A-Derma, Gel Moussant (Żel do kąpieli i twarzy)

A-Derma, Gel Moussant (Żel do kąpieli i twarzy)

Jest to żel do mycia ciała (do kąpieli i pod prysznic) oraz twarzy przeznaczony dla skóry nadwrażliwej lub/i podrażnionej. Kosmetyk nie zawiera mydła.
Według producenta: Żel na bazie owsa oczyszcza naskórek nie podrażniając go, jednocześnie kojąc i wygładzając skórę. Nadaje się szczególnie do toalety niemowląt i dzieci (może być stosowany u niemowląt od 2-go miesiąca życia)

Cera
wrażliwa
z pompką
żel
>100ml

Fantastyczny

Bardzo wydajny zel o delikatnym naturalnym zapachu. Uzywam go zarowno do mycia twarzy jak i ciała.

Mam bardzo wrażliwą naczynkową cerę. Muszę uważać przy zakupie nowych kosmetykow kolorowych oraz do pielęgnacji. Zel został mi zaproponowany przez farmaceutke w aptece jako środek do mycia zarówno twarzy jak i ciała.

Estetyczne i higieniczne opakowanie wyposażone jest w wygodną pompkę ktorej jedno naciśnięcie pozwala na umycie całego ciała. Porcja do mycia twarzy odpowiada wielkości ziarna grochu. Żel dobrze rozprowadza sie po skórze i delikatnie pieni. Bardzo przyjemnie I delikatnie myje twarz. Jest rowniez nieco tańszy od innych kosmetykow tego typu natomiast jezeli chodzi o jego jakość- niczego mu nie brakuje.

PLUSY:
Estetyczne, higieniczne opakowanie z dozownikiem,
Przyjemny zapach,
Przyjemna konsystencja wytwarzająca delikatna pianę ,
Nie uczula,
Nie podrażnia,
Nie wysusza,
Odżywia,
Dobrze zmywa pozostałości makijażu,
Może byc stosowany zarowno do mycia twarzy jak i całego ciała,
Bardzo wydajny.

Polecam wszystkim. Po tym zakupie, chętnie wypróbuję rowniez inne produkty firmy A-derma.

Używam tego produktu od: Pol roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

rewelacyjny

Na mojej saszetce pisze, że nadaje się również to twarzy.
Choć jest to "próbka" to jest tak wydajna, że wystarcza mi do mycia twarzy już 3 tydzień i końca nie widać.

Jeden z niewielu produktów, które faktycznie nie ściągają skóry po myciu. Jest wydajny, kremowy, delikatnie pachnie, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pół gwiazdki obcinam za cenę, bo mimo wydajności, zabija.

Używam tego produktu od: 22dni
Ilość zużytych opakowań: jedna pokaźna saszetka

bardzo dobry

Na początku byłam zachwycona olejkiem a-dermy ale po spróbowaniu tego żelu, stanowczo stwierdzam,że żel jest o niebo lepszy. Gęsta, fajna konsystencja, nie podrażnia, nie wysusza. Cena do przeżycia, wydajność przyzwoita. Właściwie nie ma się do czego przyczepić. Mam bardzo suchą skórę, ze skłonnością do podrażnień, często swędząca, z podejrzeniem o AZS. Skoro mi krzywdy nie zrobił to znaczy,że dobry.

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Zdecydowanie do suchej skóry.

Polecam chociaż dla mnie osobiście nie jest najlepszy. Zakupiony ze względu na kojące działanie przy skórze podrażnionej, jednak przy cerze mieszanej (czy twarz czy ciało)... no nie nadaje się.

Używam w okresie zimowym do mycia ciała, omijam okolice ramion i dekoltu - tutaj stosuję żel do mycia twarzy. W taki sposób sprawdza się dobrze.

Przepięknie pachnie, tak jak wcześniej już napisano jest poręczny i wydajny, duża butelka.

Moja mama która ma skórę skrajnie wrażliwą i przesuszoną używa jako żelu do mycia twarzy i według jej opinii produkt sprawdza się dobrze. Przede wszystkim nie uczula. Utrzymuje skórę w normie.

