Purifying Cleansing Gel for Oily Skins (Oczyszczający żel do mycia twarzy do cery tłustej

Łagodnie oczyszcza skórę i usuwa makijaż, zanieczyszczenia powierzchni skóry i martwe komórki naskórka. Pozostawia skórę oczyszczoną i nadaje jej zdrowy wygląd, pomaga w zachowaniu równowagi hydrolipidowej warstwy ochronnej naskórka. Reguluje wydzielanie sebum, ściąga pory, wygładza powierzchnię skóry i neutralizuje wysuszające działanie twardej wody.

dobry w zestawie

W zestawie z tonikiem daje świetne działanie. Oczyszcza, prawdziwie oczyszcza, jest taki lekki w nakładaniu i podczas mycia, skóra po umyciu oddycha i jest wrażenie odblokowania. Wydajny. Dla mnie istotne, że nie podrażnia. gdy kiedyś znajdę to zapewne kupię.

Używam tego produktu od:przez kilka miesięcy

po prostu zel

Zachecona przez sprzedawce kupilam bo chcialam cos nowego wyprobowac. Wrazenia taki sobie, niespecjalnie przypada mi zapach, ale najwiekszym minusem jest dla mnie to ze sie nie pieni zbyt dobrze przez co mam wrazenie ze potrzebuje wiecej produktu aby zmyc twarz. Skora mila w dotyku bez efektu sciagniecia. Ale wracam do mojego ulubionego Decleor.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

nie załuję zakupu

kupiłam ten żel przez przypadek. Będąc w Douglasie chciałam kupic jakiś żel do cery mieszanej, ale w ręce wpadł mi ten produkt. Nie żałuje, że znalazł się w mojej łazience. Żel doskonale oczyszcza, zwłaszcza strefę T, z którą mam zawsze największy problem. Pomimo, że jest do skóry tłustej nie wysusza i nie podrażnia skóry. Po użyciu skóra jest czysta, zaskórniki jakby mniej widoczne i pory zmniejszone. Produkt jest wydajny, co rekompensuje trochę jego wygórowaną cenę.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:może 1/4 opakowania

Cellulit składniki

baaaardzo lubię

Absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń, ślicznie pachnie, jest bardzo, bardzo wydajny... Nie podrażnia skóry a wręcz przynosi efekt ukojenia... Stosuję zgodnie z instrukcją, rano spłukujuję chłodną wodą, po czym przemywam twarz tonikiem trzymanym w lodówce :) Buźka się nie błyszczy! Choć oczywiście poźniej nakładam te wszystkie kosmetyki... Krem pod oczy, krem na resztę twarzy, podkład..
Wieczorem twarz myję cieplą woda pod prysznicem, więc jest gotowa na przyjęcie nocnych medykamentów :)

I co bardzo ważne, a niespotykane wśród preparatów do mycia cery tłustęj (o czym juz wspomniała nido), spokojnie można nim zmyć makijaż z oczu bez obaw o jakiekolwiek podrażnienie...

bardzo dobry

Ładnie pachnie, jest niezwykle wydajny, a co najważniejsze wydaje mi się, że w zestawieniu z pozostalymi elementami serii (hydra matte na dzień, żel normalizujący na noc + huile lotus) wpłynął korzystnie na stan mojej skóry (tłusta, z tentencja do wyprysków). Na jeszcze jedna wazną dla mnie cechę: można nim zmywac makijaż oczu bez obawy o podrażnienie.Ilość zużytych opakowań:2

lubie go

Żel poraża swoja wydajnoscia. mam go juz rok i mimo codzienego uzywania - konca nie widac. na poczatku mnie nie zachwycil. teraz uwazam ze warto go kupic ze wzgledu na wydajnosc, zapach i naprawde super oczyszczanie. ma troche nie poreczna tubke z zakretka - dlatego 4 gwiazdki a nie 5