Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Dove Original to antyperspirant w kulce dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy. Zapewnia on ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, a jednocześnie delikatnie pielęgnuje skórę i wzmacnia jej barierę lipidową.

Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-2, Parfum, Steareth-20, Citric Acid, Potassium Lactate, Alpha- Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool. (11.07.2010)

Cena: ok. 10zł / 50ml
/s/

Zostanie na dłużej

Uwielbiam ten dezodorant za klasyczny zapach. Nie za mocny, nie gryzie się z perfumami, nie dusi-daje poczucie komfortu.
A ochrona-szału nie ma jeśli mam dużo stresu czy bardzo intensywny dzień, jednak na codzień sprawdza się całkiem nieźle. Neutralizuje zapach potu na kilka godzin, ale nie zapobiega poceniu się.
Nie zostawia białych plam, ani nie odbarwia kolorowych ubrań, nie podrażnia skóry-nawet świeżo po depilacji. Spray działa zawsze bez zarzutu, zaraz po aplikacji pachy są suche i można się ubierać.
Gości w mojej łazience od lat-i na pewno jeszcze jakiś czas w niej pozostanie! :)

Zapach go dyskwalifikuje.

Jako wielbicielka klasycznej kostki myjącej Dove musiałam w końcu wypróbować antyperspirant z tej linii. Liczyłam na piękny, delikatny, kremowo-mydlany zapach mydełka, a po otworzeniu opakowania w mój nos uderzył mocny, duszący zapach, może na upartego by się doszukał podobieństwa do kostki myjącej, ale jednak mi nie spodobał się. Na skórze po godzinie go nie czuć, w miarę dobrze też maskuje zapach potu, choć pod wieczór już czuję, że coś pod pachą się dzieje niefajnego. Jeśli chodzi o ochronę przed potem to w codziennych warunkach daje sobie radę, pachy są suche i świeże, choć przy normalnych temperaturach i aktywności problemu z poceniem nie mam zbytnio. Gdy robiło się gorąco lub ćwiczyłam to pod pachą pojawiała się duża ilość wilgoci, większa niż po niektórych antyperspirantach, więc tu klasyczny Dove wypada dosyć średnio. Trochę bieli czarne bluzki i zostawia żółte ślady na białych, ale dają się sprać. Doceniam go za delikatność dla skóry pod pachami, mogłam go nałożyć nawet po depilacji woskiem i nic nie szczypało, skóra była wręcz ukojona i nawilżona. Opakowanie z jednej strony bardzo fajne-plastikowe i lekkie(o wiele bardziej wolę takie niż te szklane), stoi na głowie, więc kosmetyk zużywa się bez problemu do samego końca, a kulka chodzi lekko i sprawnie, ma dobry rozmiar, ale z drugiej-bardzo, bardzo się brudzi-nakrętka w środku i zewnętrzna strona opakowania dookoła nakrętki są całe w lepkich farfoclach z produktu, co nie jest ani estetyczne, ani higieniczne. Przy codziennym użytku wystarcza na dwa miesiące.

Okropny zapach

Nawet skuteczny antyperspirant, ale o okropnym zapachu bardzo przypominającym zapach kwiatów w kwiaciarni. Nie polecam jeśli nie chcecie babciowo pachnieć. Poza tym opakowanie dość ładne. Kosystencja antyperspirantu przeciętna, nie kruszy się co ważne i nie zostawia białych śladów.
Dość skutecznie zapobiega poceniu, jednak zapach za bardzo mnie denerwował. Ogólnie antyperspirant też jest też dość wydajny.

Cellulit adipocyty

dobry wybór

Antyprespiranty dove to idealne produkty dla mnie. Mają długotrwałe działanie, zapobiegają poceniu, niwelują nieprzyjemne zapachy. Dove original ma mydlany, niedrażniący zapach. Należy podkreślić że są to jedyne produkty które stosuję po goleniu, które nie podrażniają mojej skóry, mogę wręcz powiedzieć że łagodzą podrażnienia

Ok.

