Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Prelude Primer Base (Baza pod makijaż)

Cena już od 11,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Matująca baza pod makijaż nadaje skórze niezwykłą gładkość i kaszmirową miękkość.
Dzięki niej otrzymasz natychmiastowy efekt wygładzenia, nawilżenia oraz delikatnego napięcia. Lekka, silikonowa formuła gwarantuje perfekcyjne i profesjonalne wykończenie makijażu, ułatwia rozprowadzenie fluidu oraz pudru. Optycznie spłyca zmarszczki i tuszuje wszelkie niedoskonałości cery.

Cena: ok. 15zł / 30ml

Bez szału

Stosując ten produkt nie zauważyłam jego działania, a po pewnym czasie zaczął sie dołować ba mojej buzi. Cena moze niska ale moim zdaniem nie opłaca sie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574106].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie lubię tej bazy

Bazę tę kupiłam poraz pierwszy dobre kilka lat temu, kiedy zaczęłam używać kosmetyków tego rodzaju. Uwielbiałam ją do momentu wypróbowania jakiejkolwiek innej bazy pod makijaż.
Mam cerę mieszaną, z przetłuszczającą się strefą T.

Plusy:
*wygładza cerę i matuje
*nie uczula, nie podrażnia
*cena
*dostępność – małe drogerie osiedlowe i Natura, internet. Pewnie jeszcze w kilku innych miejscach.

Minusy:
*trochę zbyt silikonowa, nie rozprowadza się płynnie. Można mieć z nią problem
*zastyga na twarzy naprawdę długo jak na bazę
*po użyciu miałam wrażenie, że skóra jest przytłoczona, ciężka i nie oddycha
*opakowanie – pompka jest przeokropna! Miałam 2 opakowania tej bazy i musiałam oba otwierać już na początku aby wyciągnąć bazę, a przy końcu oba musiałam rozcinać.

Nie jestem w stanie stwierdzić czy przedłuża trwałość makijażu.

Teraz, kiedy jestem starsza i trochę bardziej doświadczona wiem, że jest to kiepska baza. Zużyłam ją w dniach kiedy wiedziałam, że za 4 godziny zmyję makijaż.

Nie kupię jej ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534231].usefull || 0 }}% pomocna.

Straszna !

Moja pierwsza baza jaka zakupiłam i skutecznie odstraszyła mnie od probowania innych. Uzyłam 1 raz.. Moze w przypadku tanszych podkladów efekt jest widoczny.. natomiast przy droższych szkoda 10 zł, lepiej sobie loda kupić :) No ale jaka cena taki produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395496].usefull || 0 }}% pomocna.

Make up no make up H&M

Dobra

Baza jest bardzo fajna , bardzo ładnie wygładza i matuje skóra jest ujednolicona , podkład dobrze się na niej rozprowadza ale czy faktycznie przedłuża trwałość makijażu to nie wiem , pompka czasami się zacinała ale można odkręcić i wydobyć bazę do samego końca cena jest też dosyć niska .
Baza jest warta wypróbowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234881].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajna baza

Bazę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii w internecie i nie zawiodłam się. Baza świetnie przedłuża trwałość makijażu, maskuje rozszerzone pory i nierówności skóry. Niestety ze względu na to, że jest to baza silikonowa nie nadaje się do codziennego stosowania - może zapchać. Pompka czasem się zacina, ale wystarczy rozkręcić opakowanie i można korzystać dalej.
Nie wiem, czy jest jeszcze dostępna w tej wersji, ale serdecznie polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1191323].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza z tych których używałam

Najlepsza baza jaką posiadam. Miałam bazy z 3 innych firm i żadna nie spełniała swojego zadania tak jak baza Ingdid. Mimo że ta była najtańsza.
\\n
\\nPlus:
\\n-ładnie wyrównuje strukturę skóry
\\n-wygładza
\\n-matuje
\\n
\\nminusy
\\n-nie zauważyłam aby przedłużała trwałość podkładu

Ilość zużytych opakowań: ok 8-9

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130436].usefull || 0 }}% pomocna.

Zwykła silikonowa baza

Baza wygładza skórę, ułatwia nałożenie podkładu .matuje na krótko ok.3-4 godz.
Przy codziennym stosowaniu zapycha.
Pompka się zacina
Cena wydaje mi się wysoka ja dałam 17zł

Więcej jej nie kupie .Za tę cene sa lepsze

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066361].usefull || 0 }}% pomocna.

dokładnie tyle, ile można się spodziewać po silikonowej bazie

Kupiłam z nadzieją, że z porowatej skóry zrobi porcelanę. Ale to już mój prywatny problem ;)

+ jak każda silikonowa baza, zostawia bardzo przyjemną powłoczkę na skórze
+ jest w stanie zredukować pomniejsze rozszerzone pory
+ nieźle współpracuje z podkładami

+/- w okolicach oczu tylko pogarsza sprawę, ale nie jestem pewna, czy powinnam dodawać to do minusów, bo silikonowych baz chyba z założenia nie kładzie się na i pod oczy, więc to raczej błąd użytkownika

- matuje do pewnego momentu, ale po kilku godzinach zaczynam czuć, że skóra się dusi, jakby ktoś owinął ją folią; po pewnym czasie baza puszcza i sebum atakuje za zdwojoną siłą (jednak trzeba wziąć poprawkę na to, że moja skóra bywa bardzo trudna we współpracy)

Używam tego produktu od: 12 msc.
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041170].usefull || 0 }}% pomocna.

Super baza

Daje mi wszystko czego potrzebuję :) Używam jej tylko na jakieś wieczorowe wyjścia w połączeniu z podkładem.

+ cudownie wygładza skórę
+ pięknie nakłada się na nią podkład
+ przedłuża trwałość makijażu
+ dobrze się rozprowadza
+ cena
+ wydajność
+ wygodne opakowanie

Problem może być tylko z dostępnością. Ja zawsze zamawiam na Allegro.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie chyba 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041027].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobra

Nie zauważyłam przedłużenia trwałości makijażu, ale skóra jest po niej bardzo gładka ;)

+ dobrze się rozprowadza, przez swoją aksamitną konsystencję
+ wygładza skórę
+ jest niedroga
+ wydajna
+ wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027095].usefull || 0 }}% pomocna.