Koenzymy Q10+R, Pianka do mycia twarzy i demakijażu

Koenzymy Q10+R, Pianka do mycia twarzy i demakijażu

Odkrycie ostatnich dni - pianka do mycia twarzy i demakijażu, lekka, więc jest odpowiednia dla mojej mieszanej cery, ale jednocześnie nie wysusza skóry na policzkach (nie zawiera mydła). Bardzo wydajna, opakowanie jest z wygodną pompką:) Aha!! I ten zapach ...bardzo przyjemny... kojarzy mi sie z kwiatami polnymi.

idealna

Używałam jej przez lata, dopóki nie wypadła z produkcji.

Służyła głównie do demakijażu (wstępnego). Maluję głównie oczy (kredka, cień, tusz, ostatnio eyeliner), zwykłe mycie mleczkiem czy płynem micelarnym kończyło się niedomytymi oczami i toną zużytych płatków kosmetycznych.

Ta pianka zmywa większość makijażu, nie rozmazuje go po twarzy. Do tego nie wysusza skóry, nie podrażnia. Ma idealną konsystencję, dzięki pompce łatwo dozuje się.

BARDZO żałuję, że Inter Fragrances zakończył produkcję.

Używam tego produktu od: ok. 7 lat, może dłużej
Ilość zużytych opakowań: ok. 10-15, bardzo wydajna

najlepsza do mycia twarzy

Mój absolutny KWC, używam jej od lat, czasem coś kupię skuszona nowością, ale i tak zawsze do niej wracam. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, pianka doskonale usuwa makijaż, nie wysusza i nie ściąga. Ma delikatny zapach, przyjemnie się jej używa, w ogóle cała jest delikatna i przez to taka fajna. Fajna buteleczka z bardzo wygodny dozownikiem. Gratulacje dla Inter Fragrance! W dodatku niedroga. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

skuteczna i delikatna

Bardzo fajna pianka :)
Zazwyczaj najpierw do zmywania makijażu oczu używam mleczka, później żelem/pianką myję twarz, gdyż sam żel z tuszem sobie nie radzi. Ta pianka jest jednak inna :) Doskonale zmywa cały makijaż oczu, a przy tym jest bardzo delikatna.
Ładnie, delikatnie pachnie, dozownik jest doskonały - nic się nie zacina, działa sprawnie do samego końca.
Pianka jest dosyć delikatna, niezbyt gęsta. Średnio wydajna.
Nie wysusza za mocno, nie podrażnia.

Ogólnie bardzo dobra i godna polecenia :D

Używam tego produktu od:2 miesięcy

depilacja rąk

Super rzecz

Uzywam jej do demakijażu oczu. Uzywalam wielu specyfoików ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Do kładnie zmywa tusz i cienie, nie wysusza skóry i nie podraznia oczu. Delikatny, miły zapach. Pompka zapewnia higieniczna aplikacje. Pianka jest dosyć wydajna.
Jedyny minus ( sytuacja ta występuje przy każdym opakowaniu) - po zużyciu około 70% kosmetyku zmienia mu s ie zapach na bardzo nieprzyjemny, wskazujący na psucie sie produktu.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Bardzo ją lubie :)

Do demakijażu używałam wiele produktów - żeli, mleczek i pianek. Z jednych byłam mniej zadowolona, z innych bardziej.

Tą piankę kupiłam przez przypadek - potrzebowałam czegoś do demakijażu, i dałam szansę firmie, która raczej robi rzeczy dobre.

I.. warto było!

Pianka jest lekka, przyjemnie nawilża, lekko napina skórę (pozytywnie wg mnie), ładnie pachnie, dobrze zmywa makijaż, nie szczypie mnie w oczy..

Na razie nie zmienię jej na nic innego :)

P.S. Nic mi nie śmierdzi, a kończę opakowanie. A węch mam wyczulony ;)

P.P.S. Pompka ok, dozuje piankę na właściwą odległość.

