Anti Persp C, Krem dla osób z nadmierną potliwością

Anti Persp C, Krem dla osób z nadmierną potliwością

Specjalna receptura kremu zapewnia bardzo skuteczny sposób ograniczenia wydzielania potu, zapobiega rozwojowi drobnoustrojów (flory bakteryjnej), odpowiedzialnej za nieprzyjemny zapach. Idealnie rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia śladów na bieliźnie.
Polecany dla osób z problemem nadmiernej potliwości dłoni, stóp, pach, pachwin i innych części ciała.

beznadziejny

swoją przygodę z tym kremem zaczęłam od kilku próbek od dermatologa.
wszystko ładnie pięknie, myślałam, że działa więc wydałam tę sumkę na krem...i mega rozczarowanie.
nie daje nic. zupelnie. zwyklym kremem bym sie mogla rownie i dobrze posmarowac. długo sie wchlania dodatkowo.
Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

wielkie rozczarowanie

Miałem dobre zdanie o tej firmie po wypróbowaniu paru produktów. Niestety ten specyfik nie należy do listy moich ulubionych kosmetyków. Najpierw w aptece dostałem kilka (3 sztuki) próbek. Po wypróbowaniu wydawało mi się, że jest ok. Niestety albo moja skóra po tych 3 próbkach się do niego przyzwyczaiła (co jest mało realne) albo ten kosmetyk jest nieskuteczny ( i sądząc po komentarzach) poprzedników to raczej do drugie. No cóż traktuje ten krem jako wypadek przy pracy firmy Dermedic…

Nie nadawał sie nawet do stóp

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:3 próbki i cała tubka

okropieństwo!!!!

Najgorszy "antyperspirant" w moim życiu!!! Kupiłam go jakieś 2 lata temu, gdyż byłam naprawdę zdesperowana. Cena, jak na moją ówczesną uczniowską kieszeń była niemal niebotyczna, ale problemy z potliwością jeszcze większe..:( więc zaryzykowałam. Żaden drogeryjny anryperspirant nie działał na mnie za bardzo, więc pomyślałam, że apteczny specyfik będzie lepszy. Nic bardziej mylnego.:P Ma same wady. Po pierwsze cena...oczywiście śmieszne, żeby za taki bubel żądać choćby 1zł!!! Po drugie...miał być bezzapachowy...i rzeczywiście perfumowany nie jest, ale ma jakiś taki paskudny surowy zapaszek...:/ Wcale nie chroni przed poceniem, a u mnie wręcz je zwiększał.:( Lepi się i praktycznie nie wchłania. Nie daje najmniejszych pozytywnych efektów, a do tego zepsuł się przed upływem terminu ważności.:P Bubel, jakich mało!!! Odradzam. Szkoda pieniędzy. Na szczęście znalazłam już mój ideał wśród antyperspirantów (zainteresowanych odsyłam do moich pozostałych recenzji, aby nie robić reklamy jednemu, przy recenzji innego ;)).

Używam tego produktu od: kilka tygodni jakieś 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1, bo się zepsuł :P

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

okropny!!!

Najgorszy antiperspirant jaki kiedykolwiek używałam Straszny, zapach jeszcze ujdzie, ale brak jego skuteczności już nie. Za tą cenę to mam dwie i pół Rexony o niebo lepszej . nie rozumiem dlaczego ma tak kiepskie działanie a raczej jego brak i skąd wzięła się ta cena.

Używam tego produktu od:nie używam

cos jest nie tak ;-(

zakupilam po przetestowaniu probki (recenzja ponizej) i cos jest zdecydowanie nie tak :-( Oszustwo? ZMiana skladu? Zmiana nasycenia skladnikow? NIe wiem, wiem jednak, ze to inny produkt niz w probkach. Nieskuteczny,a wlasciwie ma dzialanie ale baaardzo krotkie. W sumie totalne rozczarowanie, tym bardziej, ze wczesniej totalny zachwyt

w trakcie pierwszego, od kilku tygodni

Recenzja: Przetestowalam podczas kilkunastogodzinnego lotu samolotem polaczonego z podroza samochodem - w sumie okolo 18 godzin. Sprawdzil sie rewelacyjnie! zero nieprzyjemnych zapaszkow i przepoconych ubran.

