Crea Creme (Cienie w kremie)

Crea Creme (Cienie w kremie)

Ja osobiście bardzo lubię cienie w kremie, ale ten jest wyjątkowo dobry. Mieni się, co uwielbiam, a kolor jasnoróżowy (astral rose 03) jest rewelacyjny! Jest delikatny i można go nakładać nawet palcem! Pudełeczko bardzo poręczne. Nie jest bardzo trwały, ale jeśli nie nałożymy go bardzo dużo to nie zbiera się w zmarszczkach. Jest jeszcze jeden bajer - można go nakładać też na usta i policzki!

Cena: ok. 20 zł

Napisanych recenzji: 164

Rozświetla

Produkt stosowałam jako róż na policzki. W tym wypadku się sprawdził, pięknie rozświetla, długo się utrzymuje. Pudełeczko dość poręczne, produkt bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: od 2 lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978371].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 116

Napisanych recenzji: 1272

nietrwały

miałąm dwa kolory - złoty i jasny beż, prawie biały
kolory są bardzo ładne, cień wydajny, wystarczy troche żeby rozświtlić powieki czy policzki
ciekawa jest konsystencja, jak krem, który zmienia się w pudrowo-kremowy cień na skórze - to był chyba pierwszy na rynku tego typu produkt przed laty
i na tym kończą sie plusy
jako cien do powiek - nietrwały koszmarnie, wałkuje sie już po pół godzinie nawet i znika cały w załamaniu powieki
na policzkach wygląda ładnie, daje satynowe rozświeltenie, ale też nietrwały, wystarczy dotknąć rekę i znika
do ust sie nie nadaje bo wysusza, podkreśla suche skórki
problem jest z nakładaniem -tylko palcem, bo aplikatorem do cienia sie nie da - większość zostanie na gąbce
ogólnie jeśli mamy ochotę na cienie w kremie to radzę kupić toś taniutkiego - będzie tej samej jakości

Używam tego produktu od: 8lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[292033].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 105

Dno!

Mam kolor 03 Astral Rose. Właściwie wszystko co napiszę uwzględniły w swoich recenzjach moje poprzedniczki: cień jest kompletnie nietrwały, roluje się, zbiera w załamaniu powieki - jednym słowem jest fatalny. Na usta nadaje się tak sobie, jedyne zastosowanie, jakie dla niego widzę to rozświetlacz na kości policzkowe lub pod łukiem brwiowym.Używam tego produktu od: od kilku lat (bardzo sporadycznie )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[263121].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - gradientowe kropki

Napisanych recenzji: 141

trwałość żadna

Miałam ten produkt ok 2 lata temu. Wybrałam sobie śliczny śliwkowy odcień i na tym zalety się kończą. Tak jak pisała poprzedniczka- cień wygląda ładnie na powiece tylko chwilę po nałożeniu, za parę minut spoglądając w lusterko zobaczymy cień w załamaniu powieki. Teraz unikam jak ognia cieni w kremie i wszelakich "płynnych". Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[177806].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 138

Napisanych recenzji: 1283

całe 5 minut

Oto żywotnośc tego cienia (?). Całkiem ładny efekt - rozświetlający, dyskretny - i co z tego, skoro jest tak niemiłosiernie nietrwały? Jako cień, to w ogóle nie ma co próbować, można pod brwi, na policzki...Jak się nie boisz ksera z tuszu. Generalnie, przeżytek.

Używam tego produktu od:sporadycznie i dawno temu
Ilość zużytych opakowań:połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[140967].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 145

ojjjj

Mam tu kolorki które mnie strasznie kuszą, cóz mam zrobić skoro cienie nie są ani trochę trwałe ... w zagłębieniu powieki widzimy go już po pół godzinie. Szybko znika i się ściera ... masakra ... nawet baza dużo nie zdziałała ... :[

