Clarins, HydraQuench, Cream - Mask (Maseczka nawilżająca)

Clarins, HydraQuench, Cream - Mask (Maseczka nawilżająca)

Wspomagając naturalne mechanizmy nawilżania skóry maseczka szybko pomaga przywrócić optymalny poziom jej nawilżenia. Polecana dla każdego typu skóry , nawet skóry odwodnionej. Zmniejsza widoczność zmarszczek spowodowanych odwodnieniem skóry pozostawiając skórę gładką i rozświetloną oraz daje uczucie komfortu i odświeżenia.

rozświetlające

Znasz skład tego produktu?

Przyjemny kosmetyk za nieprzyjemną cenę.

Maseczkę dostałam w prezencie przy zakupie kremu do twarzy z tej samej serii (który okazał się świetny). Mam cerę tłustą, ale jednocześnie wrażliwą i skłonną do przesuszeń.
Maseczkę nakładałam na 10 minut. Po tym czasie 3/4 produktu wchłonęło się, a resztę usuwałam przecierając buzię tonikiem. Czy czułam jakąś różnicę? Owszem, cera była bardziej wypoczęta, nieco nawilżona i ukojona. Jednak taki a nawet lepszy efekt daje mi obecnie maseczka oliwkowa z Ziaji, gdzie saszetka kosztuje… 1,5 zł. Za przyjemność marki Clarins płacimy sporo, bo jej 75 ml kosztuje obecnie aż 159 zł. Przy stosowaniu dwa razy w tygodniu wystarczyła mi na ok. 5 miesięcy. Opakowanie ładne, fajnie wygląda na półce. Kiedy się skończy tubkę można przeciąć. Kosmetyk ślicznie pachnie.
Lubię kosmetyki tej firmy, ale ta maseczka niestety nie jest niczym nadzwyczajnym. W tej cenie możemy kupić kilka innych tego typu produktów o dużo lepszym działaniu.

Używam tego produktu od: używałam przez 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka 75 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006987].usefull || 0 }}% pomocna.

Można spróbować...

Kremy, peelingi i maseczki są kwestią indywidualną. Moja cera z tłustej, trądzikowej przeszła w mieszaną, czasami nawet bardzo przesuszoną na policzkach (szczególnie w okresie jesień-zima). Zatem maseczki staram się dobierać nad wyraz ostrożnie. Maseczka ma postać niezbyt gęstego, wodnistego kremu o białym zabarwieniu. Nie zasycha, ani też nie ściąga silnie skóry, a co za tym idzie, jest łatwa do zmycia. Jej zapach określiłabym jako kwiatowy, nawet przyjemny, aczkolwiek delikatny. Po zmyciu twarz jest przyjemnie gładka i miękka, odczuwalnie nawilżona. Maseczka uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Co więcej, nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 75 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989813].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona!

Jest to bardzo dobra maseczka. Faktycznie nawilża głęboko skórę a nie tak jak w przypadku tego typu produktach tylko powierzchownie. Gdy moja cera jest odwodniona to po prostu błyskawicznie wchłania tą maseczkę w zależności od tego jak bardzo jest odwodniona. Jest to maska nakładana na 10 min co mi się bardzo podoba bo jakbym chciała nakładać coś na cały dzień to bym kupiła po prostu krem.(niestety większość masek nawilżających naklada się na cały dzień albo noc). Po zmyciu cera jest nawilżona, świeża, elastyczna. Maseczka nie natłuszcza nie ukoi bardzo przesuszonej, podrażnionej skóry. Maska jest wydajna i ładnie pachnie. Cena nie jest wygórowana nie pamiętam ile za nią zapłaciłam ale ok.130zł.