Placebo

Kupilam dezodorant aby rozwiazac problem ze stopami. Kosmetyk nie zadzialal wcale, nie zaobserwowalam zadnej roznicy. Teraz lezy sobie u mnie w szufladzie i za kazdym razem jak na niego spojrze to zastanawiam sie po co go kupilam.

Rozczarowal mnie

Kupilam ten dezodorant poniewaz jestem alergikiem i mam wrazliwe pachy. Poza tym lubie forme dezodorantu w kremie, bo nie brudzi ubran. Spodziewalam sie lepszej ochrony. Sam dedodorant ma dziwny zapach i dosc rzadka konsystencje. Nie mam problemow z nadmierna potliwoscia. Szczerze mowiac juz bardziej odpowiadala mi Rexona, ktora brudzi ciuchy.
Wlasnie mi sie zepsul. Ma jeszcze ponad rok waznosci a mimo to smierdzi, zmienil konsystencje (oddziela sie od niego woda). Kilka dni temu po jego uzyciu wrocilam do domu spocona. Nie jest to kosmetyk godny zaufania. Nastepnego na pewno nie kupie.

super skuteczny

Skuteczny jak zaden inny. Uzywam go pod paszki, zero potu, przykrego zapaszku nawet po kilku godzinach. Nie pozostawia śladów na ubraniu, bezzapachowy. Polecam

może być ale...

Na początku, dokonując tej recenzji, musze przede wszystkim zaznaczyć, ze nie mam problemów z nadmierną potliwością. Zakupiłam ten kremik w celu używania go jak zwykłego antyperspirantu pod paszki i jestem średnio zadowolona. Kremik sprawdza sie tak sobie, jest średnio skuteczny; wystarczy niewielką ilość wetrzeć w skórę, odczekać dosłownie sekundke-kremik wchłania sie szybciutko, początkowo niweluje zapach potu, a pod paszkami żadna zbędna wilgoć sie nie pojawia, z tym że po kilku godzinach wilgoci nie ma, ale zaczyna być czuć zapach potu grrr :( Natomiast nie zauważyłam, aby brudził ubrania i za to ogromny plus. Jak dla mnie wadą jest to że kremik jest bezzapachowy, a ja wole jakieś ładne zapaszki, jeśli chodzi o antyperspiranty, ale jest to już tylko i wyłącznie kwestia gustu i indywdualnych potrzeb, inne osoby mogą poczytwywać to za zaletę, więc zasadniczo czepiać sie tego nie moge. Wychodzi na to ze kremik średnio radzi sobie z potem i to podczas zimy, a co będzie w lecie?-wtedy raczej nie będzie skuteczny. A przecież jest to krem dla osób z nadmierną potliwością, ja takich problemów nie mam, więc w przypadku osób, które taki problem posiadają nie sądze, aby w jakikolwiek sposób sie sprawdził. W zasadzie to sama nie wiem jak mam go ocenić; nie brudzi ubrań, pod paszkami mokro nie jest, ale co z tego jak czuć zapach potu? Przeciętniak, znam lepsze i to za dużo mniejsze pieniądze.
Ja zapłaciłam 21 zł. :)

do bani

spodziewałam się cudów po kremie firmowanym nazwiskami słynnych dermatologów, a tu kicha!
Z pewnością nie dla osób z nadmierną potliwością. Krem dobrze się wchłania, nie ma drażniącego zapachu i to tyle jego zalet.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
ciągle w trakcie pierwszego
Recenzja: ...
MIAŁY BYĆ DWIE GWIAZDECZKI, A NIE TRZY!

eee

Już miałam składać podanie o pracę w dziale marketingu Dermedica:D a tu taka wsypa..Spodziewałam się Bóg wie czego a tu..no słabo słabiutko...No niby się człowiek nie poci ale jakiś taki zapaszek powstaje dziwny..Nie jest to zapach potu, nie jest to zapach potu plus dezodorantu ale jednak taki surowy zapach..Nie podoba mi się. 23 zł a tu dezodorancik tylko troszkę lepszy od rexony...Na pewno w czasie upałów nie jest wystarczający...No to wracamy do etiaxilu i depilowania pach depilatorem:|

Za drogi

Plus za to, że błyskawicznie sie wchłania i posostawia mało białych śladów. Poza tym chroni dobrze ale na kilka godzin. Na duże upały sie nie nadaje.
Jest wydajny i nie podrażnia, ale jakość jak za dwadzieścia pięć złlotych (50ml) to... za drogi trochę...