Glow by J.LO

Glow by J.LO

Cena już od 88,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Glow stał się wizytówką Jennifer Lopez. Wyrazem jej osobowości, kolejnym wymiarem siły i magnetyzmu. Zapachem, w którym wibruje jej puls, niezmierzona energia i magnetyzm. Perfumami osobistymi, intymnymi i uwodzącymi...
Doskonała kompozycja łączy w sobie świeżość neroli, kwiatu pomarańczy, różowego grejpfruta ze zmysłowością róży, sandałowca i ambry. Jennifer wzbogaciła ten ekscytujący bukiet czystymi nutami piżma, jaśminu, kosaćca florenckiego i wanilii.
Glow jest kremowy niczym biała róża, seksowny niczym sama artystka.

Cena (sephora): 30 ml/139 zł

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 36

Napisanych recenzji: 753

fajny, zdecydowany zapach

Perfumę kupiłam niedawno, w promocji, 100ml. Posiadam inne edycje j lo, tak więc chcialam mieć także tą. Zapach jest dośc trwaly, intensywny i świeży. Nadaje sie na codzień. Dla mnie jest on orzeżwiający, ale chyba na lato trochę za intensywny. Polecam tym, którzy lubią kwiatowe, świeże zapachy.Jest bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od: kilku m- cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066281].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 66

Wspomnienia

Tych perfum używałam ja byłam chyba jeszcze gimnazjalistka. Pamiętam był to nowość i duży szał na ten zapach. Wprawdzie nie używała w tamtych czasach oryginału a odpowiednika. Postanowiłam w końcu je zakupić po wielu latach. Gdy prysnełam korek wszystkie beztroskie wspomnienia wróciły:-) Sam zapach jest bardzo świeży, taki czysty, prysznicowy. Wierze ,ze nie kżdemu może sie podobać. Ale ja go uwielbiam:-)

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978726].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Kremowe

Kupiłam je z sentymentu, bo moja koleżanka używała je podczas naszych wczesnych lat nastoletnich i kojarzyły mi się z tymi beztroskimi latamami. Pachną jednak nieco inaczej, niż je zapamiętałam i choć przynoszą wspomnienia, to nie cieszą tak bardzo, jak myślałam.
Zapach przypomina mi bardzo aromat kremu Nivea, przeplatany nieco kwiatowymi nutami. Zapach jest specyficzny - gęsty, otulający, mocny.
Na pewno nie ma nic wspólnego z zapachem świeżego prania, czy proszku do prania - blisko, ale jednak to nie to.

Ilość zużytych opakowań: ok. 30ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961877].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Dodanych produktów: 88

Napisanych recenzji: 538

dobre raz na jakiś czas

Perfumy te dostałam od męża ponad rok temu. Długo mówiłam mu o nich po tym jak przeczytałam masę recenzji i w końcu dostałam :P
No, ale czytałam, nie wąchałam.
Zapach ten jest bardzo intensywny. Wg mnie czuć je mydłem. Używać ich trzeba bardzo oszczędnie, bo zapach jest mocny i utrzymuje się dość długo. Myślę, że spokojnie pół dnia.
Sam zapach na początku używania mnie zachwycił. Jest taki inny, świeży. Jednak po używaniu przez mniej więcej 2-3 tygodnie zaczął mnie męczyć. Stał się zbyt ciężki. Na tyle przestał mi pasować, że zrezygnowałam z tych perfum. Jednak po pewnym czasie znów naszła mnie na nie ochota.
Wg mnie nie jest to zapach na co dzień. Trzeba mieć po prostu odpowiedni humor żeby nam odpowiadał. U mnie chwilowo znów czekają, aż nadejdzie ich czas.

Używam tego produktu od: od marca 2013
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961838].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 73

kwiatowy, mydlany

W pierwszej chwili poczułam dużo kwiatów, coś jak frezje, potem zrobił się mydlano - kwiatowy, możliwe że czułam tez róże. Nie jest zły, ale nie wiem tak do końca czy mi się podoba, trochę kojarzy mi się z różowym kwiatowym mydełkiem, dość przyjemnym, ale nie wiem czy to dla mnie zapach, zastanowię się jeszcze czy kupić czy nie kupić.