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[94441].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 169

beznadzieja

Podpisuje sie obiema rekami pod recenzja poprzedniczki. Mialam te same dwa odcienie i mam identyczne spostrzezenia! Tez uwazam, ze te cienie sa beznadziejne. Bialego od biedy mozna uzyc jako rozswietlacza, fioletowy jest do niczego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[80123].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 165

nie polecam

Używam dwóch odcieni - kremowego i śliwkowego. Kremowy cień nadaje się do lekkiego rozjaśnienia powieki i na usta, śliwkowy wygląda słabo, jest transparentny, powieka wygląda jak ubrudzona, kolor śliwki zanika, na skórze robi się jakiś buro-szary. Cienie są mocno nietrwałe, zbierają się w zagięciu powieki, zwłaszcza nieestetycznie to wygląda w przypadku tego ciemnego cienia. Nie polecam tego kosmetyku!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[80122].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

Sama nie wiem

Miałam odcień jasnoniebieski.
Podobała mi się jego konsystencja (taka raczej pudrowa niż kremowa, może coś w stylu suchego kremu jeśli można to tak określić:D ). Ładnie się nakłada, chociaż moim zdaniem zbyt cienką warstwą - trzeba się ostro namęczyć żeby był widoczny ten naprawdę piękny odcień blue;), jednak przy takiej ilości wałkuje się w zastraszająco szybkim tempie. Nakładany jedną warstwą (rozcierany) daje fajny połysk na oku (który zresztą też nie wytrzymuje długo - dawałam mu max 3 godziny). Na innych cieniach wygląda również interesująco, ale mi osobiście sprawiało trudność mieszanie go z innymi (szczególnie matowymi, w kamieniu) - chociaż efekt wart jest zachodu, bo po oku widać ile się trzeba było z nim namęczyć zeby nie było widać granic między cieniami i odpowiednio wymodelować samo oko - efekt był mistrzowski:D
Nawet mój niebieski odcień na policzkach wyglądał dobrze w świetle dziennym, dawał wrażenie bardzo delikatnej, porcelanowej cery, podkreślał (w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu) jej jasność. Jednak pod koniec dnia znikał, a szybciej się to działo jeśli akurat panował upał (do czego jednak nie mogę się przyczepić bo to chyba standard przy mojej skórze). W sztucznym świetle nie wyglądał już tak dobrze, był praktycznie niewidoczny - nie polecam więc kosmetyku na imprezy ( a przynajmniej nakładanie go na policzki).
Na ustach nakładał się z takim ostrym poślizgiem (jeśli poślizg może być ostry) - wyczuwało się w nim te rozświetlające drobinki, ale nie było to uczucie nieprzyjemne, raczej takie ciekawe. Trzeba go było jednak nakładać na bardzo tłustą pomadkę, czy to nawilżającą czy kolorową, bo szybko wysuszał wewnętrzne krawędzie ust. Tak użyty wyglądał dobrze zarówno w dzień, jak i wieczorem (dawał awangardowy efert). Stosowany na bezbarwny błyszczyk był niewidoczny (więc tak go nie polecam, bo po co stosować coś czego nie widać) pod błyszczyk - delikatnie rozjaśniał usta, stawały się one bledsze, delikatniej różowe.
Ogólnie rzecz biorąc mam miłe wspomnienia po tym kosmetyku, ale jakoś szczególnie nie powalił mnie na kolana. Ot, przeciętny w swojej klasie:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[79490].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 42

Napisanych recenzji: 417

astralna roza - the best!

Mam kolor ten (03) ktory jest w zgloszeniu i namietnie uzywam go jako rozswietlacza pod lukiem brwiowym - wole go od bialego cienia, bo jest bardziej naturalny, do tego nadaje sie u mnie idealnie, pieknie otwiera oko i praktycznie robi caly makijaz z tuszem do rzes do spolki :) A to lubie - prosto a efektownie.
Na powieki go nie nakladam, chyba zeby sprobowac na baze... bo u mnie znikal i walkowal sie juz po godzinie ! ale pierwszy raz widzialam go u przyjaciolki, ktora byla nim umalowana i trzymal sie przez caly dzien ( w lecie!)
Sa takie kobiety...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[57547].usefull || 0 }}% pomocna.