Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Joanna, Jedwab, Odżywka wygładzająca

Joanna, Jedwab, Odżywka wygładzająca

Odżywka wygładzająca dedykowana jest specjalnie do włosów suchych, matowych, zniszczonych zabiegami fryzjerskim. Zawarte w recepturze hydrolizowane proteiny jedwabiu tworzą na powierzchni włosa, nawilżający, ochronny film, a dodatkowe składniki kondycjonujące zapewniają właściwą pielęgnację.
Po zastosowaniu włosy są wygładzone, lśniące i przyjemne w dotyku. Mają zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują i mniej elektryzują.

Najlepsza odżywka :-)

To moja najlepsza odżywka jakiej używałam!
Włosy po niej są miękkie i pachnące.
Jest bardzo tania:-) Ale trochę mało wydajna :-(
Uwielbiam ją ale chyba bym jej już drugi raz nie kupiła dlatego, że lubie zmiany i chcę spróbować innej.Troszkę ma zły skład i to mnie denerwuje.
Pst.Jestem włosomaniaczką i dlatego szczegókną uwagę zwracam na skład :-)

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszwgo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1086831].usefull || 0 }}% pomocna.

Zero różnicy

Koszmar! Koleżanka poleciła mi tę odżywkę, niby ma dłuższe i bardziej puszące się włosy niż ja, więc się skusiłam. Mam włosy ścięta na prosto, rozjaśniane, często prostowane. Co do jedbawnych specyfików zawsze byłam sceptyczna, ponoć nie jest za łaskawy dla włosów, jak się wydaje. Ale zachęcona ceną w Rossmanie ( ok 6,5 zł na promocji ), kupiłam. Szczerze, totalna klapa.

+ zapach;
+ cena;
+ dostępność ( są i w Rossmanie jak w osiedlowych drogeriach )

- konsystencja, musiałam wlać połowę zawartości, by moje włosy to "ogarnęły";
- włosy nie zauwazyly w ogóle, że ktoś nowy się na nich pojawił;
- plątały się po jej użyciu, tak samo, jakby jej nie było;
- opakowanie, wyciskanie z niej odżywki to porażka.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026133].usefull || 0 }}% pomocna.

Nawet, nawet

Moja ocena przy włosach długich, zniszczonych i puszących się.

Plusy:
- gładkie włosy
- łatwe rozczesywanie
- włosy nie są już tak puszyste jak przedtem
- przyjemny, delikatny zapach
- dostępność i cena
- nie skleja i nie obciąża włosów

Minusy:
- trochę przyspiesza przetłuszczanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022717].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Łatwe rozczesywanie + gładkie włosy

Moja ocena, przy włosach bardzo długich i bardzo zniszczonych farbowaniem i stylizacją:

Plusy:
- bardzo łatwe łatwe rozczesywanie włosów po umyciu;
- nie obciąża i nie skleja;
- włosy wyglądają na zdrowsze, są gładkie;
- przyjemny, delikatny zapach;
- dostępność i cena.

Minusy
- tak naprawdę jedynie maskuje prawdziwy stan włosów i nie poprawia ich kondycji;
- trochę przyspiesza przetłuszczanie się włosów;
- mała wydajność przy bardzo długich włosach.

Wracam do tej odżywki, ponieważ nie znalazłam jeszcze nic innego, co faktycznie poprawiłoby stan moich włosów i jednocześnie sprawiło, że będą miękkie i w miarę ładne, jak po tym jedwabiu.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989429].usefull || 0 }}% pomocna.

słaba

Plusy:
+podkreślenie skrętu loków,
+jest lekka, nie obciąża włosów,
+tania, dostępna w sklepach.

Minusy:
-bardzo niewiele pomaga, "skleja" włosy bez obciążeń, ale tylko na chwilę, nadal się po niej puszą,
-wysusza włosy.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[941153].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo kiepska

Ta odżywka jest jedną z najgorszych odżywek jakich używałam. Przypomniało mi się o niej niedawno zupełnie przypadkiem, dlatego teraz dopiero ją zrecenzuję.

Niestety ta odżywka robi więcej złego niż dobrego i naprawdę już lepiej byłoby, gdyby nic nie robiła niż siała spustoszenie na włosach...

Plusy:
- zapach

Minusy:
- plącze włosy
- włosy są suche i nie da się ich rozczesać
- elektryzuje włosy

Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam ok półtora roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916193].usefull || 0 }}% pomocna.

niespecjalna

Niewiele robi z włosami. Nie nawilża, nie pielęgnuje jakoś szczególnie. Po użyciu jej nie czułam, że miałam odżywkę na włosach, no, może minimalnie, ale na pewno nie czułam jej następnego dnia.
Mimo, że tania, jest mało wydajna, ciężko wydobywa się ją z opakowania. Nie odradzam jakoś szczególnie, ale też nie polecam.
Sama raczej już jej nie kupię.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale szybko się skończyła
Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908029].usefull || 0 }}% pomocna.

Trochę zawiódł.

Mam włosy długości trochę za ramiona i muszę nałożyć strasznie dużo kosmetyku! Więc na pewno wydajny to on nie jest. Kupiłam go w połowie kwietnia, a coś czuję że przed końcem maja go skończę. Nawilża trochę, owszem. Minimalnie moje włosy były bardziej ułożone. Po użyciu niby widać jakąś poprawę. Ale spodziewałam się czegoś lepszego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903809].usefull || 0 }}% pomocna.

Katastrofa

Nic nie robi, oczekiwałam wygladzenia -nie było go w ogóle . Odżywka powinna chociaż ułatwiać czesanie - Włosy nawet trudno się rozczesują jakby były bez odżywki . Strata pieniędzy

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[898704].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem zszokowana ;D

Witajcie ;)
Jestem zszokowana czytając Wasze opinie. Spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Dla mnie ta odżywka jest doskonała. Używałam już tylu różnych, że nie sposób zliczyć. I te tanie i te drogie. Ta wygrała. Włosy po niej są:
*Idealnie wygładzone
*miękkie
*lśniące
*absolutnie nie powoduje obciążania
*niska cena (około 7zł)
*ładny zapach
Minusów brak.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[869399].usefull || 0 }}% pomocna.