Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Hasco-Lek, Maść ochronna z witaminą A

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

Skład: Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu, Wazelina Biała, Emulgator, Aromat Cytrynowy, Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Cena: 2,50zł / 25g

• Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu,
  • Wazelina Biała,
  • emulgator,
  • Aromat Cytrynowy,
  • Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Działa cuda

Nie boję się określić tego produktu, jako tego, który nadaje się dosłownie do wszystkiego..
Zalety (jest ich tyle, że wymienię tylko ich część):
-> bardzo niska cena
-> bardzo łatwa dostępność
-> praktyczne opakowanie umożliwiające wykorzystanie produktu blisko w 100%
-> nie uczula
-> pielęgnuje
-> nawilża
-> odżywia
-> ma gęstą konsystencję
-> posiada wszechstronne zastosowanie (m. in. jako balsam do ust, można ją stosować na popękaną skórę, na wysuszone newralgiczne miejsca takie jak np. łokcie, koi podrażnienia,
mam bardzo wrażliwą skórę i po każdym goleniu nóg mam podrażnioną skórę - czerwone piekące krostki - za każdym razem ta maść jest dla mnie zbawieniem, po posmarowaniu nóg jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki, mija dyskomfort wynikający z podrażnienia skóry - cudowna ulga, na poparzenie słoneczne - rewelacja! )

Nie jestem w stanie znaleźć chociaż jednej wady, jest to produkt bezkonkurencyjny!

Gorąco polecam, kupisz raz i nie będziesz w stanie wyobrazić sobie życia bez tego produktu!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1612016].usefull || 0 }}% pomocna.

Warto go mieć

Maść, która kosztuje grosze, a jest bardzo praktyczna. Pełnie wiele funkcji, o których warto pamiętać.
Kupiłam ją za 3zł w aptece, gdy moje spękane usta potrzebowały ratunku. Na ustach utrzymywał się delikatny efekt nawilżenia. Wieczorami smarowałam nią stopy, ponieważ rano były miękkie. Może służyć jako krem do rąk, twarzy czy reszty ciała.
Za takie pieniądze można mieć wielofunkcyjny produkt, który w swoim składzie nie ma niczego niebezpiecznego. Praktycznie jest dla wszystkich.
Jedynym minusem jest to, że dość szybko się zużywa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1610961].usefull || 0 }}% pomocna.

kosmetyk renesansu - wielostronne zastosowanie

Jeden z moich pierwszych "kosmetyków" i do tej pory jest obowiązkowym bywalcem mojej kosmetyczki, szczególnie podczas miesięcy jesienno-zimowych. Przy tak niskiej cenie i dostępności polecam każdemu, bo jego zastosowania można mnożyć i na pewno się u nikogo nie zmarnuje, a może pomóc (przyspieszyć lub zastąpić) działanie niektórych kosmetyków.

Moje sprawdzone zastosowania to:
- balsam do ust w miesiącach zimowych, gdy są przemarznięte, spierzchnięte, popękane, ale także gdy mają zajady, zimna, opryszczkę. Łagodzi podrażnienia, przyspiesza ich gojenie i super nawilża usta
- krem do rąk i stóp, gdy potrzebują super silnego nawilżenia, są przesuszone, ale gdy już ekstremalnie tego potrzebują to super sprawdza się jako:
- maska całonocna na dłonie i / lub stopy w zestawieniu z bawełnianymi skarpetkami potrafi zdziałać cuda i zmiękcza oraz nawilża jak żaden inny preparat
- zamiast olejku do skórek, witamina A świetnie działa na paznokcie, wzmacnia je, działa na nie lekko wybielająco i pomaga w zapuszczeniu paznokci, a skórki są zmiękczone i mniej widoczne
- na wszystkie inne przesuszone części ciała, jak łokcie czy kolana, gdzie z nawilżeniem nie radzą sobie balsamy czy masła kosmetyczne
- jako krem pod oczy, gdzie świetnie nawilża, pozostawia skórę miękką, wygładzoną
- punktowo na wypryski lub podrażnienia na twarzy, gdy chcę przyspieszyć ich gojenie się lub ukoić skórę w tym miejscu, bo zmniejsza zaczerwienienie i daje efekt kompresu
- jeśli nie macie skłonności do zapychania się można wypróbować jako maskę-kopmpres np. na całą noc, aby nawilżyć, wygładzić i zmniejszyć podrażnienia i zaczerwienienia na buzi, jednak maść może zapychać i powodować wysyp. U mnie pomogła jedna aplikacja na całą noc, gdy mróz i ogrzewanie bardzo podrażniły moją buzię, więc nie zauważyłam negatywnych efektów w postaci dodatkowych wyprysków.
- jako ukojenie skóry po depilacji, szczególnie w okolicach bikini moja skóra jest skłonna do podrażnień, pojawiają się liczne krostki, a skóra jest przesuszona i ściągnięta, maść ukoiła pieczenie i ściągnięcie
- jako standardowa maść lecznicza podczas stanów zapalnych i podrażnień

Cena jest więcej niż atrakcyjna, dostępność to bajka a zastosowań jest naprawdę, naprawdę wiele - działanie jest niezwykle pozytywne i można jedną tubką tej niepozornej maści rozwiązać wiele swoich problemów, bez wydawania pieniędzy na eksperymenty kosmetyczne. U mnie jedynymi minusami jest zapach, bo jednak nadal ta chemiczna cytryna do mnie nie przemówiła, ale nie drażni mnie on aż tak bardzo, żebym miała wielkie problemy z używaniem produktu, no i drugi minus to opakowanie, bo tubka lubi płatać figle - produkt albo sam z niej ucieka albo się "blokuje".

