Revitalash Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Revitalash Advanced Eyelash Conditioner

Cena już od 279,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

• Aqua,
  • Disodium Phosphate

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 71

Działa, ale doraźnie

Przed kupnem tej odżywki nosiłam przedłużane rzęsy mniej więcej przez rok. Każdy, kto miał okazję spróbować tego dobrodziejstwa wie, jak wyglądają naturalne rzęsy po ściągnięciu. Trzeba żyć dalej ;-) i malować to, co zostało na oczach. W akcie desperacji chciałam sobie przyspieszyć wzrost rzęs i po dokładnym researchu na beautypedia zdecydowałam się wydać szalone pieniądze na tę odżywkę.

Jeśli chodzi o uratowanie rzęs, to serum się sprawdziło - w ciągu 2 tygodni miałam takie rzęsy, że po dobrym wytuszowaniu (na pierwszy ogień Lovely Curling Pump Up Mascara, a na niego Maybelline Lash Sensational) efekt na oku niewiele odstawał od przedłużanych rzęs i byłam bardzo zadowolona. Rzęsy były długie. Nie zaobserwowałam zwiększenia grubości. Kolor również się nie zmienił (jestem blondynką i mam jasne rzęsy).

Niestety odżywka działa doraźnie, rzęski przeżywają swój cykl i wypadają. W tej fazie przejściowej oko wygląda nieciekawie, bo zanim wyhodujemy na tej odżywce nowe rzęsy, robi się dużo prześwitów - na moich rzęsach zaobserwowałam taki proces. Po pierwszym dużym przyroście zaczęła się regularna wymiana rzęs i wyglądało to tak, jakbym straciła 1/3 rzęs i zostały mi tylko kilka długich. Początkowo używałam codziennie według zaleceń kosmetyczki (raz dziennie, wieczorem), później kazała używać co drugi dzień i tak też zrobiłam.

Dużą wadą jest jednak to, co zaobserwowałam na skórze wokół oczu, mimo że byłam maksymalnie delikatna i uważałam na skórę. Odżywka przyciemniła mi skórę wokół oczu do koloru CZERWONEGO i było to tak widoczne, że moja mama zauważyła to widząc mnie raz na tydzień. Myślała, że obrysowuję sobie oczy kredką na czerwono, albo że jestem przemęczona i się nie wysypiam ;-)

Nie twierdzę, że ta odżywka jest zła, ale cena jest stanowczo za wysoka, bo kosmetyk nie przynosi długotrwałych efektów. Owszem, przyspieszyła mi porost rzęs, dedykowana jest podobno osobom po chemioterapii i świetnie, że można się w dramatycznych chwilach wspomóc taką odżywką, ale ja jej ponownie nie kupię, nie kupiłabym jej gdybym mogła cofnąć czas i mieć dzisiejszą wiedzę. Niewarta takich pieniędzy - zamiast pakować tą chemię na oczy wolę pić olejek z wiesiołka, łykać biotynę i mazać rzęsy olejem rycynowym. Wzrok mam jeden.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236301].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Działa!

Czaiłam się na tą odżywkę od pewnego czasu ale zawsze przerażała mnie cena. W końcu zdecydowałam się na największą pojemność. Zrobiłam zdjęcie rzęs PRZED i zaczęłam stosowanie. Po miesiącu zauważyłam kolosalną różnicę. Rzęs zrobiło się dwa razy więcej i były dwa razy dłuższe, koleżanki pytały czy noszę sztuczne. Mimo moich wrażliwych oczu odżywka nie podrażniała mnie, duże opakowanie wystarczyło aż na pół roku regularnego stosowania (przez 3 miesiące na górną i dolną powiekę, potem tylko na dolną). Gdy przestałam używać odżywki rzęsy wypadały naturalnie i stopniowo, nie było widać nagłej różnicy. Teraz używam kolejnego opakowania i znowu jest efekt WOW. Ja zdecydowanie polecam ten produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196393].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

polecam!