Edycja: testuję od kilku dni próbkę i coraz bardziej się przekonuję do tego mydlanego zapachu podnoszę pół gwiazdki

Używam tego produktu od: kiedyś testy i teraz próbka
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959765].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 108

mam do tego zapachu mieszane uczucia

+zapach bardzo długo się utrzymuje;
+ładny kształt flakonu;

-za bardzo intensywny (nie przypomina zapachu mydła) i ciężki , używam tego zapachu na jakieś większe, ważniejsze wyjścia, na co dzień się nie nadaje;
-zupełnie nie jest to zapach odświeżający, przynajmniej nie dla mnie;

Perfumy były prezentem. 100 ml męczę od 2/3 lat, rzadko ich używam. Sama do końca nie wiem czy podoba mi się ten zapach czy też nie, co jest bardzo dziwne, rzadko miewam tak mieszane odczucia.
Zapach na pewno ma coś w sobie, kojarzy mi się z bujanym fotelem, gorącą czekoladą i ciepłem kominka- jak dla mnie bardziej jesienno- zimowy zapach.

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926402].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 93

Napisanych recenzji: 871

Gdzież moja świezość prania o poranku?

Kolejne spotkanie z zapachem J. Lo i kolejna wtopa.

Tak, napaliłam się na Glow bo wystarczy poczytać poniższe recenzje. Zapach przez wiele osób uznawany za zapach prania, proszku, bawełny suszącej się na świeżym powietrzu itepe. Czyli teoretycznie idealny dla mnie bo wielbię takie klimaty.

Już, już chciałam kupować setkę w ciemno bo droga nie jest ale jakoś zdrowy rozsądek mnie powstrzymał. Kliknęłam sobie odlewkę. Dziękuję Ci mój zdrowy rozsądku.
Zapach przybył kiedy akurat miałam katar więc tylko niuchnęłam z korka i stwierdziłam, że faktycznie może być fajny. No ale wiadomo, że testowanie perfum z częściowo zatkanym nosem nie jest dobrym pomysłem.
Jak już tylko mój nos doszedł do siebie od razu wzięłam się za testy i mina mi zrzedła. Glow nie ma dla mnie nic wspólnego z zapachem proszku. Nic a nic. Ze świeżością bawełny także.
Jest bardzo przytłaczający i zaklejający. Pachnie jak zmieszany krem Nivea z lakierem do włosów. Za dużo w nim piżma, które daje efekt mocno kremowy przez co zapach traci lekkość i świeżość. Jest przyciężki, męczący. Czuć też nieco róży i tuberozy.
Świeżość? Czystość? Oj nie.

Jak na złość jest za to mocny i trwały. Przez 4 godziny ciągnie za sobą pokaźny ogon, nawet przy oszczędnej aplikacji. A mi nos zwija się w trąbkę ;) Całość trwa ok 6-7 godzin.
Buteleczka - ja nie przepadam za tymi butelkami J.Lo ale ogólnie nie są jakieś tragiczne.

Jeśli liczycie na zapach proszku do prania - zamówicie najpierw próbkę bo różnie to bywa...

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895590].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 73

