Florina Kraków, Krem szałwiowy z biosiarką

Florina Kraków, Krem szałwiowy z biosiarką

Polecany do cer trądzikowych i tłustych. Działa regulująco na funkcję gruczołów łojowych, łagodzi podrażnienia skóry, lekko wysusza. Dobrze wchłania się w skórę. Należy stosować rano i wieczorem po przetarciu twarzy tonikiem szałwiowym.

Cena: ok. 8 zł / 35 ml

Nie zadowala mnie

Mialam ten krem jakis czas temu i efektow nie zauwazylam prawie zadnych. Pryszczy ile bylo, tyle samo zostalo (no moze troche przesadzam, ale znacznej poprawy cery nie widzialam), zapach nieciekawy no i opakowanie do kitu. Pamietam, ze bylo ono z plastiku i jak mi raz upadlo na podloge i cale to opakowanie popekalo.

Używam tego produktu od:

SKUTECZNY!!!

Bardzo dobry krem za niewielką cene!
Jesli chodzi o kremy do cery trądzikowej przetestowalam wlasciwie wszystkie i:
- jest to jedyny (obok Effaclar K LRP) krem ktory dziala na cere tradzikowa;
skora rozjasnia sie, wygladza i wszystkie wypryski znikaja w b szybkim tempie!
- wydajny
- b tani

wady;
- wysusza skore (aczkolwiek przy moim tradziku wolalam miec sucha a nie tlusta i zanieczyszczona)
- chyba juz go wycofali ze sprzedazy...:(

trzeba się przekonać

Kupiłam go przypadkiem. Szukałam na gwałt kremu tonującego i pani w kiosku chyba coś zamieszała, ponieważ znalazłam w pudełku ten oto kremik zamiast tonującego. Z początku nie przekonywał mnie, miał nie zbyt przyjemny zapach. Po dłuższym stosowaniu polubiłam go do tego stopnia, że zamierzałam kupić kolejne opakowanie (co mi się zdarza niezwykle rzadko), nawet polubiłam jego zapaszek. Ale niestety nigdzie nie mogę go dostać.

Manicure - pastelowe paski

Efektywny

Jakiś czas temu używałam tego kremiku. Nie wiedziałam, że jest jeszcze dostępny. Bardzo dobrze działa na skórę problemowa, niespodzianki szybko sie goja, a nowe wychodzą o wiele rzadziej. Raczej nadaje się do stosowania na noc, gdyz blyszczy sie na twarzy i ma odrazający zapach. Ale w imie dobrych dfektów można sie pomeczyc.