Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Dove, Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Sprawdź ceny produktu

Dove Original to antyperspirant w kulce dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy. Zapewnia on ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, a jednocześnie delikatnie pielęgnuje skórę i wzmacnia jej barierę lipidową.

Nie podrażnia

Kupiłam go ponieważ prawie wszystkie inne produkty mnie podrażniały (mowa tu o goleniu i natychmiastowym użyciu antyperspirantu). Produkt faktycznie jest przyjemny dla skóry. Ładnie pachnie, ale nie sprawdza się w ochronie przed potem. Niestety jest chyba za słaby na cieplejsze dni. Zdarzało się, że zostawiał plamy. Długo schnie :/

Pielęgnacja fajna, ochrona słaba

Ta kulka to typowy zapach kosmetyków Dove- jest bardzo delikatny dla skóry i faktycznie podczas jego używania nasza skóra pod pachami jest zadbana, delikatna i nawilżona. Niestety- ja używam antyperspirantów w celu ochrony przed potem i jest to dla mnie najwazniejsza cecha podczas dokonywania zakupu. Antyperspirant w kulce Dove jest dla mnie za słaby, ochrona przed potem minimalna, niestety zapach wytrzymuje krótko, nie zapobiega rozkładaniu się bakterii i kosmetyk nie zabezpiecza przed przykrym zapachem potu. Lubię kosmetyki Dove i ten charakterystyczny zapach. Niestety z uwagi na bardzo słabą ochronę przed potem, plamami, brzydkim zapachem niestety ale nie sięgam po niego więcej. A szkoda. Wydajność, działanie kulki, aplikacja ok. Podchodziłam do niego kilka razy przez kilka lat- jedynie zimą z braku laku jakoś się spisał... Czyli wtedy kiefy takiej ochrony nie potrzebowałam.

w porządku

Zacznę od tego, że zapach dezodorantu mi nie odpowiada - niby jest świeży, niby nie ma w nim nic odstręczającego, ale jednak go nie lubię, a niestety jest dość trwały i intensywny. Zapach to jednak sprawa bardzo indywidualna, rzecz gustu - jednym się podoba, innym nie, więc w żaden sposób nie wpływa negatywnie na moją ocenę produktu, bo byłoby to nie fair.

Sam dezodorant działa dość dobrze. Nie ufam mu na tyle, bo napisać, że zapewni ochronę przez wiele, wiele godzin podczas bardzo intensywnego treningu (nawet go nie wystawiałam na taką próbę), ale użyty rano daje pewność działania do wieczora przy normalnym biurowo-domowym funkcjonowaniu. Reasumując, według mnie jest to produkt, który dobrze się sprawdza na tzw. "co dzień", ale nie w naprawdę ekstremalnych sytuacjach.

Zaletą dezodorantu jest to, że nie podrażnia on skóry, nie uczula. Stosuję go nawet po depilacji i nic złego się nie dzieje.

Co do opakowania, sposobu aplikacji, konsystencji produktu także nie mam żadnych negatywnych uwag.

Ogólnie jest to według mnie produkt, który warto wypróbować.

Jeden z ulubieńców.

Zawsze wracam do tego antyperspirantu na zmianę z innym ulubieńcem. Produkt bardzo dobrze chroni, skóra pod pachami jest sucha, ale nie wysuszona tak, by swędziała. Antyperspirant ma bardzo ładny, nienachalny zapach - klasyk Dove. Nie pozostawia śladu na białych ani czarnych ubraniach. Sięgam po niego systematycznie!

Mój ideał

Nie wiem czemu, ale przez tyle lat istnienia produktu na rynku, do tej pory go nie próbowałam. Ale jak już się skusiłam to wpadłam. Świętnie działa jako antyperspirant, delikatnie pachnie, łagodzi podrażenienia po goleniu i przede wszystkim przestała mnie swędzieć skora pod pachami!

