Vinefit Lip SPF 8

Vinefit Lip SPF 8

Naturalnie nabłyszczający balsam do ust z serii Vinefit firmy Lancome. Ma przyjemny zapach i smak. Nie zlepia ust, doskonale chroni je i nawilża. Zawiera bogaty w witaminy i składniki odżywcze wyciąg z winogron, przeciwutleniacze oraz filtr SPF 8, który chroni przed promieniami słonecznymi. Dzięki Vinefit usta są miękkie i doskonale nawilżone. Balsam nadaje im lekki połysk. Wygodna w użyciu tubka o pojemności 15 ml z "aplikatorem".

Skład: active ingredients: octylmethoxycinnamate 3%
cosmetic ingredients: diisotearyl malate, polyglyceryl-2 trisiostearate, octyldodecanol, glycerin, beeswax, silica dimethyl silyate, squalane, pentaerythrityl tetraisostearate, triheptanoin, C1-5 alkyl galactomannan, C18-36 acid trigylceride, trioleyl phosphate, fragrance, vitis vinifera seed oil, tocopheryl acetate, isobutylparaben, isopropylparaben, butylparaben, BHT, retinyl palmitate, helianthu annuus seed oil, sodium saccharin, titanium dioxide, blue 1 lake, yellow 5 lake

Wspaniały

Dostałam jakieś pare lat temu od cioci , która kupiła go w niemczech. Nic nigdy nie nawilżyło tak moich ust. Co do wydajności wystarczył na jakiś rok przy częstym używaniu. Naprawdę bardzo pożądny kosmetyk. Gdybym miała do niego dostęp bez wachania kupiła bym go ponownie. Ma bardzo świeży zapach i nie wyczuwalny smak. Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od:1,5 roku

mnie nie olśnił

Jak na balsam zbyt tłusty a za mało nawilżający. Utzrymuje się na ustach raczej krótko i nie przynosi szczególnych efektów. Zapach i smak bez zarzutu jednak oczekiwałam nieco więcej.

Używam tego produktu od: 2 lata

fenomenalny

Vinefit Levres nie sposób już kupić w polskich sklepach, ale warto poszukać innych źródeł dostępu do tego balsamu, bo jest świetny!O wiele lepszy niż proponowany obecnie prze Lancome Aqua Fusion Levres. Przede wszystkim Vinefit naprawde odżywia usta. Otula je cudowną, pachnącą i słodziutką kołderką:) Ja stosuję zawsze pod kolorowe błyszczyki, poza tym nakładam zawsze wtedy gdy usteczka potrzebują nawilżenia i odżywienia:) Jeśli chodzi o balsamy do ust to spróbowałam już chyba wszytskich i tylko dwa spełniają moje oczekiwania w 100%-balsam Biotherm oraz właśnie Vinefit Levres. POLECAM!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Max Factor 3

ZMYSŁOWY!!!

rewelacyjny balsam, który może również śmiało zastąpic błyszczyk, nadaje się zarówno na lato, jak i na zimę. Gęsty, kremowy, bardzo wydajny, o delikatnym, świeżym zapachu i ledwie wyczuwalnym smaku (dla mnie to mega plus, bo smakowych błyszczyków i balsamów dosłownie nie trawię- dostaje po nich dziwnych mdłości). wspaniale nawilża, zostawia na ustach delikatną warstewkę ochronną. Cudownie, ale subtelnie nabłyszcza, lekko rozjasnia wargi (przynajmniej moje- dość ciemne usta), nadając im apetyczny różowy kolor (takiego efektu nie udało mi się jak dotąd osiągnąć żadnym kolorowym, różowym błyszczykiem).
Usta po tym balsamie są takie świeże, zmysłowe, seksowne i idealnie zadbane.
Miło się go aplikuje, mimo iż trzeba to robić palcem- ta konsystencja...:) prawdziwa przyjemność wsmarowywać w wargi taki specyfik. A do tego piękne, poręczne i mocne opakowanie.