Łagodzi

Żel bardzo dobrze nawilża. Idealny dla skóry suchej i skłonnej do podrażnień. Używałam go zamiast żelu pod prysznic gdy pojawiły się na mojej skórze czerwone, przesuszone plamki (egzema). Po dwóch butelkach plamki zniknęły, więc żel spełnił swoją rolę.
Minusy: cena i mała wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nie na podrażnienia

Żel znakomicie nadaje się do mycia suchej skóry. Ładnie nawilża i likwiduje uczucie ściągnięcia. Ma przyjemną, gęstą konsystencję i delikatny zapach. Byłam z niego bardzo zadowolona i zużyłam kilka butelek. Potem niestety przytrafiła mi się egzema i żel okazał się za ostry. Zaogniał podrażnienia i szczypał.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

KWC

Rewelacja! Uzywam go do mycia zarowno twarzy, jak i ciala. Juz po tygodniu widze, ze rozszerzone pory na nosie i policzkach zniknely, a wiecznie podrazniona antyperspirantami skora pod pachami przestala swedziec. Wydajny, pieknie pachnie, dobrze sie pieni, poreczne opakowanie. Ideal.
Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od:tygodnia

extra

stosuję go jako uzupełnienie mojej kuracji :) stosuje go i na twarz i na ciało. Jest delikatny, nie podrażnia, ma całkiem przyjemny zapach. Bardzo wydajny, dosyć dobrze się pieni a przede wszystkim nie wysusza tak jak mydło. Na pewno zostanie ze mną na dłużej :)

Używam tego produktu od:3mcy

super :)

to mój ulubiony żel pod prysznic. mam suchą skórę, skłonną do podrażnień (czasem nawet zmiany jak w atopowym zapaleniu skóry), po myciu zawsze swędziała mnie cała skóra. do czasu :D po tym żelu nic mnie nie swędzi, skóra jest miękka i delikatna, żel jest super wydajny, nadaje się świetnie do twarzy (zmywa makijaż - nawet tusz do rzęs, nie szczypie w oczy). polecam każdej "trudnej i upierdliwej" skórze :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Super!!

Używam do kąpieli dla mojego synka który miał bardzo suchą skóre ale dzieki temu żelikowi bardzo szybko mu to przeszło. Ja używam go do twarzy i równiez jestem bardzo zadowolona . Ma cudowny zapach super konsystencje i jest mega wydajny kupiłam go 3 miesiące temu i przy codziennym mysiu dziecka i mojej twarzy jest go jeszcze troche w opakowaniu . Jednym słowem super!!!Cena: 41zł

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Jednak to nie to

Używam go do twarzy. Dobrze radzi sobie z usuwaniem makijazu i nie przesusza cery. Ładnie pachnie. jednak jest dość cięzki dla skóry twarzy. Nie jestem zadowolona z tego kosmetyku, ani jakożelu do twarzy ani jako żelu pod prysznic.

Niestety na twarzy zaczęły pojawiać się niespodzianki :( w postaci pryszczy.

Dla mnie KWC

Na początku zaznaczam ze mam bardzo trudna skórę i pielęgnacja jej przysparza mi wielu zmartwień i wysiłków. No i pragnę dodać że moim zdaniem na temat tego typu produktów-dermokosmetyków do specjalnej pielęgnacji nie powinny sie wypowiadać osoby które takich problemów nie mają bo jak mogą sprawdzić prawdziwe przeznaczenie takiego produktu???
Dla mnie ten żel to odkrycie tego roku. Mam łuszczycę, która latami nie była właściwie zdiagnozowana przez wielu lekarzy, gdyż jest to trochę inna odmiana od typowej. Jednak w tym roku dała mi o sobie znać jak nigdy. Jeździłąm od apteki do apteki błagając o poradę bo lekarze zalecili mi oilatum, które przyniosło odwrotny skutek dla mojej skóry, przez tą cholerną paraf. liquid. Gdyż muszę wyjaśnic iż oprócz łuszczycy "punktowej" mam też łojotokowe zapalenie skóry. Jeżeli ktoś też tak "cierpi" zapraszam po poradę bo szukałam długo, wydałam sporo kasy ale w końcu znalazłąm do ciała to co mi pasuje. No to koniec wstępu i teraz konkretnie:
Otóż ten żel to jest coś co naprawdę koi skórę, odżywia ją, po jego użyciu moja twarz jest tak złagodzona, że praktycznie nie widać na niej żadnych zaczerwień. Jestem zachwycona takim efektem i zaskoczona że jakiś tam "bezzapachowy i niepieniacy się"(?) (jak to stwierdziła wcześniej inna recenzentka) żel może dać tak spektakularny efekt. Ma u mnie zdecydowanie 5*. Po prostu go kocham i używam bez zastrzeżeń zarówno do ciała jak i do twarzy. Praktycznie nie ma potrzeby używania po nim kremu jednak ja aby przedłużyć efekt działania uzywam kremu z tej samej serii.