Produkt rewelacyjny - wspaniale zagęścił i wydłużył moje rzęsy. Efekty widoczne max po miesiącu regularnego stosowania. Niestety zalecenie producenta ze po skończeniu kuracji aplikacja 1 raz na tydzień aby podtrzymać efekt się nie sprawdza - ja używam co 2 dzień. Po pierwszej kuracji miałam kilka miesięcy przerwy podczas której zagęściłam rzęsy metodą 121 - bardzo zniszczyło to moje naturalne rzęsy dlatego wróciłam do Revitalash i już po miesiącu miałam ładniejszy wachlarz niż sztuczne :) w 100% polecam wszystkim - przetestowałam 2 razy na sobie i widziałam efekty u siostry i 2 koleżanek - za każdym razem efekt wow :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1187613].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Napisanych recenzji: 1

Uwaga może poważnie zaszkodzić !!

Widzę że ma sporo pozytywnych opinii, więc podejrzewam że trzeba mieć pecha żeby zaszkodziła (ja miałam) ale mimo to radzę na nią uważać.
Kupiłam największą pojemność.
Przez pierwsze kilka dni szczypały mnie oczy i łzawiły - ale producent obiecuje że to przejściowe, więc zagryzłam zęby i stosowałam. Faktycznie, później przestało, więc dzielnie używałam tego "cuda".
Po 2 tygodniach rzęsy stały się nieco ciemniejsze i zaczęły rosnąć, po miesiącu byłam zachwycona a po 3 miesiącach wyglądałam jak po przedłużeniu rzęs ALE rzęsy które urosły były dziwne - takie koślawe, powykrzywiane - nie wyglądały naturalnie, takie jakby chore, no ale dłuuuugie do nieba, więc się cieszyłam.
Po 3 miesiącach zauważyłam czerwono-fioletową krechę tam, gdzie nakładałam na powiece odżywkę. Dziewczyny pisały o tym w necie, więc zignorowałam to, mimo, że zaniepokoiło.
Jakoś po 4 miesiącach stosowania, po wyjściu z domu (lato) dopadł mnie ból, straszny ból. Z oczy zaczęło się lać. Nie byłam w stanie wyjść kilka dni z domu bez ciemnych okularów. Tknęło mnie żeby odstawić odżywkę a po kilku dniach męki wylądowałam u okulisty.
Okulista stwierdził podwyższone ciśnienie śródgałkowe, nadwrażliwość na światło a jak powiedziałam o odżywce kazał od razu odstawić i po tym co się nasłuchałam o niej, myślałam że zemdleje. Ona naprawdę może zaszkodzić a efekty mogą ujawnić się ponoć nawet po latach. Resztę odżywki wyrzuciłam. Po kilku dniach poczułam się ok - ciśnienie na kontroli w normie. Natomiast okropna fioletowa kreska na powiekach została do dzisiaj (odstawiłam w sierpniu zeszłego roku revitalash) na dodatek czasami dopada mnie (na szczęście chwilowa) nadwrażliwość na światło połączona z łzawieniem.
Uważajcie bo można sobie zrobić krzywdę, najlepiej pogadajcie z okulistą przed jej zastosowaniem....

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1171603].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 40

Działa! Widoczne efekty!

Dostałam tę odżywkę w prezencie i działa tak dobrze, że zakupiłam sobie ją ponownie. Naprawdę działa. Rzęsy rosną po niej długie i piękne. Jeśli nie wypróbowałabym jej na sobie, raczej nie uwierzyłabym w aż tak dobry efekt.
Oczywiście, trzeba nadal używać tuszu lub choćby podkręcać rzęsy, ale wreszcie kosmetyk, który spełnia to, co obiecuje. Szkoda tylko, że cena jest mało przystępna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150571].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

NIE SPOTKAŁAM W ŻYCIU LEPSZEGO PRODUKTU !

