Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Dove Original to antyperspirant w kulce dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy. Zapewnia on ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, a jednocześnie delikatnie pielęgnuje skórę i wzmacnia jej barierę lipidową.

Mój ideał

Nie wiem czemu, ale przez tyle lat istnienia produktu na rynku, do tej pory go nie próbowałam. Ale jak już się skusiłam to wpadłam. Świętnie działa jako antyperspirant, delikatnie pachnie, łagodzi podrażenienia po goleniu i przede wszystkim przestała mnie swędzieć skora pod pachami!

Dobry klasyk

Jak klasyk, to musi być dobry, przynajmniej w moim przypadku. Małe, poręczne opakowanie, produkt szybko nie wysycha, przyjemnie się aplikuje. Zapach bardzo delikatny, miły dla nosa i skuteczny w walce z wonią potu. Fajnie chroni przed nieprzyjemnym zapachem, nie pozostawia plam na ubraniach. Nie uczula i nie podrażnia skóry, nawet tuż po goleniu. Jednak mam małe ale. Nie jestem jakoś bardzo potliwą osobą, jednak kulka działa max 6h. Potem wyczuwalny jest pot i na ochronie się kończy. Ale jak mówię, klasyk do którego i tak zawsze wracam.

Mój ulubieniec z aluminium

Próbuję "przestawić się" z antyperspirantów bez aluminium, na te bardziej przyjazne skórze, jednak trudno znaleźć zastępstwo dla Dove Original.
Nie ważne w jakiej postaci go używam (chociaż kulka jest moją ulubioną formą) to fantastycznie chroni przed potem i brzydkimi plamami. Współgra z całą gamą kolorystyczną ubrań. Pięknie pachnie, ale jego zapach nie dominuję w połączeniu z perfumami. Jest dyskretny, ale niweluje zapach potu.Do tego, przy codziennym stosowaniu, starcza na długo. Mam bardzo wrażliwe pachy, a Dove ich nie podrażania, nawet po goleniu.
Nie wiem jaki cud musiałabym znaleźć, aby porzucić ten dezodorant chociaż na wielkie wyjścia. Na razie zamiennika nie znalazłam ( a na pewno nie za taką cenę!).

Klasyczna ochrona

Wybrałam go ze względu na kompaktowy rozmiar, idealnie sprawdza się w podróży. Przede wszystkim zaś jest skuteczny – chroni przed potem, także w gorące dni, dzięki delikatnemu i dyskretnemu zapachowi niweluje nieprzyjemną woń. Nie pozostawia plam na ubraniach, szybko się wchłania, nie podrażania a pielęgnuje i delikatnie nawilża. Nie powoduje uczucia klejenia się pod pachami. Opakowanie ładnie wygląda, jest wygodne i starcza na długo. Cena ok.

Opis Produktu:

Bardzo fajny antyperspirant. Jego zapach nie jest mdły ani przesłodzony. Bardzo ładnie pachnie nawet po paru godzinach od aplikacji :) Nie podrażnia. Polecam przetestować :)

Nie dla mnie

Niestety antyperspiranty w kulce nie przypadły mi do gustu, nie jest to kwestia tylko i wyłącznie tego produktu. Markę kosmetyczną Dove bardzo lubię, linia zapachowa jest bardzo przyjemna, świeża, delikatna i długo utrzymuje się na skórze. Produkty w kulce jednak nie za bardzo mi odpowiadają, uczucie mokrej skóry zaraz po zastosowaniu do przyjemnych nie należy. Po za tym mam tego niezmiernego pecha, że po zastosowaniu tego antyperspirantu swędzi mnie skóra pod pachami. Ta niedogodność dyskwalifikuje ten produkt z mojej codziennej pielęgnacji. Zauważyłam też, że ten żel się krystalizuje i pod pachami mam odczuwalne w dotyku małe kuleczki. Chciałabym żeby napisać coś miłego na temat tego produktu, jednak sumienie mi nie pozwala.

Bardzo dobra, klasyczna kulka

Uwielbiam kulki - są małe, poręczne, łatwe do spakowania i wydajne.
Wersja Original bardzo przypadła mi do gustu, ma wiele plusów i żadnego minusa. Oceniam ją na solidną 5, ponieważ subiektywnie bardziej odpowiada mi zapach wersji Invisible.
+ kremowa i delikatna dla skóry konsystencja
+ bez białych śladów i żółtych plam na ubraniach
+ szybko wysycha
+ nie klei się pod pachami
+ chroni przed nieprzyjemnym zapachem
+ ogranicza pocenie, daje radę nawet w bardzo ciepłe dni!

Od 10-ciu lat ze mną!

Rewelacyjnie pielęgnuje skórę pod pachami, natychmiastowo nawilżając, czyniąc skórę miękką, aksamitną, pachnącą . Chroni przed zapachem potu przez cały dzień.
Używam ponad 10lat tylko ten produkt jeśli chodzi o produkt w kulce i sztyfcie ,idealny po depilacji i wydajny.

Nie zamienię go nigdy na inny produkt!!

Szukam następcy

To dezodorant, który stosowałam od lat. Podał mi się zapach, nieklejąca konsystencja. Dobrze chroni przed poceniem i nie zostawia śladów na ubraniu.
Ma za to jedno ale, które go dyskwalifikuje. Ma kontrowersyjny skład. Wg niektórych źródeł może powodować raka.

Hm..

Używałam już jakiś czas temu .
Kosmetyk posiada przyjemny zapach, zapewnia odpowiednią świeżość!
Produkt w wygodnym opakowaniu.
Bardzo wydajny.
Niestety dezodoranty w kulce nie są dla mnie. Nie lubię tego nieprzyjemnego mokrego uczucia pod pachami.

dobry chociaż wolę w sprayu

Produkt spełnia swoje zadanie , jednak aby nie zostawił plam na ubraniu trzeba poczekać chwilę aż zdąży się wchłonąć czyli około 1-2 min. Produkt ślicznie pachnie , nie podrażnia , wręcz koi . Wolę jednak w sprayu ze względu na szybsze wchłanianie i mocniejszy zapach . Dlatego z 5 gwiazdek możliwych daję 4 zwłaszcza przez to długie wchłanianie i brudzenie ubrań. Jest za to wydajniejszy niz spray.

Działa, pachnie i kosztuje niewiele

Kulka Dove to klasyka, która od lat gości u mnie w łazience.

- działa, skora sie nie poci
- pachnie delikatnie i przyjemnie
- tania i dostępna
- często w promocji
- nie podrażnia a wręcz pielęgnuje skore
- proste i praketyczne opakowanie

Moja ulubiona, polecam! :)