Vinefit Fluide SPF 15

Vinefit Fluide SPF 15

Lekki fluid ze znanej już serii winogronowej Vinefit przeznaczony dla cery mieszanej i tłustej oraz zawierający filtry przeciwsłoneczne (nareszcie!) SPF 8 lub 15.
Piękny zapach i lekka konsystencja sprawiają, że używa się go z prawdziwą przyjemnością. Szybko się wchłania, mocno nawilża, rozpromienia, rozjaśnia, lakko napina cerę.
Odżywia, chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

Cena: ok. 165 zł / 50 ml

lubię go

chętnie nim rozpoczynam sezon letni. Bardzo odpowiada mi jego zapach i konsystencja. Skóra po aplikacji jest wypoczęta,rozpromieniona, jakby dostała zastrzyk energii, ale jeżeli ktoś liczy na efekt matujący, to się zawiedzie.
Niestety cena sprawia, że częściej sięgam po zbliżony- Activ Futur L'Oreala.

Żadna rewelacja

mój ulubiony:)

Wspaniały, pachnący kremik o lekkiej konsystencij dla skóry normalnej i mieszanej (wersja spf 8)Bardzo dobrze się rozprowadza,wchłania i dłuuuugo pachnie:)Posiada praktyczny aplikator, jest dzięki temu wydajny i higieniczny.Bardzo, bardzo polecam!!!..

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

lubię

Używałam wczesniejszej wersji teraz nabyłam tę wersję, mam z 15 :) Jestem z niego bardzo zadowolona.Ma fajny zapach, bardzo przyjemnie działa na buzię, jest po nim promienna, miła w dotyku, napieta odpowiednio. Bardzo lubię szczególnie latem.Odpowiada mi również dozowniczek :) Łatwo się rozprowadza, ma formułe takiego jakby lekkiego fluidu, zresztą kolorek tez taki fluidowy :) Cera jest pełna blasku :) Super :)

bardzo dobry

Kiedyś nabyłam w czasach prosperity finansowej ;) Bardzo dobry, cudowny zapach, codzienne użycie jest samą przyjemnością. Niezwykle higieniczna aplikacja, duża wydajność, lekka konsystencja. Skóra jest po nim gładka i odżywiona. Gdyby nie cena (około 180 zł), używałabym z chęcią częściej.W Polsce jest chyba tylko wersja SPF 8...Ilość zużytych opakowań: jedno

mój ukochany!

Zgłosiłam ten kosmetyk, ponieważ uważam go za najlepszy z całej serii a nikt dotychczas o nim nie wspomniał.Jest "lepszą wersją" kremu, ponieważ zawiera filtry UV a w dodatku dzięki swojej lekkiej, nietłustej konsystencji idealnie nadaje się dla cery tłustej bądź mieszanej.Cudownie pachnie, jest bardzo wygodny w użyciu (pompka!), odżywia, nawilża, uspokaja twarz.Spełnia wszystkie obietnice dawane przez producenta.Przynajmniej w moim przypadku. ;)Naprawdę szczerze polecam!