Make Up For Ever, High Definition Elixir (Serum rozświetlające i silnie nawilżające)

Ten wyjątkowy, lekki eliksir błyskawicznie nawilża i rozjaśnia cerę. Preparat natychmiastowo zwiększa uwodnienie skóry (+520% po 15 minutach), a efekt trwa przez cały dzień (+175% po 6 godzinach). Natomiast Argatensyl - proteina wydzielona z owoców drzewa arganowego zapewnia natychmiastowy efekt wygładzenia. Prepearat idealnie nadaje się pod makijaż. Bardzo szybko się wchłania i zapewnia równomierną aplikację podkładu i pudru, jednocześńie przedłużając ich trwałość.
Bez dodatku parabenów.

Składniki aktywne:
- argatensyl (proteina wydzielona z owoców drzewa arganowego zapewnia natychmiastowy efekt wygładzenia),
- kwas hialuronowy,
- fucogel (naturalny biopolimer o działaniu silnie nawilżającym),
- D-pantenol,
- glicerynę,
- dermican (tripeptyd, który dzięki unikalnym właściwościom stymulowania syntezy kolagenu i lumikanu zwiększa integralność i spoistość skóry).

Cena: 185zł / 12ml
/s/

Dobry

Dobry ale... nie zachwyca - spodziewałam się czegoś lepszego od MUFE za tą cenę :)

Używam ten produkt tylko przed większymi imprezami.

Silnego nawilżenia nie zauważyłam niestety.

Natomiast rewelacyjnie się sprawdze jako baza pod makijaż :) podkład rozporawdza się i trzyma na elixirze fenomenlanie :)

Jest bardzo wydajny.

Nawilżenie instatn :)

Kolejne cudeńko od MUFE :) Serum, a właściwie elixir jest genialny - rewelacyjnie, błyskawicznie nawilża skórę, a co za tym idzie liftinguje i wypycha zmarszczki :) Jeden z moich niezbędników w kuferku wizażowym.

Fakt, jest drogi, ale bardzo wydajny, a na dodatek efekt utrzymuje się dość długo. Ja bez jego użycia nie rozpoczynam przygotowań na ważniejsze wyjścia - dzięki niemu buźka jest po prostu idealna :)

Polecam, wart wypróbowania !!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

nigdy więcej

tragedia!!!
elixir kupiłam pod wpływem pozytywnych opisów tego produktu - super nawilżenie, kwas hial.

po nałożeniu czułam tylko takie delikatne ściągnięcie na twarzy - skóra pozostaje taka lepka w dotyku - nie zauważyłam żadnego nawilżenia- używam od miesiąca - elixir nie robi absolutnie NIC!
szkoda pieniędzy 185zł sephora

Używam tego produktu od:30dni

fanaberia

Eliksiru używam od czasu do czasu - właśnie po to by zaczarować twarz. Rozświetlających właściwości jakoś nie zauważyłam, ale nawilżenie jest faktycznie natychmiastowe.
Aplikacja mnie niezmiernie cieszy - pipetkowanie preparatu na skórę, ma zabarwienie magiczne właśnie (jak to z eliksirem;))
Używam na ekstra wyjścia, gdy mojej cerze potrzeba nawilżającego kopa :) ładnie się wchłania, nie wpływa na aplikację innych kosmetyków.
Jednak ponownie nie kupię - dla mnie to kosmetyczny gadżet.

Używam tego produktu od:roku

Idealny, nieludzko drogi

Bardzo, bardzo dobry. Cudownie i natychmiastowo wygładza, skóra momentalnie zyskuje na wyglądzie, jest miękka i nawilżona. Wygląda po prostu świetnie, nawet teraz, kiedy mrozik trochę podszczypuje ;)
Używam zamiast kremu na dzień i jako bazę pod podkład.Fluid rozprowadza się genialnie i dłużej wytrzymuje bez poprawek.
Cena jest jednak spora, a pojemność malutka. Używam od miesiąca i już zbliżam się do końca, niestety :(

Używam tego produktu od: 4 tyg.