyrastają nowe, które nie były wspomagane tym serum).
Słowem poleciłabym go nawet osobom po chemioterapii, tak jestem pewna jego działania.

niestety u mnie nie zadziałała

Niestety na moje rzęsy nie zadziałała tak, jak sobie po tym produkcie obiecywałam. Plus cena jest zabójcza.
Rzęsy stały się tylko minimalnie wydłużone, nie rosło ich więcej. ani nie rosły szybciej. Jak najbardziej wierzę, że u innych osób działa - ale u mnie niestety ani trochę się nie sprawdziła,.
Za tę cenę nie polecam, o wiele lepiej sprawdziła się na moich rzęsach biała odżywka polskiej firmy.

Rewelacja

Zachęcona opiniami sięgnęłam po próbkę/tester o pojemności 1ml.
Co zadziwiające: używam jej już od 3 msc i jeszcze się nie skończyła :)
(regularność: 2,5 tyg. codziennie, później 1-2 razy w tyg).
Moim zdaniem taka częstotliwość dała b. dobry efekt. Mam dłuższe i gęste rzęsy.
Po zniszczeniach nie ma śladu, nie muszę jej używać regularnie.
Efekt rewelacyjny, polecam
Wadą jest cena i trudna dostępność.

Działa ale...

Używam odżywki od roku. Działa to trzeba przyznać, mam po niej piękne i gęste rzęsy. Niestety nie jest to efekt trwały. Po odstawieniu odzywki na miesiąc rzęsy wracają do normalności ( w moim wypadku krótkie itp.).
Mimo wszystko efekt jest naprawdę zadawalającej.
Opakowanie 3.5 ml starcza na min 6 miesięcy.

Naturalny efekt sztucznych rzęs

Uwielbiam ten kosmetyk - to jeden z tych których długotrwałe działanie daje zniewalający efekt. Nie ma co oczekiwać szybkich rezultatów - pierwsze sa zauważalne po miesiącu. W pierwszych dniach czuć lekkie szczypanie na lini rzęs - ważne aby produkt nie dostał się do oka! Produkt używałam pół roku i bylam zachwycona z efektów.

Zachwyt, ale tylko na początku

Użyłam 3 opakowania. Po rozpoczęciu stosowania byłam bardzo zadowolona, mimo ciemniejszej kreski, jaka pojawiła się nad linią rzęs. Przyrost rzęs był widoczny, już po miesiącu efekty były zauważalne.
Podczas stosowania drugiego opakowania (po jakimś 1,5 roku, ponieważ byłam w ciąży, później karmiłam piersią i nie mogłam tego stosować) zero efektu. Pomyślałam, że to może jakiś felerny egzemplarz...
Kupiłam kolejny i to samo, czyli brak efektu.
Obecnie są na rynku inne odżywki podobne składowo, ale ceną różnią się znacznie (na plus). I nawet kolejne opakowania na mnie działają.

Polecam!!

Nigdy nie miałam problemu z rzęsami, zawsze były dobrej długości. Odżywkę dostałam w prezencie! Strzał w 10:) już po miesiącu stosowania zauważyłam że rzęsy stały się gęściejsze i dłuższe :) Niemal każda osoba pytała się czy mam sztuczne. Po pięciu miesiącach przestałam używać produktu bo byłam bardzo zadowolona z efektu, teraz znów wracam i stosuję codziennie. Produkt posiadam rok i produktu jeszcze jest sporo. Polecam!

Super

Jak ktoś chce mieć rzęsy jak firanki, to to jest produkt dla niego. Po ok.miesiącu stosowania codziennie efekt jest mega widoczny. Szkoda, że po zaprzestaniu stosowania wszystko wraca do stanu sprzed, czyli trzeba używać go regularnie, później nawet co drugi dzień, by utrzymać efekt, niestety cena troszkę powala