Już na początku odżywka przynosi same dobro :) Rzęsy stają się bardziej elastyczne, bardziej aksamitne.

Pierwsze efekty widać po około 2 tygodniach stosowania (oczywiście regularnego).

Rzęsy spektakularnie się wydłużają. KAŻDY widzi różnicę. Moje znajome zachwycały się za każdym razem.

MINUS produktu jest jeden - wymaga CIĄGŁEGO stosowania. Efekt pięknych rzęs znika jeśli nie kontynuujemy kuracji.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania, teraz będzie trzecie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138541].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

MOJA NIEZASTĄPIONA PRZYJACIÓŁKA

Ta odżywka sprawiła, że moje rzęsy dosięgły nieba ;)

Swoje mam naturalnie długie i nie sądziłam, że mogą jeszcze urosnąć - a jednak myliłam się.

Rzęski wzmocniły się, urosły i zagęściły.
Używam jej od pół roku, chwilowo był moment zwątpienia, ponieważ wypadło mi kilka rzęs i było przerzedzenie, po tygodniu jednak wszystko wróciło do normy.

Teraz stosuję ją co drugi bądź trzeci dzień, nie pieką mnie oczy, jedynie jak nie nałożę jej na rzęsy tylko w pośpiechu powyżej to mam czerwone powieki, ale to mija.

Polecam wydać te pieniążki, ponieważ efekty są spektakularne i jest ona bardzo wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130506].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 8

Zawiedziona....

Na początku efekt WOW! po 2ch tygodniach zauważyłam że mam dłuższe rzęsy , potem było i więcej i były jeszcze dłuższe.
Rzeczywiście piekło mnie przez pierwszy tydzień stosowania, ale potem tylko od czasu do czasu tarłam oczy.

Po 2ch miesiącach stosowania mogę zgodzić się z innymi opiniami:
- rzęsy wypadają na potęgę
- jest parę długich, ale są przerzedzone i wygląda to brzydko
- na początku szczypią oczy
- za duże pieniądze jak na taki produkt

Mam zamiar za 2 miesiące kupić odżywkę z Bodetko i stosować razem... morze wtedy będzie ok. a po 3ch miesiącach powinien skończyć mi się Revita i zostanę przy samym Bodetko

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1108341].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Zdecydowanie działa

Kupiłam ten produkt, ponieważ nienawidze wszelkiego rodzaju sztuczności od paznokci po doczepiane włosy czy też rzęsy. Niestety bywam niezdarna, przez co potknełam się i uderzyłam w oko, przy czym wyrwałam sobie połowę rzęs w jednym oku. Wygladałam tragicznie. Postanowiłam kupić sobie odżywkę, gdyż słyszałam o niej wiele dobrego. Kupiłam zestaw w promocyjnej cenie z bazą i tuszem. Niestety tuszu i bazy nie polecam, jak dla mnie są zwyczajne. Natomiast odżywka jest świetna, zawsze miałam ładne rzęsy, ale po tej odżywce były mega długie i bardziej gęste. Używałam pół roku. Nie jest to efekt wow, jak niektórym może się wydawać, że będzie się wyglądać jak po doczepianiu sztucznych rzęs, ale jest ogromna różnica niż wcześniej. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i myślę że kupię kolejne opakowanie.

Minus: po zaprzestaniu używania mam wrażenie, że rzęsy wracają do stanu sprzed rozpoczęcia kuracji.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073071].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 252

działa

Po złych doświadczeniach z inną odżywką do rzęs, podchodziłam bojaźliwie do tej. Zupełnie niepotrzebnie. Już po miesiącu moje rzęsy były dłuższe, mocniejsze, bardziej gęste i nawet bez tuszu efekt był spektakularny. Do tego mnie nie uczuliła. Polecam. Szkoda, że taka droga.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035175].usefull || 0 }}% pomocna.