Dobry klasyk

Jak klasyk, to musi być dobry, przynajmniej w moim przypadku. Małe, poręczne opakowanie, produkt szybko nie wysycha, przyjemnie się aplikuje. Zapach bardzo delikatny, miły dla nosa i skuteczny w walce z wonią potu. Fajnie chroni przed nieprzyjemnym zapachem, nie pozostawia plam na ubraniach. Nie uczula i nie podrażnia skóry, nawet tuż po goleniu. Jednak mam małe ale. Nie jestem jakoś bardzo potliwą osobą, jednak kulka działa max 6h. Potem wyczuwalny jest pot i na ochronie się kończy. Ale jak mówię, klasyk do którego i tak zawsze wracam.

Mój ulubieniec z aluminium

Próbuję "przestawić się" z antyperspirantów bez aluminium, na te bardziej przyjazne skórze, jednak trudno znaleźć zastępstwo dla Dove Original.
Nie ważne w jakiej postaci go używam (chociaż kulka jest moją ulubioną formą) to fantastycznie chroni przed potem i brzydkimi plamami. Współgra z całą gamą kolorystyczną ubrań. Pięknie pachnie, ale jego zapach nie dominuję w połączeniu z perfumami. Jest dyskretny, ale niweluje zapach potu.Do tego, przy codziennym stosowaniu, starcza na długo. Mam bardzo wrażliwe pachy, a Dove ich nie podrażania, nawet po goleniu.
Nie wiem jaki cud musiałabym znaleźć, aby porzucić ten dezodorant chociaż na wielkie wyjścia. Na razie zamiennika nie znalazłam ( a na pewno nie za taką cenę!).

Klasyczna ochrona

Wybrałam go ze względu na kompaktowy rozmiar, idealnie sprawdza się w podróży. Przede wszystkim zaś jest skuteczny – chroni przed potem, także w gorące dni, dzięki delikatnemu i dyskretnemu zapachowi niweluje nieprzyjemną woń. Nie pozostawia plam na ubraniach, szybko się wchłania, nie podrażania a pielęgnuje i delikatnie nawilża. Nie powoduje uczucia klejenia się pod pachami. Opakowanie ładnie wygląda, jest wygodne i starcza na długo. Cena ok.

Opis Produktu:

Bardzo fajny antyperspirant. Jego zapach nie jest mdły ani przesłodzony. Bardzo ładnie pachnie nawet po paru godzinach od aplikacji :) Nie podrażnia. Polecam przetestować :)

Nie dla mnie

Niestety antyperspiranty w kulce nie przypadły mi do gustu, nie jest to kwestia tylko i wyłącznie tego produktu. Markę kosmetyczną Dove bardzo lubię, linia zapachowa jest bardzo przyjemna, świeża, delikatna i długo utrzymuje się na skórze. Produkty w kulce jednak nie za bardzo mi odpowiadają, uczucie mokrej skóry zaraz po zastosowaniu do przyjemnych nie należy. Po za tym mam tego niezmiernego pecha, że po zastosowaniu tego antyperspirantu swędzi mnie skóra pod pachami. Ta niedogodność dyskwalifikuje ten produkt z mojej codziennej pielęgnacji. Zauważyłam też, że ten żel się krystalizuje i pod pachami mam odczuwalne w dotyku małe kuleczki. Chciałabym żeby napisać coś miłego na temat tego produktu, jednak sumienie mi nie pozwala.

Bardzo dobra, klasyczna kulka

Uwielbiam kulki - są małe, poręczne, łatwe do spakowania i wydajne.
Wersja Original bardzo przypadła mi do gustu, ma wiele plusów i żadnego minusa. Oceniam ją na solidną 5, ponieważ subiektywnie bardziej odpowiada mi zapach wersji Invisible.
+ kremowa i delikatna dla skóry konsystencja
+ bez białych śladów i żółtych plam na ubraniach
+ szybko wysycha
+ nie klei się pod pachami
+ chroni przed nieprzyjemnym zapachem
+ ogranicza pocenie, daje radę nawet w bardzo ciepłe dni!

Od 10-ciu lat ze mną!

Rewelacyjnie pielęgnuje skórę pod pachami, natychmiastowo nawilżając, czyniąc skórę miękką, aksamitną, pachnącą . Chroni przed zapachem potu przez cały dzień.
Używam ponad 10lat tylko ten produkt jeśli chodzi o produkt w kulce i sztyfcie ,idealny po depilacji i wydajny.

Nie zamienię go nigdy na inny produkt!!