P.P.P.S. Wydajność - średnia, ale przyjemność mycia nią twarzy rekompensuje wydajność :)

wygoda!

mam tłustą skórę i nie lubię zmywać makijażu czymś co maże się po twarzy, wymaga użycia dodatkowego preparatu do zmywania oczu, zmusza do użycia płatków kosmetyczncy czy patyczków i na koniec mydła...

tym kosmetykiem załatwiam cały demakijaż:
moczę twarz, nanoszę piankę, chwilę masuję a ona rozpuszcza tusz i podkład, spłukana pozostawia dobrze oczyszczoną skórę;

minus to kiepska dystrybucja wynikająca pewnie z małego zainteresowania klientek, bardzo trudną ją dostać;

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: pewnie z kilkadziesiąt

za rzadka

Delikatna pianka, jednak po jakimś czasie ściąga skórę twarzy. Denerwuje mnie trochę jej rozrzedzona konsystencja oraz to, że przyciskając dozownik pianka leci na kilometr:( zamiast zagęszczać się "w miejscu" tworząc efektowaną kulkę, tak jak pianki do włosów czy pianki do mycia rąk. Przez te rzadką konsystencję nigdy nie mam pewności czy dobrze umyłam twarz.
Generalnie jestem zadowolona, bo.. lubię pianki;)
Zapach prawie niewyczuwalny, cena też zadowalająca no i jest dosyć wydajna, pomimo małej objętości (150 ml)

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Polubiłam

Bardzo lubię kosmetyki do mycia w tej formie - tę piankę kupiłam przypadkiem i nie żałuję.
Ma bardzo przyjemny zapach (kojarzy mi się z konwaliami), bardzo dobrze się pieni, nie topi się na twarzy. Przy tym wszystkim jest bardzo wydajna swoją mam już od dwóch miesięcy, a zużyłam mniej więcej połowę, mimo że wcale jej nie oszczędzałam.
Nie ściąga skóry - mimo iż ostanio prawie wszystkie specyfiki do mycia twarzy tak robią - ta pianka jest chlubnym wyjątkiem :)
Ma bardzo przyzwoitą pompkę - jak na razie ani razu się nie zacięła ani nie zatkała.
Nie próbowałam zmywać nią makijażu ale myślę, że poradziłaby sobie i w tej roli.

porzadna

bardzo porządna pianka, kupilam ja jak zwykle wszystko co dobre przez przypadek bo nie mialam pieniedzy na nic drozszego :P pianka delikatna, nie szczypie i nie gryzie, nie sciaga skory i nie wysusza jej. nie maluje sie wiec nie wiem jak sobie radzi z tuszami i innymi takimi :D no i nie zauwazylam synnego "psucia sie" moze dlatego ze u mnie w lazience nie wytrzymala dluzej niz miesiac :D pianka wyraznie odswieza i oczyszcza, dozwnik ani razu mi sie nie popsowal :D a to mnie wqrza maksymalnie.... :[ za ta cene to rewelacja!! a bez zbednych emocji napawde dobry :D
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: koncze wraz z rodzinka 4-te opakowanie
Recenzja: ...

Może wysuszać

Zużyłam jedno opakowanie tej pianki, niestety nie do końca bo 1/4 opakowania zwyczajnie mi się popsuło, pianka zaczęła okropnie śmierdzieć, za to duży minus. Preparat dobrze myje i oczyszcza (mam mieszaną skórę), jednak w moim przypadku po dłuższym stosowaniu zaczął wysuszać skórę, powodując uczucie sciągnięcia. Daleko jej do Citrobiotiku. Raczej nie polecam

bez zachwytów

po dobrych recenzjach spodziewałam sie czegoś lepszego.
Plusy:
*wygodny dozownik
*cena
Minusy
*mała wydajność (ale to moze dobrze, nie zacznie śmierdzieć przynajmniej)
*troche wysusza i sciąga
*zbyt intensywny zapach
*szcyzpie w oczy

Teoretyczniejak za 9zl, to nie jest taki zły,ale mozna kupic cos lepszego, np. zel YR w promocji tez tyle kosztuje.

Fajny do czasu!

Miałam go już jakiś czas temu i ogólne wrażenia jakie mi pozostały: bardzo fajna konsystencja delikatnej pianki, nie był agresywny, dobrze oczyszczał cerę, ale po chyba dwóch miesiącach używania zepsuł się i zaczął śmierdzieć nieziemsko. Z tego co się zorientowałam, to prawie każdemu po jakimś czasie się zepsuł (śmierdział).
Daję 2* za to że na początku nie miałam zastrzeżeń i ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę: jest tani!

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne - więcej nie będzie, bo nie chcę mieć loterii - umyję się dzisiaj, czy nos na klamrę ..