Sigma Makeup, Pencil Brush SS219 (Pędzel do cieni i kredek do powiek)

Sigma Makeup, Pencil Brush SS219 (Pędzel do cieni i kredek do powiek)

Pędzel ten pozwala na precyzyjne rozcieranie koloru na zgięciu powieki, zewnętrznym kąciku oka czy górnej i dolnej linii rzęs. Również idealny do rozmazywania konturów kredek do oczu. Z naturalnego włosia.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Jeden z moich ulubionych pedzli

Pedzel otrzymałam w prezecie wraz z kilkoma innymi tej firmy. To byly moje pierwsze pedzle, ktore uzmyslowily mi jak przyjemne jest wykonywanie makiajzu kiedy ma sie odpowiednie narzedzia. Pedzelek jest niezwykle miekki, maly, dobrze wyprofilowany. Idealnie lezy w dloni i dobrze sie nim operuje. Sprawdza sie przy nakaldaniu cieni na cala powieke jak i rozcieraniu ich czy blendowaniu. Nie gubi wlosia (odpukac), a ma go juz prawie 1,5 roku i uzywam bardzo czesto do wykonywania makijazu oka. Polecam, bo jest naprawde swietnej jakosci.

Pencil idealny

Po prostu pędzel pencil idealny.Sprawdza się świetnie co nakładania cienia na linii rzęs,do precyzyjnej aplikacji w załamaniu powieki,rozświetlania wewnętrznych kącików i przyciemniania zewnętrznych.Ma odpowiedni kształt,wielkość i że tak powiem konsystencję.Nie gubi włosów,nie traci kształtu.Cena bardzo przystępna jak za produkt tak rewelacyjnej jakości.

PEDZLE SIGMA WSZYSTKIE JEDYNE

jedyna wada to kolor wlosia (bialy takze do różu) bede sie wypowiadac ogolnie o wszystkich pedzlach sigmy jakie mam (zestaw oczy+ twarz). wspaniale, jedyne, najlepsze, kiedys myslalam ze najwazniejsza jest jakosc cieni teraz wiem ze glownie liczy sie jakosc pedzli, z kazdym cieniem te pedzle wspolpracuja niezwykle, z kazdym pudrem, z kazdym różem, z kazdym bronzerem. dziewczyny za taka jakosc pedzli warto uzbierac pieniazki, mozna je kupic juz na allegro chociaz duzo drozej niz ze stronki, polecam!

Używam tego produktu od:3miesiace
Ilość zużytych opakowań:;p co?

"Mow mi mistrzu.."

1000x tak ! Pedzelek jest cudowny. Bardzo miekki, dobrze wyprofilowany, idealnie naklada i rozmazuje cienie. Nie wypada z niego wlosie w ogole. (odpukac! ;)) Kupilam w zestawie, wiec wychodzi tanio.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwszy..

:love:

Jest to moj ulubiony pedzel Sigmy. Jako jeden z niewielu z ich kolekcji nie ma zadnych wad:

:) nie wypada mu siersc :D
:) ma idealnie wycieniowane wloski
:) jest bardzo miekki
:) nie zbiera w sobie koloru
:) swietnie naklada cienie: dobrze przywieraja do powieki
:) cienie sie nie osypuja
:) elegancki wyglad
:) dluga raczka, bardzo wygodna do manewrowania
:) przystepna cena

Jest naprawde genialnym odpowiednikiem pedzla MACa, ktory wyglada identycznie. Jedyna wada jest to, ze trzeba go kupic na stronie Sigmy, gdyz firma sprzedaje tylko przez internet.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: mam 2 i uzywam na zmiane