lekcja fruwania

Mój najdłuższy jak dotąd zapachowy romans, z czasów klasy maturalnej, kiedy używałam go po raz pierwszy przez dobre pół roku albo i ciut więcej, ale oszczędnie i tylko z wersji mini, miałam wtedy perfumetkę zakupioną przygodnie w jakiejś drogeryjce. Potem przyszły studia, czas odkryć perfumeryjnych w wielkim mieście i Glow poszły w odstawkę, a ponad rok temu zaczęły za mną chodzić i domagać się znowu większej uwagi. Kupiłam flakon 100 ml, otworzyłam- i wszystko wróciło! tyle wspomnień, klimaty młodości, pierwsze dziewczęce zachłyśnięcie się wolnością, otwartą przestrzenią, poznawanie miłości, kto to przeżył ten rozumie ;)
Z początku intensywny zapach daje po nozdrzach, ale rozwija się pięknie na skórze i na ubraniach. Morze białych, świeżych kwiatów. Ocean czystego powietrza. Taki beżowo- kremowy, młodzieńczy, zmysłowo miękki, przyciągający emanującą z niego radością. Nie da się tego opisać. Wieeelki ogon. Owionięta tym orzeźwiającym woalem miałam nieodparte wrażenie, jakbym się unosiła nad ziemią :D Dużo pisze się o tym, że toż to mydło zwyczajne z kiosku, ale to nieprawda- mój nos kocha Glow, perfumy może nie najdroższe, nie z najwyższej półki, ale o uroku pierwszej miłości. Z czasem stały się świadkiem i czynnym uczestnikiem najpiękniejszych wydarzeń w moim życiu :) i nigdy im tego nie zapomnę, nie da się go zapomnieć. Czułam się w nich jak dziewczyna Bonda. :D Emisja szczęścia.
Zapach zdecydowany, wyrazisty, wydajny (od roku zużyłam dopiero pół butelki), trwały niesamowicie- na skórze do trzech dni (ostatniego czuję pluszową podstawę zapachu), na ubraniach do samego prania.
Flakon śliczny, taki przyjemnie chłodny jak sam zapach, z odymionego szkła jakby oszronionego, obły kształt jak kobieca sylwetka z wyeksponowanymi biodrami, ładna srebrna zawieszka. Same plusy :)
Idealny na wiosnę i lato, chociaż używałam go także zimą i wczesną jesienią, i pasował zawsze. Już się cieszę na nadchodzące ciepłe miesiące, bo wtedy zamierzam do nich powrócić ;)

Używam tego produktu od: z przerwami od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876703].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 341

Jak aksamit....

J.Lo Glow...od lat zmagam sie z tym zapachem,wacham go czesto w perfumeriach i zawsze mam dylemat czy kupic.Chetnie chcialabym srednia pojemnosc,alby pachniec,wlasnie tak aksamitnie,swiezo i czysto;)
Glow to bryza swiezosci,pachnie jak swiezo wysuszone pranie na sloncu.Pieknie brzmi na skorze.Szczegolnie wyczuwalne jest neroli w towarzystwie rozy,roza pachnie jak dzem rozany,slodko i ponetnie ,ale sam zapach do slodkich nie nalezy.Powiedzialabym ze jest z lekkim dystansem,troche sztywny i z manierami.Swietnie wspolgra latem do przewiewnej koszuli i szortow ,pieknie komponuje sie z letnim podmuchem wiatru.W sumie mysle ze to jedne z lepszych perfum udajacych swiezosc poranka z nutami swiezego prania.Chetnie nabede flakon...juz niedlugo ;)
Flakon mi sie podoba, zmroznone szklo swietnie odzwierciedla chlod zapachu...wisiorek zbedny ;)
Trwalosc rewelacyjna ok 10h bardzo intensywanie,z mocnym ogonem ;)

Używam tego produktu od: testy testy testy
Ilość zużytych opakowań: niedlugo 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806202].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 85

UWIELBIAM

Stworzony dla mojej skóry.
Kiedyś, gdy pachniałam nim dyskretnie, po jednym psiknięciu ktoś mnie spytał jak to robię, że pachnę zapachem lata. I na mojej skórze GLOW nie jest pudrowo - mydlany. Może tylko na samym początku. Później rozwija się w bardzo zmysłową kompozycję, która pachnie jak letni, gorący wieczór w plenerze. Rozgrzanym słońcem powietrzem, aromatami letnich gorących pyłków kwiatowych w powietrzu i zachodzącym na pomarańczowo słońcem. Coś pięknego. Nie ma w nim słodyczy ani duszności. Jak dla mnie to sam erotyczny magnetyzm.
Mój absolutny KWC, stworzony dla mojej skóry.
Bardzo trwały i pięknie się rozwijający. Cena przystępna.

Minus za tandetną zawieszkę na opakowaniu. Zawsze ją obrywam, gdy kupuję nowy flakon.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[759096].usefull || 0 }}% pomocna.