Florina Kraków, Żel myjący do cer trądzikowych

Florina Kraków, Żel myjący do cer trądzikowych

Żel przeznaczony do mycia i pielęgnacji cery trądzikowej lub tłustej. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu, które zatykają pory skóry. Ma właściwosci przeciwbakteryjne, łagodzi podrażnienia skóry i reguluje działanie gruczołów łojowych. Stosowany codziennie sprawia, że dokładnie oczyszczona skóra nabiera świeżości, staje się delikatna i gładka. Żel można stosować do mycia twarzy i ciała.

Cena: ok. 8zł/ 125ml

już go nie widuje

Używałam tego żelu ładnych pare lat temu ale doskonale go pamiętam.Był to dość gęsty żel z małymi mikrogranulkami o ładnym lekko żółtym odcieniu.Ładnie oczyszczał twarz był przyjemny w użyciu a do tego dość wydajny.Lubiłam go uzywac nie widziałam pogorszenia na twarzy po nim a teraz chyba już go nie produkuja bo nigdzie już .go nie widze a szkoda bo był nawt niezły

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3-4 opakowania

Pachnący!

Miałam, dobrze oczyszczał cerę, była matowa, wypryski jednak jak zawsze, tani, niewydajny, troszkę wysuszał cerę,no ale zapaszek to był cudny, z piekla rodem, bo to siarka, działał, ale nie rewelacyjnie ...

ten zapach...

Pierwsze moje skojarzenie z tym żelem to jego zapach... Smród siarki niemiłosierny. Zazwyczaj nie zwracam uwagi na to jak pachnie kosmetyk do mycia twarzy, ale ten szczególnie nie uprzyjemniał stosowania. Jednakże rzeczywiście dosyć dobrze oczyszcza cerę, zamyka rozszerzone pory. Raczej nie wysusza. Konsystencja lejąca, prawie płyn a nie żel, przez co nie jest zbyt wydajny. Ilość zużytych opakowań: 1 kilka miesięcy temu

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

fajny!

Używałam kiedyś tego żelu i byłam z niego zadowolona.Rzeczywiście twarzyczka jest po nim oczyszczona i bardzo gładka.Lekko sciągał poszerzone pory i za to miał uznanie w moich oczach :) Naprawdę skuteczny żel....Swojego czasu był dostępny w Drogeriach Natura i tam go kupowałam, niestety potem długo nie mogłam go tam dostać :( i prawie o nim zapomniałam. Na pewno jeszcze kiedyś go kupię :)Używałam tego produktu kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 2