IsaDora, Bronzing Powder XXL (Puder prasowany brązujący)

IsaDora, Bronzing Powder XXL (Puder prasowany brązujący)

Prasowany puder w rozmiarze XXL. Puder brązujący IsaDora Bronzing Powder pozostawia na skórze efekt słonecznej opalenizny. Zawiera witaminę E oraz filtr SPF 8. Do wygodnej i równomiernej aplikacji pudru najlepiej użyć dużego owalnego pędzla do ciała i twarzy.

Mój HIT!

Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. To już kolejne opakowanie, chyba 6. Nie pamiętam, bo już długo go stosuję. Opakowanie duże, gustowne i solidne z dużym lusterkiem. Przy normalnym stosowaniu ze spokojem wystarczy jedno opakowanie na cały rok. Puder lekki, nieuczulający, równomiernie rozprowadza się na twarzy. Zawiera złote drobinki.

Zakochana <3

Bronzer bardzo ładnie rozświetlą twarz, pieknie podkreśla opaleniznę, można stopniować intensywność , odcień dla mnie idealny , dobrze komponuje się z moim odcieniem cery i zimą i latem. Wydajność wysoka. Cena nie gra roli -bo jest naprawdę wiele wart :)

bardzo fajny

dostałam ten puder w ramach podziękowań od Isadory jako ze pracujemy z kosmetykami Isadory. Zalety pudru to napewno wielkość, ciężko go zuzyć. Kolor jest dość przyjemny ale ponieważ używam ziemi egipskiej jako brązera, nie chętnie zmienię na ISadorę i pewnie oddam. Nie mam jednak zastrzeżeń na lato nawet idealny bez podkładu

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Fajny brązer na lato

Zakupiłam ten puder z IsaDory gdyż generalnie lubię tę firmę i często biorę z niej kosmetyki w ciemno ;-)
Puder daje fajne nabłyszczenie (przez drobinki w nim zawarte) przez co skóra wydaje się musnięta słońcem i fajnie odbija światło. Najlepiej nakładać go duzym pędzlem do pudru gdyż jest to wygodniejsze i wydajniejsze. Mi puder starczył na dwa sezony. Na razie chcę wypróbować inne kosmetyki więc pewnie go nie kupię ponownie przez jakiś czas, ale polecam - u mnie w ciepły dzień utrzymywał się do 6 godzin bez poprawek.

Używam tego produktu od: 2 sezony
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

DLA MNIE REWELACJA !

witam - to już mój drugi puder tej samej wielkości tej samej firmy, i tego samego koloru .... przygoda zaczeła się w liceum - koleżanka z ławki dostała go od mamy z niemiec .... pierwsze podobało mi się opakowanie, ale znajoma zawsze miała ładną opaloną twarz ... kupiłam pierwsze opakowanie ... i się zakochałam ! uwielbiam ten puder, ale dużo zależy od dobrego pędzla. buzia nie jest pomarańczowa, mam wrażenie że nie robi efektu maski, skóra oddycha - jednak na pewno nie nadaje się do cery tłustej .... moja jest normalna i przez to że puder nie matuje mocno wygląda bardzo naturalnie ! ja polecam w 100 % wbrew innym opiniom , którymi nie ukrywam byłam zaskoczona ....

Ilość zużytych opakowań: koniec 2 w trakcie 3 ...

Nie dla mnie

Bardzo się zawiodłam na tym produkcie... Od dłuższego czasu próbuję się przekonać do bronzerów, uważam, że nakładając dyskretną warstwę można uzyskać bardzo fajny efekt. Niestety ZAWSZE muszę sobie dobrać zły odcień, ZAWSZE. Zależało mi na chłodnym odcieniu, który sprawnie się rozprowadzi i uwydatni moje kości policzkowe.
Wybrałam się do Douglasa, stwierdziłam, że w dużej galerii handlowej, mogę powierzyć moje policzki w ręce samych specjalistów. No i się pomysliłam. Pani mnie zapewniała, że ten konkretny broznez to istny hit, wszystkie panie sobie go bardzo chwalą i na 100% nie robi żółtawo-pomarańczowych placków. Kupiłam, wracam do domu szczęśliwa, biorę mój pędzel i konturuję. Sprawdzałam w wielu różnych światłach, zawsze były pomarańczowe placki... Ja nie wiem, może mi to nie jest pisane.
Najgorsze jest to, że tego &quot;cuda&quot; jest 35 gram, czyli zapas do końca życia :/ Przestroga dla każdego kto chce to kupić, zastanów się, poczekaj pare dni.
Ale muszę przyznać, że trzyma się cały dzień i ma świetne lusterko ;) .

