Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

Skład: Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu, Wazelina Biała, Emulgator, Aromat Cytrynowy, Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Cena: 2,50zł / 25g

• Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu,
  • Wazelina Biała,
  • emulgator,
  • Aromat Cytrynowy,
  • Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

niezastąpiona!

Maść z witaminą A jest tak uniwersalna, że niezastąpiona! Kocham ją za to jak działa, jak pachnie. Używam jej na popękane usta, skórki, suche i podrażnione partie ciała. Cudo!

plusy:

- pięknie goi podrażnienia
- nawilża
- popękane usta już po jednym zastosowaniu są widocznie zregenerowane (smaruje grubszą warstwą na noc)
- zapach
- cena
- chroni popękane dłonie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362826].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba ją mieć

Nawilża. Stosuję na usta, dłonie, miejsca bardzo suche. Sprawdza się idealnie. Uwielbiam jej zapach. Cena jest tak śmiesznie niska, że żal nie mieć tej maści. Jest bardzo wydajna. Totalny 'must have'.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359251].usefull || 0 }}% pomocna.

Must have

Jest to produkt z serii "warto mieć zawsze pod ręką, ponieważ przyda się częściej niż myślisz, nawet jeśli jeszcze nie dostrzegasz jego potencjału". W domowej apteczce, w kosmetyczce, w torebce- wszystko jest dla tej maści dobrym miejscem. W jakich sytuacjach się przydaje? kiedy myślisz sobie "potrzeba czegoś do zadań specjalnych".
konsystencja: ciężka, oleista, nie jest to krem na codzień pod makijaż, to zdecydowani cięższa artyleria ;)
zapach: lekko cytrynowy
działanie: łagodzi, nawilża, natłuszcza, nie zapycha, wzmacnia, regeneruje, uelastycznia, działa cuda.

minusem może być opakowanie- bardzo standardowe jak przy maści, nie mam do niego cierpliwości.
a cena niziutka :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358491].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Cóż tu dużo mówić? Dobre serum odżywcze.

Maść, której używam do nawilżania ust, skórek czy pięt, ostatnio została użyta na mojej cerze. I nie powiem, sprawdza się w tej roli całkiem dobrze. Jest jak serum, tylko takie wyjątkowo tłuste i lepkie. Nakładam ją wieczorem na twarz dosyć grubą warstwą, a rano moja skóra jest spokojna, wygładzona i odżywiona. Jest to dobry produkt z apteki za sześć czy siedem złotych. Duże zastrzeżenie mam jednak do opakowania - bardzo szybko się niszczy, przekłuwa.

Używam produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1345596].usefull || 0 }}% pomocna.

przydatna

Bardzo się u mnie sprawdziła w domu. Właściwie to zawsze jest tubka, którą w razie potrzeby się wyciska. Pomaga na podrażnienia na policzkach, na przesuszoną skórę. Używam jej czasami jako kremu do rąk lub stóp. Bardzo dobrze natłuszcza, koi i przynosi uczucie ulgi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344536].usefull || 0 }}% pomocna.

obowiązkowa

zrobił mi się mały zajad... :(
nie umiałam już sobie sama z tym poradzić, poszłam do apteki, farmaceuta dał mi witaminę B oraz tą maść, rewelacja ! po tygodniu widać już różnicę :) super nawilża/natłuszcza, ma kolor biało-przezroczysty więc można nakładać w ciągu dnia bez obawy, że będzie widoczna :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339721].usefull || 0 }}% pomocna.

Klasyk.

Kiedyś poprosiłam małżonka o zakup maści z wit. A. Przez przypadek otrzymał jakąś biało- rudą, która okazała się zwykła wazeliną do tego strasznie dającą po nosie. Od tego czasu pomyłki już się nie zdarzają.
Produkt uniwersalny jak krem Nivea.
Cechy:
- tania ok 5 zł
- o przyjemnym, cytrynowym zapachu
- gęsta i tłusta
- wydajna
- w metalowej tubie chroniącej przed dostępem powietrza- niestety wraz z użytkowaniem opakowanie dziurawi się i łamie, i maść wypływa dziurami
- o szerokim spektrum zastosowania, np. na podrażniony nos przy katarze, na trudno gojące się rany, na usta, na suche miejsca na ciele, itp.

Ale, wszystko zostało już o niej napisane.
Jest świetna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339676].usefull || 0 }}% pomocna.

must have

Cóż pisać ;) maść na wszystko :) Ja używam do stóp (genialnie nawilża), do ust i czasem dłoni. Naprawdę świetna.

Plusy:
- świetnie nawilża
-cena (około 3 zł)
-wydajność
-nadaje sie do wszystkiego

Minusy:
-dla mnie zapach ;) jakoś dziwnie cytrusowo ale do zniesienia;)
-opakowanie, przecina się, można się poranić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1339396].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezbędnik...do ust

Maść z wit. A kupuję w aptece za ok. 2-3 zł. Pojemność jak dla mnie jest ogromna, chociaż to zależy do czego używamy. U mnie kapitalnie sprawdza się jako maść/balsam do ust. Przede wszystkim super nawilża, zmiękcza, ładnie pachnie, dba o moje ust i dodatkowo nie zostawia takiego białego, dziwnego nalotu, który zostawia wiele pomadek ochronnych do ust. Bardzo ją lubię i biorąc pod uwagę mój sposób zastosowania jest okrutnie wydajna, nie da się wręcz zużyć. Czasami stosują ją w awaryjnych sytuacjach jako krem do rąk, jak zapomnę "normalnego". Zostawia na dłoniach lekką warstewkę, ale jak dla mnie i tak spoko bo wole tak niż nic (jak chwilowo nie mam czym się poratować).
Na usta - bajka :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1333416].usefull || 0 }}% pomocna.

Senny koszmar speców od kosmetyków

Jeśli jedna tubka maści średnio starcza mi na miesiąc a używam to cudo już trzeci rok to...ho ho!
Stosuję na noc i na dzień...pod makijaż, wcześniej ścierając nadmiar chusteczką. W zasadzie używam TYLKO tej maści, jeśli chodzi o krem do twarzy. Nie mam w posiadaniu żadnego innego. I żyję, wbrew temu co mówią producenci i kolorowe pisemka. Trzynastolatką też już nie jestem:)
Nic mi się nie warzy, nie swędzi, nie piecze, ba potrafi ewentualne zaczerwienienia łagodzić.
Przyjazny skład, bez cudów i udziwnień - nie narzekam na cerę, oczekuję głównie od kremu, że mi jej nie zapcha, nie pogorszy, ZATRZYMA ją w stanie jakim jest (oby to trwało wiecznie:)). Tego nie dawały mi nawet kremy dziecinne a zwykłe oleje nawet z tonikiem i kwasem hialuronowym wysuszały moją cerę na wiór. Zapach jak dla mnie neutralny (nie znoszę sztucznych, nachalnych zapaszków większości kremów).
Trwaj chwilo!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255503].usefull || 0 }}% pomocna.