Maść ochronna z witaminą A

Maść ochronna z witaminą A

Cena już od 3,21 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wskazania: nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.
Witamina A jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skory i przyspiesz gojenie się ran.

Skład: Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu, Wazelina Biała, Emulgator, Aromat Cytrynowy, Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Cena: 2,50zł / 25g

• Palmitynian Retynolu (Wit. A) 800 j.m./1g preparatu,
  • Wazelina Biała,
  • emulgator,
  • Aromat Cytrynowy,
  • Woda Oczyszczona (03.02.2011.))

Napisanych recenzji: 4

Bardzo dobra

Bardzo pomaga przy suchej skórze. Kilka użyć i od razu widać poprawę. Cena a jakość - bajka. Polecam bardzo. Stosowałam również punktowo na twarz na jakieś mocniejsze wypryski na noc. Rano widziałam, że jest lepiej. Minus za zapach, mnie sie nie podoba.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238641].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Idealna :)

Na co dzień używam jej zamiast błyszczyka, po niej usta są gładkie i nawilżone. Idealnie sprawdza się zimą. Jest bez zapachu i smaku. Polecam jako balsam na usta, ma idealną cenę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224376].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 47

MUST HAVE

Ta maść powinna byc w kazdym domu.

Plusy:
+cena 3-5zl
+wydajność
+idealna do podraznionego nosa po katarze
+swietnie nawilża skore pod oczami
+nie podraznia
+przyspiesza gojenie ranek
+idealna do bardzo przesuszonych dłoni

+/- długo sie wchłania, no ale to przeciez maść

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1215558].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Napisanych recenzji: 23

Mam krótko, ale wiem, że na usta będę używać tylko tego!

Naprawdę działanie na usta niesamowite.

Gdy denerwuje się gryzę wargi. ;/ Jako, że ostatnio stresu przybyło robiłam to ciągle.. Nawet jak nie byłam zdenerwowana, bo drażniły mnie nierównomierne usta.

Kupiłam bo czytałam o tym, ze pomaga...
I JEST NA PRAWDĘ SUPER - i mnie widać różnic po pierwszym użyciu.

Nie wiem jak to się stało ale mam nawet ważrażenie że są pełniejsze. x X Ale Tym bym się nie sugerowała bo to może moje... insynuacje. :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206068].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 55

Must have

Maści z witaminą A lub A +E już się sporo naużywałam, świetnie leczą drobne zasinienia, suche skórki, zaczerwienienia, w okresie zimowym usta lub jak choruję ratują mój nos przed utratą skóry ;)
Maść przyspiesza gojenie się ran, ta konkretna jest bardzo tłusta i cięższa, przez co jest lepsza na bardziej cięższe przypadki, typu rany czy większe obrzęki lub też na noc na ręce jako maska przy bardzo suchych dłoniach.

Jeśli chcemy ją zaaplikować na twarz pod makijaż, aby podleczyć jakieś zaczerwienienie, to trzeba to zrobić z dużym odstępem czasu, przed nałożeniem kremu, ponieważ maść bardzo wolno się wchłania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1176043].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 128

świetna

Bardzo tłusta maść, ciężko się wchłania, ale za to jak nawilża! Stosuję ją najczęściej na dłonie, kiedy zwykłe kremy nie dają rady. Na usta jeśli są bardzo suche lub popękały. Na twarz na noc od czasu do czasu, jeśli mam suche skórki bądź ogólnie suchą skórę np. zimą i kiedy wstaję skóra jest wyraźnie zregenerowana, nawilżona, poprawia się jej stan.
Jest bardzo gęsta przez co przy częstym stosowaniu może okazać się niewydajna. Opakowanie trochę niewygodne, wygina się czasem, ciężko wydobyć produkt, lekko też brudzi nakrętkę. Ma ładny cytrynowy zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175893].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Na wszystko

Kupiłam ją zupełnie bez przekonania, miałam duże problemy z wyschniętymi ustami i nie liczyłam na wiele. Okazało się, że maść bardzo mi pomogła. Po kilku tygodniach stosowania uznałam, że użyję jej na podrażnienia po goleniu. I tu stał się cud. Po każdym goleniu moja skóra jest sucha, zaczerwieniona i swędzi. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego produktu a moje problemy zniknęły. Maść jest dosyć tłusta, ale nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie. Zapach jest cudowny, mocno cytrynowy. Podsumowując, bardzo polecam. Na wszystko :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175503].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 157

Wielofunkcyjna!

Skuteczna na wiele sposobów: wysuszona skóra, usta, rany potrądzikowe, zajady, wysypka uczuleniowa, podrażnienia, po depilacji woskiem/plastrami na buzi, skaleczenia, można by tak wymieniać w nieskończoność. Dla dorosłych jak i dzieci. Myślę, że nawet na odparzenia pieluszkowe. Konsystencja tłusta. Ekstra!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158031].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Świetna

Jak napisałam wyżej jest naprawdę mega. Doskonale sprawdziła się pod moje oczy ponieważ mam strasznie cienką skórkę pod oczami i pani dermatolog mi to poleciła teraz po ponad 2 miesiącach stosowania widzę efekt (wcześniej nie pomagało mi nic bo moim problemem były mocno widoczne żyły pod oczami). Odstawiłam ją i nie używam już od ponad 2 tygodni i 0 zmarszczek (a wszyscy mnie tym straszyli). Na co jeszcze mi pomogła:
-popękane łokcie
-suche usta
-skórki przy pazurkach
-łuszcząca się skóra na twarzy (ale to już u mojego brata)
-popękane pięty
-suchość dłoni
-rumień (pogrubił troszkę skórę)

Polecam wydatek 3 zł i na prawdę opłaca się!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148931].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

genialna

Maść lubię stosować na całą twarz na noc raz na jakiś czas. Bardzo nawilża, przyspiesza gojenie, ma świetny zapach. Niesamowicie wydajna, mam też wrażenie że delikatnie wyrównuje koloryt. Odjęłam pół gwiazdki za konsystencję- jest tłusta, gdy smaruję maść na noc na twarz, wszystko się lepi a rano mam wrażenie, że ktoś wylał mi na twarz olej... Jestem jednak w stanie to wybaczyć, ponieważ maść na prawdę ma zbawienny wpływ na moją cerę i czasem po paru godzinach na mrozie, robię cerze kurację natłuszczając ją tym produktem.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136601].usefull || 0 }}% pomocna.