Antyperspirant spełnia najważniejsze zadania:zapewnia ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem.Nie podrażnia i nie wysusza skóry pod pachami.Jest wydajny i wygodny w użyciu.Ma przyjemny zapach.

przeciętny z niego antyperspirant

Seria Dove z jej przyjemnym, mydłowym zapachem to częsty zakup mój jak i innych wielu kobiet. Przyjmne mydełka, balsamy do kąpieli to na pewno bdb produkty, ale dezodoranty - te w kulce czy w sprayu - to już inna sprawa, są ledwo przeciętne. Na pewno nie uczulają, nie wysuszają skóry pod pachami, ale kiepsko chronią podczas intensywnego dnia czy tym bardziej cieplejszego (nie mówiąc o upalnym :))) To taki trójkowicz, zaledwie. Na rynku są o wiele lepsze, więc lepiej się w nie zaopatrzyć.

Jest OK

Ten antyperspirant niczym się zbytnio nie wyróżnia z tłumu, chroni przed potem, ale nie na długo, maskuje zapachy, ale tylko lekko. Jest po prostu zwykły, bez żadnego szaleństwa, ale jak za taką cenę nie jest najgorszy. Spełnia swoje najważniejsze zadania i to powinno wystarczyć by utzrymał się na rynku

Chroni przed zapachem

Antyperspirant o klasycznym, dosyć mocnym zapachu skutecznie chroni nawet w upały. Jeśli skóra pod pachami robi się lekko wilgotna (no cudów nie ma, w skwary nie ma innej opcji, to wręcz zdrowe zjawisko) nie czuć nieprzyjemnego "zapachu" potu. Ma fajną, lekko kremową konsystencję, dzięki której nie wysusza i nie podrażnia skóry, nie ma mowy o jakimkolwiek swędzeniu (co mi zafundowała kulka Nivea). Nie brudzi pach, ani ubrań. Opakowanie zawiera standardowe 50ml kosmetyku, ale jest bardzo wydajny! Używam codziennie od 1,5 miesiąca i nadal jest go sporo (przykładowo kulki z Avonu zużywam w równy miesiąc; mając rzadszą konsystencję, może to przez to).

typowy Dove

Dezodorant dobrze chroni przed potem, ładnie pachnie, to typowy zapach kremowych kosmetyków Dove z niebieskiej serii. Jest wydajny, wygodny w użyciu. Mimo wszystko trochę się klei, wolę więc dezodoranty w sprayu, ale moja mama go uwielbia.

rewelacja

jak dla mnie rewelacyjny ... mam trochę problemów z poceniem się i długo szukam czegoś odpowiedniego ... znalazłam i jestem zadowolona....na długo daje uczucie świeżości, nie zostawia pod pachami lepkiego kisielu, przyjemnie , delikatnie pachnie .... uwielbiam go

W porządku

Bardzo lubię jego brata w aerozolu, dlatego skusiłam się na wersję w kulce. Klasyczny zapach Dove, nie eliminuje pocenia, ale dobrze kamufluje zapachy. Używałam go tylko zimą, również podczas wizyt na siłowni. Nie wiem jak sprawdzi się latem. Wydajny.

jeden z lepszych

Antyperspirant ma dużo plusów. Po pierwsze nieźle chroni. Byłam w tej kwestii bardzo zadowolona. Dodatkowo ma ładny zapach. Pielęgnuje pachy, można go stosować od razu po goleniu i w ogóle nie podrażnia. Czułam, że moje pachy są wygładzone, wypielęgnowane, bardzo przyjemne uczucie. Długo się wchłania, jest to minus bo mimo że ubrań nie brudzi to miałam niemiłe wrażenie że zamiast zostać na mojej skórze to wchłonie się w bluzkę. Chyba tak było bo na bluzkach pod pachami zostawał zapach dove.

Chciałam wypróbować wersje oznaczoną jako niebrudzącą ubrań. I kompletna pomyłka. Nie chroni przed potem tak jak wersja oryginalna.

nie wiem czy kupię ponownie oryginalną wersję dove bo znalazłam innego ulubieńca. ale polecam :)