Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hair, Glättungs Spülung (Odżywka wygładzająca włosy)

Hair, Glättungs Spülung (Odżywka wygładzająca włosy)

Odżywcze składniki pielęgnacyjne wzbogacone olejkiem babassu wzmacniają włosy. Długotrwałe wygładzenie i łatwe rozczesywanie kręconych i niesfornych włosów. Wysokiej jakości aktywne substancje ze specjalnym składniekiem zapobiegającym puszeniu się włosów długotrwale wygładzają niesforne i kręcone pasma włosów dodając im elastyczności. Włosy łatwo się rozczesują i nabierają olśniewającego połysku. Miły zapach uprzyjemnia mycie włosów.

Nic specjalnego, nic straconego

Kupiłam tę odżywkę pod wpływem wielu pozytywnych opinii włosomaniaczek i w trakcie włososomaniaczego szału. Spodziewałam się efektu wow. Niepotrzebnie. Odżywka nie sprawdziła się zupełnie.
- nie ułatwiała rozczesywania
- nie nawilżyła ich
- nie wygładzała
Nie robiła z nimi nic. O tyle dobrze, że
+ nie była droga
+ łatwo dostępna

Nie rozumiem do dzisiaj zachwytu tą odżywką. Generalnie wszystkie z serii isana są do siebie podobne więc nie ma po czym płakać ;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu przez miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092721].usefull || 0 }}% pomocna.

warto spróbować

Obecnie mam włosy o bardzo dużej porowatości, są suche i wszelkiego rodzaju produkty piją szklankami, także niezależne czego bym nie używała, efekty spektakularne nie są. Liczę się z tym najbardziej przy pisaniu tej recenzji.

Odzywka jest bardzo fajna - ma dość gęstą konsystencję jak na odżywkę, co jest niewątpliwie jej plusem. Chociaż ciężko ją się wyciskało z opakowania, gdy już się kończyła, ale to drobnostka. Zapach nie przeszkadza, ale też nie stanowi atutu. W przypadku odżywek nie ma to dla mnie większego znaczenia.
Nawet przy tak problematycznych włosach jak moje ta odżywka dała radę i było widać efekt nawilżenia, a to już coś. Dobrze się sprawowała, gdy ją wtarłam w niewielkich ilościach w suche końcówki.

Przy włosach o niskiej porowatości ta odzywka może zdziałać naprawdę wiele, więc warto spróbować ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903081].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajna

bardzo fajna odzywka za naprawde niewielkie pieniadze.
uzywalam jej na dwa sposoby albo w kombinacji omo jako pierwsza odzywke albo samodzielnie po myciu szamponem.
w obu tych przypdkach sprawdza sie bardzo dobrze.
wloski sa nawilzone, miekkie, ladnie sie ukladaja.
mam wlosy krecone ze sklonnoscia do przesuszania ale po zastosowaniu tej odzywki wyglad moich wlosow byl naprawde fajny moze byc jednak za slaba dla bardzo zniszczonych wlosow.
nie dalam jej 5 gwiazdek tylko dlatego ze to jeszcze nie moj kwc ale jest naprawde bliska tego miana.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899545].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - glitter nails

Bardzo dobra

Bardzo pozytywne zaskoczenie.
Dużo, dużo lepsza od "swojej siostry - Isany odżywki intensywnie pielęgnującej"
Za tak małe pieniądze jest rewelacyjna ! ! !

Plusy:
+ pięknie wygładza włosy
+ nadaje im połysk
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy są jedwabiście gładkie
+ są lekkie ale się nie puszą
+ ładny zapach
+ fajnie się nakłada, łatwo spłukuje
+ przyjemna konsystencja
+ dobry skład

Minusy:
- nie zauważyłam

Na pewno do niej wrócę. Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883872].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza

Odżywka najlepsza ze wszystkich! Dove czy Pantene mogą się schować. Tyle zalet nie ma żadna z nich!
Wygładza włosy
Nadaje połysk
Ułatwia rozczesywanie
Nie obciąża
Nawilża
Tania
Wydajna

i wycofana... nie mogę tego pojąć, dlaczego wszystko co dobre musi być wycofywane?

