Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Cena już od 3,21 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

Skład: Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu, Wazelina Biała, Emulgator, Aromat Cytrynowy, Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Cena: 2,50zł / 25g

• Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu,
  • Wazelina Biała,
  • emulgator,
  • Aromat Cytrynowy,
  • Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Senny koszmar speców od kosmetyków

Jeśli jedna tubka maści średnio starcza mi na miesiąc a używam to cudo już trzeci rok to...ho ho!
Stosuję na noc i na dzień...pod makijaż, wcześniej ścierając nadmiar chusteczką. W zasadzie używam TYLKO tej maści, jeśli chodzi o krem do twarzy. Nie mam w posiadaniu żadnego innego. I żyję, wbrew temu co mówią producenci i kolorowe pisemka. Trzynastolatką też już nie jestem:)
Nic mi się nie warzy, nie swędzi, nie piecze, ba potrafi ewentualne zaczerwienienia łagodzić.
Przyjazny skład, bez cudów i udziwnień - nie narzekam na cerę, oczekuję głównie od kremu, że mi jej nie zapcha, nie pogorszy, ZATRZYMA ją w stanie jakim jest (oby to trwało wiecznie:)). Tego nie dawały mi nawet kremy dziecinne a zwykłe oleje nawet z tonikiem i kwasem hialuronowym wysuszały moją cerę na wiór. Zapach jak dla mnie neutralny (nie znoszę sztucznych, nachalnych zapaszków większości kremów).
Trwaj chwilo!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255503].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

dobra ;)

Maść stosuje co dwa dni ,zauważyłam że pomaga i dobrze nawilża,ostatnio miałam dużą przerwę ale znowu do niej wróciłam ze względu na to iż nie podraznia i ma naturalne składniki.Poleciła mi ją koleżanka ,ktora myła twarz zwyklym mydłem i uzywala tego kremu (nigdy nie miała problemów z twarzą)więc zaraz pobiegłam do apteki po nią ,zaskoczona byłam tak niską ceną.Wcześniej posiadałam masc z firmy organic i była za gęsta ale za to zapach miała bardziej cytrynowy i lepszy ;).Mimo zapachu mniejszego ta z firmy hasco lek jest lepsza,ma lżejszą konsystencje i lepiej się wchłania ;)Polecam ;) Lubię takie proste odżywcze kremy ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243648].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze nawilżająca maść

Stosuje ją codziennie na noc od około pół roku. Mogę stwierdzić, że:
-Dobrze nawilża,
-Regeneruje skóre,
-Skóra rano jest miękka i ukojona,
-Pomimo tego, że stosuje dużą ilość kremu starcza na dość długo,
-Redukuje zaczerwienienia i podrażnienia,
-Dobra cena.
Jedynym minusem tej maści jest to, że połowa jej zostaje na poduszce, ponieważ nie wchłania się szybko. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240153].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Idealna maść <3

Bardzo, bardzo lubię :) używam pod oczy i na powieki na noc, żeby rano obudzić się bez bolących oczu, bo często są napuchnięte. Na przesuszone łokcie też działa świetnie, na skórki obok paznokci, stopy, punktowo na przesuszenia, na usta <3 <3 Idealna i tania, mam maść z witaminą a w innym opakowaniu i zapach ma naprawdę przyjemny :) może to nowsze wydanie?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239541].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Bardzo pomaga przy suchej skórze. Kilka użyć i od razu widać poprawę. Cena a jakość - bajka. Polecam bardzo. Stosowałam również punktowo na twarz na jakieś mocniejsze wypryski na noc. Rano widziałam, że jest lepiej. Minus za zapach, mnie sie nie podoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238641].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna :)

Na co dzień używam jej zamiast błyszczyka, po niej usta są gładkie i nawilżone. Idealnie sprawdza się zimą. Jest bez zapachu i smaku. Polecam jako balsam na usta, ma idealną cenę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224376].usefull || 0 }}% pomocna.

MUST HAVE

Ta maść powinna byc w kazdym domu.

Plusy:
+cena 3-5zl
+wydajność
+idealna do podraznionego nosa po katarze
+swietnie nawilża skore pod oczami
+nie podraznia
+przyspiesza gojenie ranek
+idealna do bardzo przesuszonych dłoni

+/- długo sie wchłania, no ale to przeciez maść

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215558].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam krótko, ale wiem, że na usta będę używać tylko tego!

Naprawdę działanie na usta niesamowite.

Gdy denerwuje się gryzę wargi. ;/ Jako, że ostatnio stresu przybyło robiłam to ciągle.. Nawet jak nie byłam zdenerwowana, bo drażniły mnie nierównomierne usta.

Kupiłam bo czytałam o tym, ze pomaga...
I JEST NA PRAWDĘ SUPER - i mnie widać różnic po pierwszym użyciu.

Nie wiem jak to się stało ale mam nawet ważrażenie że są pełniejsze. x X Ale Tym bym się nie sugerowała bo to może moje... insynuacje. :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206068].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have

Maści z witaminą A lub A +E już się sporo naużywałam, świetnie leczą drobne zasinienia, suche skórki, zaczerwienienia, w okresie zimowym usta lub jak choruję ratują mój nos przed utratą skóry ;)
Maść przyspiesza gojenie się ran, ta konkretna jest bardzo tłusta i cięższa, przez co jest lepsza na bardziej cięższe przypadki, typu rany czy większe obrzęki lub też na noc na ręce jako maska przy bardzo suchych dłoniach.

Jeśli chcemy ją zaaplikować na twarz pod makijaż, aby podleczyć jakieś zaczerwienienie, to trzeba to zrobić z dużym odstępem czasu, przed nałożeniem kremu, ponieważ maść bardzo wolno się wchłania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1176043].usefull || 0 }}% pomocna.

świetna

Bardzo tłusta maść, ciężko się wchłania, ale za to jak nawilża! Stosuję ją najczęściej na dłonie, kiedy zwykłe kremy nie dają rady. Na usta jeśli są bardzo suche lub popękały. Na twarz na noc od czasu do czasu, jeśli mam suche skórki bądź ogólnie suchą skórę np. zimą i kiedy wstaję skóra jest wyraźnie zregenerowana, nawilżona, poprawia się jej stan.
Jest bardzo gęsta przez co przy częstym stosowaniu może okazać się niewydajna. Opakowanie trochę niewygodne, wygina się czasem, ciężko wydobyć produkt, lekko też brudzi nakrętkę. Ma ładny cytrynowy zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175893].usefull || 0 }}% pomocna.