Używam tego produktu od: od ok 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986557].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Optymalne nawilżenie,tak jak obiecuje producent

Faktycznie maseczka przywraca nawilżenie,daje też ukojenie i wycisza skórę.
Treściwa biała śmietanka pięknie daje się rozprowadzić.
Nie jest tłusta,i nie daje efektu natłuszczenia.
Zapach delikatny,niedrażniący.
Zmarszki wygładzone,buzia napięta.
Naczynka mniej widoczne.
Cera jest gładka i lekko rozświetlona,wygląda zdrowo.
Nakładam raz w tygodniu,na kilka godzin i właściwie nie mam co zbierać chusteczką bo wszystko się ładnie wchłoneło.
Próbowałam nakładać też na noc,ale wtedy mnie zapycha,więc w moim przypadku tylko dzień.
Bardzo wydajna,niewiele potrzeba na pokrycie twarzy,szyji i dekoltu.
Mam ją od 4 miesięcy, a zużyłam 1/4 tubki,która jest bosko niebieska:)

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942879].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjnie spełnia obietnice

Zużyłam tylko dwie próbki. Maseczka z jednego opakowania starczyła na trzy razy spokojnego użycia na twarz,szyję i dekolt łącznie z piersiami ;-) Cóż mogę powiedzieć, efekt przekroczył moje wyobrażenia, bo jak bardzo rzadko się to zdarza maseczka spełniła obietnice producenta.Od razu pomaga przywrócić optymalny poziom nawilżenia skóry. Posiadam skórę mieszaną z rozszerzonymi naczynkami.W moim przypadku faktycznie zmniejszyła i obrzęk przy oczach (!) oraz widoczność zmarszczek, pozostawiła skórę gładką i rozświetloną oraz dała uczucie komfortu i odświeżenia.Dodatkowo rozjaśniła przebarwienia. Myślę, że jako kuracja, używana i pozostawiana co wieczór na całą noc może zdziałać cuda.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852053].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna, ale nie idealna

Jest to przyjemna maseczka nawilżająca, o dość lekkiej konsystencji. Nawilża, wygładza, poprawia napięcie skóry, ale nie spektakularnie. Dość droga, jak na tylko zadawalający efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie już całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835316].usefull || 0 }}% pomocna.

kremowa maseczka

Kremowa lekka maseczka, fajnie odswieza, nawilza a przede wszystim wygladza i natychmiast usuwa zmeczenie z twarzy.
Wygladza zmarszczki. Stosuje ja raz w tygodniu wieczorem.

Używam tego produktu od: 3miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2* 15ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[662646].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam! opatrunek dla mojej twarzy

Kocham tą maseczkę. Często mam przesuszoną skórę wszelkimi zabiegami kosmetycznymi itd a ona zawsze przynosi mojej skórze ulgę.Nie zatyka,nawilża.

Spełnia swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: 1x30ml 1 x 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[638468].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Jest to maseczka, którą stosuję jako krem nocny w okresach przesuszenia i podrażnienia cery, To, co sobie w niej cenię, to rozjaśnienie, łagodzenie zaczerwienień i lekkie nawilżenie. Nie jest to produkt dla silnie przesuszonej skóry, gdyż nie nawilża jakoś spektakularnie. Natomiast doskonale sprawdza się, przynajmniej w przypadku mojej cery, jako kuracja zapobiegająca.
Jak już wspominałam, traktuję ją jak krem nocny, nakładam niezbyty grubą warstwę. U mnie wchłania się praktycznie do matu, nie pozostawia żadnej białej otoczki, o której wspominały poprzednie recenzentki, więc to może kwestia nakładanych ilości. Nie wiem.
Nie jest to produkt niezbędny w moim rytuale pielęgnacyjnym, ale lubię ja stosować. Ma przyjemny zapach i rano budzę się z wyciszoną, rozjaśnioną i nawilżoną cerą. Dlatego polecam.
Dodam, że w moim przypadku jest bardzo wydajna, ale stosuję mniej więcej raz-dwa razy w tygodniu i do tej ubyło około 1/3 opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[580678].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemna

kupiłam tą maseczkę jako prezent dla siebie samej.
jako luksusowy zbytej jest idealna, nie najtańsza, elegancko wygląda, przyjemnie pachnie.
ma lekką konsestencję i według mnie wchłania się bardzo szybko. juz po kilku minutach czuję, ze moja skóra jest gotowa na krem.

lubię gęstą konsystencję w kosmetykach i chyba dlatego ta maseczka nie podbiła mojego serca.

stosuję ją ok. raz na tydzień, moja skóra jest nawilzona, choć nie wiem czy to wyłącznie zasługa ej maseczki, bo stosuję też inne kosmetyki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[577910].usefull || 0 }}% pomocna.