Używam tego produktu od: Bardzooo dawno
Ilość zużytych opakowań: 3 i chcę więcej!!!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821207].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z najlepszych

Kupiłam ją po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i muszę przyznać że zakochałam się w niej.
Świetnie wygładza moje falowane włosy, które mają ogromną tendencję do puszenia się. Dobrze nawilża jest bardzo wydajna. Ładnie pachnie i dobrze się aplikuje a przy tym jest śmiesznie tania. Dodatkowo jej skład jest prosty i bardzo przyjemny nie obciążający niepotrzebnie moich włosów.
Niestety została wycofana i nie mam możliwości by do niej powrócić chodź była fenomenalna i oby więcej takich produktów na rynku.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[820682].usefull || 0 }}% pomocna.

OOOO tak to jest mój typ :)

Niestety odżywki nie kupię ponownie, bo tak jak każdy wie, ja także musiałam sie pogodzic z informacja o wycofaniu jej ze sprzedazy. Odzywka spisywala sie u mnie superrr :)
Plusy:
- odpowiednie nawilzenie
- wygładzenie
- ładny połysk włosa
- łatwiejsze rozczesywanie
- cena
- wydajność
minusy
- ma jeden powazny , że juz nigdy nie zagosci u mnie w łazience :(

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 6?

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817811].usefull || 0 }}% pomocna.

wycofany ideał

Ta odżywka ma tylko jedną wadę - wycofano ją ze sprzedaży, co jest oczywistym strzałem w kolano Rossmanna, ponieważ była jednym z lepszych (jeśli nie najlepszym) ich kosmetyków. Dlatego też nie tracę "Mojego Typu".

Jeśli chodzi o samą odżywkę:
- pięknie pachnie, chociaż ten zapach może wydawać się nieco staromodny
- po spłukaniu włosy łatwo rozczesać, nie kołtunią się, nie skrzypią
- po wysuszeniu są lśniące i wyglądają na zdrowsze
- prostuję moje naturalne sprężynki, więc nie wiem jak się układają loki, natomiast na pewno mniej się puszą

Niestety o odżywce dowiedziałam się za późno i zdążyłam nacieszyć się nią tylko przez 2 opakowania. Próbowałam innych odżywek \'rosmanowskich\', niestety wszystkie są jednakowo kiepskie. Mam nadzieję, że nasz faworyt jeszcze wróci do sprzedaży.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817757].usefull || 0 }}% pomocna.

Była dobra

Jestem posiadaczką mieszanych włosów. Odżywka ładnie pachniała i miała średniogęstą konsystencję. Była przeciętnie wydajna. Używałam jej codziennie.

Po zastosowaniu odżywki włosy były nadal lekkie i puszyste. Dość dobrze nawilżała, ale włosom brakowało jeszcze takiego nawilżenia od środka.

Polecam, choć i tak nie ma to znaczenia, gdyż tej odżywki już nie ma na rynku. Była najlepszą wśród odżywek Rosmanna. Pozostałe z tej 300ml serii są bardzo kiepskie.

Używam tego produktu od: kiedyś zużyte jedno w ciągu 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802512].usefull || 0 }}% pomocna.

bez rewelacji

Kupiłam tą odżywkę zachęcona opiniami na wizażu.Nie była droga, więc pomyślałam co mi zależy.Niestety ja jakoś na swoich włosach nie widzę żadnych efektów jej stosowania.Może lepiej się rozczesują, ale nie zanotowałam żadnego wygładzenia ani odżywienia, co obiecuje producent.Podoba mi się skład, nieprzekombinowany,ale co z tego jak nie działa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[784871].usefull || 0 }}% pomocna.