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609926].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Super produkt!

Maść jest bardzo wszechstronna. Czasami nakłądam ją na całą twarz, łagodzi stany zapalne i trądzik, pomaga w regeneracji naskórka. Odżywia i regeneruje usta. Zimą używam jako kremu ochronnego do rąk i z tym też radzi sobie świetnie, regeneruje suchą i popękaną skórę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1609026].usefull || 0 }}% pomocna.

Wzmacnia paznokcie!

Maść z wit A stosuję od wielu lat!
Jest idealna do rąk, stóp i paznokci!
Używam jej przeważnie na noc - pokrywając grubo dłonie wraz z pazurkami:)
Stosuję też na stopy! Nic tak nie zregeneruje przesuszonych pięt jak ona!
Oczywiście sprawdza się też doskonale do twarzy np. jako maseczka na noc.
Hit za niewielką cenę!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1580021].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyna najlepsza!

Najlepszy i sprawdzony ratunek dla moich ust. Dzięki tej maści nie sięgnę już po żadne inne balsamy do ust, po prostu już nie potrzebuję. Stosuję gównie na noc, nakładam cieniutką warstwę i rano budzę się z pięknymi, gładkimi i wypielęgnowanymi ustami.

PLUSY:
- cena
- dostępność
- wielość zastosowań (stosuję także na skórki wokół paznokci)
- szybko się wchłania
- zapach (lekko cytrusowy, przyjemny)
- wydajność (tubka wystarcza na bardzo długo)

MINUSY:
- opakowanie, nie jestem w stanie wydobyć całości z tubki
- konsystencja (jeśli maść jest dość gęsta, jeśli lekko zmarznie, ciężko ją wydobyć z tubki, ale na ustach się ładnie topi)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560736].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na usta

Tak dobrego nawilżenia ust nie uzyskałam nigdy niczym innym. Wszelkie pomadki i inne żele mogą się schować.
To tak banalny i tani produkt że aż nieprawdopodobne jest jego działanie.
Wstarczy jedna noc z gruba warstwa kremu na ustach a staja sie one mieciutkie jak jedwab, wygladzone i co tez napisała jedna z recenzentek wczesniej ja tez odczułam ze moje usta są pełniejsze, jakby "napompowane". Chociaz efekt nie utrzymuje sie caly dzien ;)
Na twarz tez próbowałam nakładać ale trochę mnie irytuje przez wazelinę w składzie (tłustość i kiepska wchłanialnosc) i efekt nie jest az tak oszalamiajacy jak na ustach niestety. Co do nawilzenia twarzy to tez nie jest jakos spektakularnie chociaz uzywam bardzo fajnych kremow i nie jestem fanka stosowania tak prostej pielegnacji. Dla mniej wymagajacych na pewno da rade :)
Za to na ustach jest efekt WOW ;)
Zapach- troche nieprzyjemny, taka sztuczna cytryna

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558586].usefull || 0 }}% pomocna.

MUST HAVE!

Za nieco ponad trzy złote otrzymujemy kilka produktów w jednym:
-krem pod oczy i na powieki (w końcu to czysty retinol)
-serum na noc na ratunek suchej skórze (kiedy mojej skóry nic już nie uratuje położona witamina A na noc działa cuda)
-balsam do ust
-krem do biustu! To zastosowanie było dla mnie zaskoczeniem, poleciła mi je pani w aptece, okazuje się, że przed czasami z mnóstwem kremów do biustu, to właśnie witaminą A ratowały się między innymi kobiety w ciąży, żeby uchronić się przed rozstępami, odżywić skórę piersi i nieco ją napiąć. W moim przypadku jest to jedyny środek, który rzeczywiście działa!
-krem awaryjny na suche łokcie, kolana, pięty..... cokolwiek :D
Koniecznie trzeba to mieć!
Jedynym minusem może być cytrynowy zapach, który nie wszystkim przypada do gustu - mnie jednak odpowiada.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537266].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętna.

Jestem fanką maści witaminowej. Często stosuję ją w ramach kuracji odżywiającej skórę. Szczególnie wtedy, gdy wiem, że mogę dłużej pospać i moja "maska" wchłonie się całkowicie przez noc. Nakładam wieczorem dość grubą warstwę i rano budzę się z lepsza, bardziej sprężystą skórą.
Ta maść nie zawiodła mnie, jednak nie nalezy do moich ulubionych. Ma bardzo gęstą konsystencję. Przez to ciężko wydobywa się ją z opakowania - czasem trzeba użyć naprawde dużej siły. Ma delikatny, przyjemny zapach.
Skóra po niej była ok. NIe zauważyłam jakiegoś lepszego działania, czy gorszego od pozostałych.
Jednak mam dwie swoje ulubione maści witaminowe. Jedna jest bardziej płynna i dużo lepiej pachnie, lepiej i szybciej się wchłania. Druga ma większa zawartość witaminy A i znacznie lepiej działa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525086].usefull || 0 }}% pomocna.

Ratunek dla skóry.

Kupiłam tę maść, gdy nie mogłam sobie poradzić z przesuszeniem skóry po zimie. Działa jak kompres, nawilża problematyczne miejsca. Jest tłusta, ale coś za coś. Zregenerowała suche placki koło nosa i ust oraz szorstkie łokcie i kolana.
Jest wydajna, gęsta i ma fajny cytrynowy zapach.
Zawsze ratuje mnie z opresji.
Jest bardzo tania i ma dwuosobowy skład ;)
Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520481].usefull || 0 }}% pomocna.