bardzo dobry

Ten błyszczyk może służyć jako naprawdę dobry balsam do ust. Przede wszystkim: nawilża i to na długo. Sprawdziłam to w samolocie. Dodatkowo pięknie pachnie, naturalnie nabłyszcza usta. Więc to taki kosmetyk 2w1: nawilżający błyszczyk. Połysk utrzymuje się długo, ok 3 godziny. W Polsce go nie widziałam już. Swój kupowałam w Niemczech, ale jakiś czas temu, być może też go wycofali?
Gdybym mogła, kupiłabym jeszcze raz bo lubię wielofunkcyjne kosmetyki.

Mniam!

Dostalam ten balsam w prezencie i okazal sie bez zarzutu. Pieknie pachnie i smakuje, zastepuje z powodzeniem blyszczyk, pielegnuje usta, jest bardzo wydajny, czego mozna chciec wiecej? Jedynie cena troche wysoka jak na tego typu kosmetyk.

winogronowa orgia ;)

Mój ulubiony balsam do ust. Właściwie zastanawiam się, dlaczego nie używam go nadal - ma bowiem wszelkie zalety balsamu idealnego. Właściwie to takie Juicy Tubes bez koloru. Pielęgnuje, chroni, a nawet leczy, natłuszcza i nawilża wargi - swojego czasu, przy silniejszej alergii, był to jedyny kosmetyk, który nie zrobił mi krzywdy, a wręcz przeciwnie - pomógł. Ma bardzo wygodną tubę z aplikatorkiem, zresztą ja lubię kosmetyki w takiej właśnie formie.

Używałam go ok. roku bez przerwy, sprwadzał się na mrozie i ostrym słońcu. Ślicznie pachniał.Potem "zdradziłam go" z Juicy Tubes i tak mi już zostało, ale myślę, że jeszcze do niego wrócę. Odejmuję mu gwiazdkę za cenę - wiem, że u Lancome'a to normalne, ale myślę, że gdyby był trochę tańszy - miałabym go stale.

Używam tego kosmetyku przez rok, teraz mam przerwę/ ilość zużytych opakowań: 2 full size i 2 gwp.

swietny

Balsam bardzo dobrze nawilza i odzywia usta, ladnie nablyszcza. W dodatku slicznie pachnie. Opakowanie bardzo wygodne,z aplikatorkiem, higieniczne.

pycha...

Jesli ktos lubi slodycz i swiezy aromat winogron, z pewnoscia bedzie chcial nalozyc na usta ten delikatny specyfik. Balsam ten nawilza i lekko natluszcza przesuszone usta. Uwielbiam go. Daje mi poczucie komfortu no i ten zapach !! Polecam, szczegolnie na okres wiosenno-letni. :)

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

cud -miód

Jest doskonały na zimę!!!! nawilże, odżywia i nadaje piekny połysk. pozy tym przepieknie pachnie. Używam go teraz zima zamiast błyszczyka do ust!

milusi

Bardzo lubię ten balsamik. Pięknie pachnie, przyjemnie się używa. Usta są delikatnie lśniące, nawilżone, gładkie. Naprawdę sama przyjemność. Wydajny.

REWELACJA !!!

Dla mnie rewelacja. Wspaniały balsam, który nie tylko nawilża, ale goi (przynajmniej moje usta). Dzięki niemu pozbyłam się ranek, pęknięć i zapomniałam, co to spierzchnięte wargi. Doskonały pd błyszczyk czy pomadkę. Bardzo, bardzo wydajny, ślicznie pachnie i nie skleja ust. Jest przy tym niezwykle trwały. Jedyny balsam jaki toleruje moja 7-letnia siostrzenica, która mam wiecznie spierzchnięte usta od chloru (mała pływaczka).Ja zawsze mam go ze sobą :-)Jestem w trakcie używania 5 opakowania :-)