Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Revitalash, Advanced Eyelash Conditioner (Odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi)

Cena już od 279,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,1 ml

Revitalash EyeLash Conditioner to odżywka - serum stymulujące wzrost rzęs i brwi. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Revitalash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu. Stosuje się go na noc tuż u nasady rzęs za pomocą specjalnego aplikatora, a aktywne składniki unikalnej receptury (m.in. pochodne nienasyconych kwasów karboksylowych) zamknięte w nanosomach wnikają głęboko w strukturę skóry i mieszków włosowych stymulując wzrost rzęs i brwi. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem kontynuować codzienną kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Spektakularne efekty osiąga się po około pięciu miesiącach kuracji. Po zakończonej kuracji dla podtrzymania efektu, stosuje się dwa razy w tygodniu.

Zachwyt, ale tylko na początku

Użyłam 3 opakowania. Po rozpoczęciu stosowania byłam bardzo zadowolona, mimo ciemniejszej kreski, jaka pojawiła się nad linią rzęs. Przyrost rzęs był widoczny, już po miesiącu efekty były zauważalne.
Podczas stosowania drugiego opakowania (po jakimś 1,5 roku, ponieważ byłam w ciąży, później karmiłam piersią i nie mogłam tego stosować) zero efektu. Pomyślałam, że to może jakiś felerny egzemplarz...
Kupiłam kolejny i to samo, czyli brak efektu.
Obecnie są na rynku inne odżywki podobne składowo, ale ceną różnią się znacznie (na plus). I nawet kolejne opakowania na mnie działają.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464052].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!!

Nigdy nie miałam problemu z rzęsami, zawsze były dobrej długości. Odżywkę dostałam w prezencie! Strzał w 10:) już po miesiącu stosowania zauważyłam że rzęsy stały się gęściejsze i dłuższe :) Niemal każda osoba pytała się czy mam sztuczne. Po pięciu miesiącach przestałam używać produktu bo byłam bardzo zadowolona z efektu, teraz znów wracam i stosuję codziennie. Produkt posiadam rok i produktu jeszcze jest sporo. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426126].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jak ktoś chce mieć rzęsy jak firanki, to to jest produkt dla niego. Po ok.miesiącu stosowania codziennie efekt jest mega widoczny. Szkoda, że po zaprzestaniu stosowania wszystko wraca do stanu sprzed, czyli trzeba używać go regularnie, później nawet co drugi dzień, by utrzymać efekt, niestety cena troszkę powala

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399691].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Rewelacja!

Revitalash na moich rzęsach sprawdził się idealnie. Są długie, mocne i piękne. Nigdy nie miałam bujnych rzęs, a to co się zadziało po użyciu Revitalash to mały cud. Do tego można wyhaczyć niezłe promocje - np. zestaw w cenie odżywki (na estyl.pl). Polecam każdemu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378861].usefull || 0 }}% pomocna.

Dość sceptycznie podchodzę do kosmetyków tego typu, używałam wielu i zazwyczaj hmmm klapa. Zachęcona przez przyjaciółkę postanowiła spróbować i tym razem muszę przyznać ze działa. Po okresie 2 miesięcy moje rzęsy są dłuższe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323376].usefull || 0 }}% pomocna.

uzależnia :/

Używałam produktu o pojemności 1ml, próbki bezpłatnej. Co mogę powiedzieć, na początku miałam mieszane uczucia. Mam wrażenie, że w miejscu aplikacji kosmetyku, u nasady rzęs, powieki robiły się nieco czerwone. Oczy nie piekły, nie szczypały, ale miałam wrażenie lekkiego podrażnienia, no i ten sinoczerwony kolor powiek.
Sama aplikacja produktu mnie nieco irytowała. Pędzelek jest baardzo cieniutki, miałam wrażenie, że nie nie nanosi w ogóle kosmetyku. Przechylałam tubkę, by niejako zwilżyć pędzelek, bo miałam uczucie, że nie smaruję niczym. Nie wiem czy jest zrozumiałe co piszę, ale trochę miałam odczucie jakby placebo.
No i teraz pytanie czy kosmetyk rzeczywiście działa czy to efekt placebo, bo rzęsy wydawały mi się mocniejsze, grubsze i dłuższe, co wydaje mi się trochę niemożliwe, ale... Od jakiegoś czasu nie maluję rzęs na co dzień, a naprawdę byłam zadowolona z tego jak wyglądały bez tuszu!
Niestety kosmetyk się skończył i...rzęsy zaczęły wypadać! Nie kupię kolejnego, dlatego też uważam, że nie jest to dobry kosmetyk, bo daje efekt tylko kiedy jest stosowany, nic na dłużej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285261].usefull || 0 }}% pomocna.

niezawodny

zużyłam całe opakowanie w celu ratowania opłakanego stanu moich rzęs, odżywka sprawiła, że wyrosły mi zupełnie nowe, ale silne włoski, zapobiegła dalszemu wypadaniu. Udało mi się też zagęścić moje brwi, a nawet wydłużyć ich początek, dzięki czemu są teraz równej długości. Przy pierwszych 3 użyciach miałam lekko zaczerwienione powieki, pojawiło się też lekkie szczypanie, ale szybko przeszło, dla takich efektach warto. Teraz uzyskane efekty podtrzumję odżywką Regenerum, nic mi od tamtej pory masowo nie wypada, rzęsy są mocne i lekko wydłużone

+włosy wyrastają od zera
+rosną od razu silniejsze
+wydłuża
+wygodny, elastyczny aplikator
+efekt łatwo podtrzymać inną, tanią odżywką np. Regenerum
-cena (rozumiem, że taki efekt kosztuje, ale mogłaby być nieco tańsza)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250628].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Rzęsy po tej odżywce po ok. 3 tygodniach zaczeły mi nadmiernie wypadać, ale były długie. Zaprzestałam stosowania i rozpoczełam kuracje dla moich rzęs. Gdy przestałam stosować odżywkę Revitalash "czar prysł'', rzęsy spowrotem wróciły do swojej dawnej długości. Wniosek nasuwa się jeden, aby rzęsy były długie należy cały czas stosować tą odżywkę, co dla niektórych może być niemożliwe pod względem finansowym, a dla mnie ze względu na wypadające rzęsy po niej. Być może ma ona dla mnie za mocny skład? Tego nie wiem, ale całe szczęscie, że wygrałam tą odżywkę w konkursie, a nie wybuliłam 300 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241793].usefull || 0 }}% pomocna.

Fantastyczna

Bardzo dobry produkt. Używałam dwa lata temu. Smarowałam zarówno brwi jak i rzęsy. Rzęsy niestety wróciły do stanu poprzedniego ale za to brwi których wcześniej nie posiadałam mam do dziś i są ciemne. Mogę polecić ten produkt z czystym sumieniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240803].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w dziesiątkę!

Najlepsza odżywka do rzęs na świecie!!! Ktokolwiek zastanawia się nad kupnem, niechaj nie waha się pod żadnym pozorem.
Z krótkich i rzadkich rzęs efekt długich i zagęszczonych - po prostu wow:) To już moje którejś z kolei opakowanie, polecam każdej z Was!
plusy:
- wydajny
Nie ma się do czego doczepić:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240601].usefull || 0 }}% pomocna.