Dove, Body Silk

Dove, Body Silk

Krem do całego ciała, po użyciu którego moja wysuszona ogrzewaniem i mrozem skóra staje się naprawdę gładka i delikatna, a przy tym przyjemnie pachnie.

Tragedia

Kiedyś był to mój ulubiony balsam do ciala. Po rocznej przerwie znowu go kupiłam i jestem totalnie rozczarowana. Ale po kolei:

Plusiki:
- za zapach- jeśli kupię go ponownie to tylko dlatego
- dobrze sie rozprowadza

Minusy
- nie nawilża, skóra jest sucha i szorstka

Używam tego produktu od: po rocznej przerwie od 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

u mnie w ogóle się nie sprawdził

Jak żele pod prysznic od Dove są wg mnie świetne, tak ten balsam jest po prosu okropny~!

Nie nawilża w ogóle, na mojej skórze zostawia kremistą białą powłokę, a skóra zaaragowała mi czerwoną poświatą w miejscach delikatniejszych, takich jak dekolt.

Nie polecam alergikom, sama nim jestem, balsam jest tragiczny..

Jedyny plus to przyjemny, delikatny zapach. Powiedzmy, że również przystępna cena- ale dla mnie to i tak pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: coraz rzadziej..

Masełko:)

Krem jest bardzo przyjemny, masełkowaty, a więc mój typ:) Skóra po nim sprawia wrażenie odżywionej, jest nawilżona i pięknie pachnie, przypomina mi milutkie chwile i poprawia nastrój, idealny na każdą porę roku.
Nienawidzę lejących się mleczek i balsamów dlatego też ten jak najbardziej mi odpowiada i co najważniejsze nie wysusza skóry.
Już dawno go nie używałam bo chciałam wypróbować też innych specyfików, ale na pewno do niego powrócę!

Używam tego produktu od: już dawno nie używałam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bordowe usta H&M

małe rozpieszczanie

Uwielbiam odkręcać wieczko i czuć przemiły zapach wydobywający się z pudełeczka . Zanurzać paluszki w gładkiej miękkiej konsystencji, nabierać na nie pierzynkę luksusu i rozcierać ją na swoim ciele...ach...bajka...zapach jak wszystko dovowskie - kocham. Pięknie nawilżona pachnąca skórka. Nie gryzie się z perfumami a nawet nadaje im ciepła...Ja kocham od pierwszego wejrzenia. Czasem zdradzałam ale wracam skruszona :).

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Najlepszy!

Genialny! Najlepszy balsam jaki kiedykolwiek stosowałam! Rewelacyjnie pachnie, szybko się wchłania, dobrze nawilża skórę. Na pewno nie poprzestanę na jednym opakowaniu bo lepszego balsamu dotychczas nie spotkałam!

Idealny do suchej skóry

Bardzo dobry krem do pielęgnacji suchej skóry.Jest rzeczywiście gęsty,w konsystencji bardziej jak masła do ciała i trzeba się troszkę bardziej napracować przy wsmarowywaniu ale efekt jest wart tego drobnego poświęcenia.Skóra po zastosowaniu jest miękka i bardziej gładka.Dobrze radzi sobie nawet z bardziej przesuszonymi partiami jak nogi czy łokcie.Bardzo ładnie,delikatnie pachnie.Przyjemny w użyciu.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

bardzo dobry

Idealny krem do suchej skóry. Łatwo się rozprowadza dzięki gęstej konsystencji. Nie spływa. Nie jest zbyt tłusty, więc nie brudzi ubrań. Długo utrzymuje się nawet na skórze. Nadaje jej jedwabistą gładkość. Ma ładny, delikatny zapach. Wystarczy rozsmarować małą ilość na wybranej części ciała.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

taki se

W sumie sie nie ma co na niego napalac. Zbyt gesta konsystencja, kiepsko sie wchlania. Nie ma szans sie od razu po wysmarowaniu ubrac, bo sie czlowiek przyklei.Na pewno za ciezko na lato a zbyt malo nawilzajacy na zime dla mojej suchej skory. Kupilam ze dwa razy jak byl w promocji, bo cena tego balsamu jest obecnie wyzsza niz tu wyzej napisano. Plus za bardzo wygodne opakowanie i mozliwosc wykorzystania do konca. Nie bylo to mistrzostwo swiata. Dove ma w swoim asortymencie wiele innych, lepszych balsamow, wiec do niego nie wroce.

Używam tego produktu od:pare tygodni

do spróbowania

uzywałam go jakieś 2 lata temu, skoro wiec ciagle nie kupiłam ponownie, to pewnie już nie kupię
kremik ładnie pachniał, jak to dove, był gęsty, ale nie tłusty - wsiąkał szybko i skóra sie nie lepiła, nie błyszczała
nawilżał średnio, ale za to dawał naprawdę uczucie jedwabistej skóry, takiej super gładkiej
mała wydajność i dosć wysoka cena sprawiły, że mnie do siebie nie przekonał

Używam tego produktu od:2 lata

Bardzo dobry krem do ciała

Kupiłam niedawno ten krem i muszę przyznać,że będę kupować nadal.Działanie genialne,nie jest tłusty,ślicznie pachnie i rewelacyjnie nawilża.Od zawsze miałam problem z dobraniem odpowiedniego kremu do ciała,a ten jest strzałem w dziesiątkę:)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo lubiłam

Jeden z moich ulubionych kremów do ciała :) Budzi przyjemne wspomnienia (a mało który krem/balsam wrył mi się w pamięć ;) )
Duże, wygodne opakowanie. Świeży, przyjemny zapach. Super się wchłaniał, zostawiał na skórze taką jedwabistą powłoczkę. Nawilżał, ale nie byłzbyt ciężki.
Wydajny i w przystępnej cenie.

Jak go jeszcze upoluję to z chęcią zużyję kolejne opakowanie :)

Używam tego produktu od: używałam daawno temu
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3 słoiczki

ślicznie pachnie

Przede wszystkim ślicznie pachnie! Pobudza zmysły, przyjemnie otulić się tym zapachem. Konsystencja kremowa, dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Nawilża przeciętnie, więc dla suchej skóry nie będzie rewelacyjny. Duuuże i wygodne w użyciu opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: około 3