Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

Skład: Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu, Wazelina Biała, Emulgator, Aromat Cytrynowy, Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Cena: 2,50zł / 25g

• Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu,
  • Wazelina Biała,
  • emulgator,
  • Aromat Cytrynowy,
  • Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

mam ją zawsze w apteczce

Jest to maść bardzo uniwersalna i absolutnie zawsze muszę ją mieć w domu, wielokrotnie mi pomogła w wielu sytuacjach:
+ przy niedoborze witamin niezastąpiona na zajady (na szczęście od dłuższego czasu nie mam tego problemu, ale kiedyś miewałam), polecam jeść warzywa i owoce każdego dnia a problem zniknie (ja sobie założyłam 2 owoce dziennie, warzywa ile dusza zapragnie:))
+ pomaga na popękane i spierzchnięte usta
+ wspomaga gojenie opryszczki (ale na jej końcowym etapie kiedy zniknie pęcherzyk)
+ zmniejsza podrażnienia po katarze
+ łagodzi objawy AZS, smaruję nią zgięcia łokci jeśli występują jakieś zmiany, można także smarować nią policzki, szyję (wszędzie gdzie jest potrzeba)
+ smaruję nią ranki i pęknięcia atopowe w obrębie dłoni, bardzo koi, łagodzi zaczerwienienia i niweluje świąd skóry
+ zdarzało mi się użyć jej pod oczy... przy ekstremalnej atopii, gdzie potrafiła pękać mi skóra nawet pod oczami :( wtedy używałam 2 produktów i między innymi tej maści - bardzo pomogła!
+ chroni przed mrozem i wiatrem
+ zmiękcza nawet skórę stóp, oczywiście do tego celu miałam drugie opakowanie:)
+ jest tania i łatwo dostępna
Zapach? Jak to maść ma swój zapaszek, ale mi on nie przeszkadza. Nie wypowiem się też jak działa na trądzik bo na twarzy nigdy nie miałam większego (odpukuje:)) To mój absolutny must have!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488376].usefull || 0 }}% pomocna.

niezbędna w kosmetyczce/apteczce

zalety witaminy A, wszyscy znamy. Często przypominam dobie o tej maści jak jestem chora, wtedy ratuje mój spierzchnięty od kataru nos i popękane usta.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482191].usefull || 0 }}% pomocna.

Uniwersalna, niezastąpiona, tania !

Maść dostępna w każdej aptece za grosze. Jest bardzo gęsta, treściwa, pachnie ładnie cytrusowo. A teraz najważniejsze - działanie! Poradzi sobie z suchymi ustami, z suchymi skórkami wkoło nosa (ogólnie jeżeli ktoś porywa się z przesuszoną skórą to ta maść da radę), idealna do smarowania rąk na noc, do wcierania w skórki wkoło paznokci, na suche pięty, łokcie czy kolana.
Jedyny minus to widzę w opakowaniu - zawsze kupowałam w metalowej tubie i niestety się dziurawiła i produkt uciekał bokiem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454697].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Zawsze warto mieć ją pod ręką!

Świetny produkt za niewielkie pieniądze, który zawsze warto mieć w swojej torebce! Posiada on wiele zastosowań. Okazuje się, że nie potrzebujemy kilku produktów, bo ten jeden poradzi sobie doskonale z wieloma problemami.

+ bardzo dobrze sprawdza się zimą, kiedy podczas mrozów zapomnimy zabrać ze sobą rękawiczki... moje ręce w czasie takich sytuacji stają się czerwone, przesuszone, niekiedy pękają. Nie stosuję regularnie kremów do pielęgnacji dłoni. W takich sytuacjach sięgam po maść, a dłonie bardzo szybko się regenerują.
+ drobne poparzenia, a jak wiadomo w kuchni o to nie ciężko. Dość często wyjmując coś z piekarnika dotknę się o ciepłą blachę. Smaruję rankę maściom, nie zostają mi blizny, a rana szybko się goi;
+ regeneruje spierzchnięte usta. Radzi sobie z tym o wiele lepiej niż wszystkie pomadki ochronne razem wzięte;
+ pomaga zregenerować naskórek po nadmiernym przesuszeniu go różnymi produktami i kuracjami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1431496].usefull || 0 }}% pomocna.

ratuje zimą

Zimą skóra moich dłoni okropnie pęka - nie bardzo chcę się wdawać w szczegóły, ale wygląda to źle, starsze panie mają dłonie w lepszej kondycji niż ja zimą. Ta maść mnie uratowała - skóra dłoni odbudowała się i wrócił jej zdrowy koloryt. Potrzebne było do tego całe opakowanie maści, i chyba jeszcze zainwestuję w jedno, ale wydałam tylko 4 zł za skuteczną kurację i mam spokój, dłonie w końcu wyglądają jak dłonie młodej kobiety, a nie trupa :) dodatkowo ma (jak dla mnie) przyjemny, cytrusowy zapach, a konsystencja nie jest bardzo tłusta, nie drażni. Naprawdę polecam - skarb za 4 zł :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428361].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniała!

Pomaga na wszelkie podrażnienia, przebarwienia, pryszcze, czy suche skórki. Ratuje skórę mojej twarzy, ale również działa stosowana na całym ciele (miałam poparzoną klatkę piersiową od prostownicy - nie ma po tym śladu). Tania jak barszcz, a czyni cuda!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1424656].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiona maść

To niesamowite, że taki banalny produkt może mieć tyle zastosowań! Nie wiem jak radziłabym sobie bez niego zimą, kiedy skóra twarzy i rąk potrzebuje mocnego nawilżenia. Świetnie przyspiesza gojenie drobnych ranek, nawilża, chroni przed mrozem i wiatrem. Lubię jego zapach :)
Super niska cena i dostępność w praktycznie każdej aptece.
Jedyny minus to opakowanie - wiecznie obtłuszczona zakrętka i okolice.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1415626].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny i przydatny

Maść z witaminą A to kometyk, który obowiązkowo trzeba mieć.
W okresie zimowym kiedy są mrozy plus mocne ogrzewanie to jedyna rzecz, która ratuje moje dłonie przed pękaniem miedzy palcami. Używam go też okazjonalnie na stopy na najbardziej zrogowaciałe miejsca czy do ust jak zapomnę pomadki albo kiedy potrzebuję mocnego natłuszczenia np wychodząc na mróz+wiatr.
Używam jej też do smarowanie w zimie przy mocno ujemnych temperaturach poduszek na łapach mojego psa :)
Sprawdza się na twarde łokcie i kolana. Na oparzenia słoneczne.
Wielofunkcyjny i dobry preparat do kupienia za grosze w każdej aptece.

Jest mocno tłusta więc dłonie lepiej smarować na noc czy pod rękawiczki ale potrafi uratować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404881].usefull || 0 }}% pomocna.

Najprostsze rozwiązania są najlepsze

Świetny produkt polecany przez babcię. Tak przez babcię, to ona używa go od lat. Jest idealny na wypryski, suchą skórę, suche usta. Maść jest bardzo wielofunkcyjna. Produkt nie uczula. Tani produkt, dostępny w każdej aptece. Polecam wypróbować

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404171].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do zastąpienia :)

Za grosze można mieć produkt, który jest wielofunkcyjny, niewyobrażalnie wydajny i ogólnie dostępny. Kto nie kupił niech kupuje, a kto kupił pewnie się już z nią nigdy nie rozstanie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400251].usefull || 0 }}% pomocna.