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 0,1 całego opakowania

Fajny!

Bronzer kupiłam po tym jak zachwalała mi go przyjaciółka. Do tej pory używałam bronzera Estee lauder. Na początku nie byłam do niego przekonana.. Ale po pewnym czasie zdobył me serce.

Jest bardzo bardzo wydajny! Ma piękny kolor i co najważniejsze drobinki, dzięki czemu skóra wygląda po nim pięknie. Nałożony odrobinkę na puder to jak wisienka na torcie.

Plusem jak i minusem może byc duże opakowanie. Z jendej strony fajnie bo ma duże lusterko ale z drugiej nie fajnie bo jest duży i nie poręczny. Na szczęście mam dużą torebkę i mogę go ze sobą wziąć wszędzie :P.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego/ mega wydajny!

Marchewa

Oceniam kolor Golden Tan i Terracota Tan(ten drugi tylko jednorazowy make-up).

Świetnie się rozprowadza- bez smug i plam- łatwo rozetrzeć granicę między skórą, a pudrem. Całkiem ładne pudełko. Duża pojemność. Brak drobinek. Tyle na plus.

Największym minusem dla mnie jest kolor. Zakupiłam odcień Golden. Zaraz po aplikacji nie wygląda źle, ale szybko utlenia się dając marchewkową opaleniznę. Nie jest to &quot;wściekła&quot; marchewka, raczej- &quot;subtelna marchewka&quot;, ale niestety przy mojej oliwkowej karnacji odcień ten postarza i sprawia, że cera wygląda nieświeżo. Odcień Terracota jest ciemniejszy, ale tonację ma tę samą. (Był jeszcze jeden kolor w sklepie, ale za jasny jak na puder brąz. do mojej karnacji). Generalnie opalenizna w stylu solarium albo samoopalacza. Nie lubię być nawet delikatnie &quot;muśnięta&quot; tym pudrem.

Do tego wzmaga przetłuszczanie skóry(o jakieś pi x drzwi 40%), i bardzo negatywnie wpływa na stan cery- w składzie jest parafina, czyli nr 1 na mojej czarnej liście zapychaczy.

Najśmieszniejsze, że pierwszy w życiu bronzer, który kupiłam ok 15 lat temu również był wyrobem tej firmy i również dawał marchewkowy efekt. Człowiek się nigdy nie nauczy..

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1x35g w trakcie

świetny , polecam gorąco!

Puder zakupiłam zachęcona opiniami Wizażanek, i powiem szczerze zakochałam się. Przez całe życie miałam problem z doborem pudru, mam cerę alergiczną i niestety po większości z pudrów wyglądam jak biedronka.,o wszelckich pudrach o płynnej konsystencji, to już w ogóle mogę pomarzyć. Potrzebowałam pudru lekkiego, brązującego i modelującego. To wszystko znalazłam w moim wielkoludzie. Jest nie do zajechania, mam go pół roku, a tu nic.Trwały wydajny, piękie brązuje. Gorąco polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Hit

Kocham ten puder brązujący...Piękne opakowanie,niesamowita trwałość i ogromna pojemność spełniają wszystkie moje oczekiwania wobec pudru brązującego..posiadam 3 odcienie tego pudru 87 - Golden Tan..94 -Matte Tan i 93-Glimmering Tan..i jeszcze jedno dodatkowe opakowanie na zapas nr 87 bo ten odcień na dzień dzisiejszy kocham miłością doskonała...Podoba mi się w nim wszystko..opakowanie jest bardzo solidne i ładne,trwalość-na mojej twarzy trwa caly dzień..Minusów nie widzę..wielbię go i polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie...

Idealny puder brązujący

Eleganckie opakowanie, duże lusterko i duuuża ilość kosmetyku aż 35 g.
Puder daje efekt naturalnej, słonecznej opalenizny, piękny brąz, który momentalnie modeluje i odświeża buźkę, gorąco polecam.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

nic dodac nic ujac

Produkt uzywam od ok pol roku i nic sie nie zurzywa jest bardzo wydajny... na IsaDore dalam sie namowic gdyz nie moglam dostac egiptish erde i stwierdzam ze ten produkt jest chyba lepszy od mojego poprzednika
-wydajny
-wygladza
-nie tworzy smug
-nadaje skorze promiennego wygladu
-ladne etui z duzym praktycznym lusterkiem
- wydajnosc, jakosc do ceny *****
generalnie jest ok nie ma czaego sie czepic a ja jestem wymagajaca co do kosmetykow ! ten jest bez zarzutu.

Używam tego produktu od:pol roku