Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Original, Antyperspirant pielęgnujący w kulce

Cena już od 7,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dove Original to antyperspirant w kulce dla kobiet, które lubią klasyczne zapachy. Zapewnia on ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, a jednocześnie delikatnie pielęgnuje skórę i wzmacnia jej barierę lipidową.

Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-2, Parfum, Steareth-20, Citric Acid, Potassium Lactate, Alpha- Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool. (11.07.2010)

Cena: ok. 10zł / 50ml
/s/

Chroni przed zapachem

Antyperspirant o klasycznym, dosyć mocnym zapachu skutecznie chroni nawet w upały. Jeśli skóra pod pachami robi się lekko wilgotna (no cudów nie ma, w skwary nie ma innej opcji, to wręcz zdrowe zjawisko) nie czuć nieprzyjemnego "zapachu" potu. Ma fajną, lekko kremową konsystencję, dzięki której nie wysusza i nie podrażnia skóry, nie ma mowy o jakimkolwiek swędzeniu (co mi zafundowała kulka Nivea). Nie brudzi pach, ani ubrań. Opakowanie zawiera standardowe 50ml kosmetyku, ale jest bardzo wydajny! Używam codziennie od 1,5 miesiąca i nadal jest go sporo (przykładowo kulki z Avonu zużywam w równy miesiąc; mając rzadszą konsystencję, może to przez to).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1546276].usefull || 0 }}% pomocna.

typowy Dove

Dezodorant dobrze chroni przed potem, ładnie pachnie, to typowy zapach kremowych kosmetyków Dove z niebieskiej serii. Jest wydajny, wygodny w użyciu. Mimo wszystko trochę się klei, wolę więc dezodoranty w sprayu, ale moja mama go uwielbia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495726].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

jak dla mnie rewelacyjny ... mam trochę problemów z poceniem się i długo szukam czegoś odpowiedniego ... znalazłam i jestem zadowolona....na długo daje uczucie świeżości, nie zostawia pod pachami lepkiego kisielu, przyjemnie , delikatnie pachnie .... uwielbiam go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487126].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

W porządku

Bardzo lubię jego brata w aerozolu, dlatego skusiłam się na wersję w kulce. Klasyczny zapach Dove, nie eliminuje pocenia, ale dobrze kamufluje zapachy. Używałam go tylko zimą, również podczas wizyt na siłowni. Nie wiem jak sprawdzi się latem. Wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464242].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z lepszych

Antyperspirant ma dużo plusów. Po pierwsze nieźle chroni. Byłam w tej kwestii bardzo zadowolona. Dodatkowo ma ładny zapach. Pielęgnuje pachy, można go stosować od razu po goleniu i w ogóle nie podrażnia. Czułam, że moje pachy są wygładzone, wypielęgnowane, bardzo przyjemne uczucie. Długo się wchłania, jest to minus bo mimo że ubrań nie brudzi to miałam niemiłe wrażenie że zamiast zostać na mojej skórze to wchłonie się w bluzkę. Chyba tak było bo na bluzkach pod pachami zostawał zapach dove.

Chciałam wypróbować wersje oznaczoną jako niebrudzącą ubrań. I kompletna pomyłka. Nie chroni przed potem tak jak wersja oryginalna.

nie wiem czy kupię ponownie oryginalną wersję dove bo znalazłam innego ulubieńca. ale polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1422906].usefull || 0 }}% pomocna.

odkrycie z przypadku

Natknęłam się w jednej z drogeri na promocję ,kosztował grosze ,wiec postanowiłam przetestować. Nawet zrobiłam dla Was wstydliwy test.Po rannej aplikacji na umute pachy ,nie umyłam się pod pachami wieczorem,mało tego rano wykonałam intensywny trening i dopiero po nim się umyłam i jestem zachwycona.Wieczorem pachy nadal pachniały i były suche, a rano po treningu był tylko lekko słonawy zapach ,bez nieprzyjemnego zapachu potu. U mnie dosyć szybko się wchłania ,nie podrażnia ,zapach klasycznego mydełka dove.Swoją drogą mistrzostwo świata za ten zapach od dave ,bardzo go lubię .Do tej pory używałam vichy ale nie był ,ąz tak dobry.Raz się nawet skusiłam na bardzo drogi ziołowy dezodorant ,który niby nie miał tych różnych świństw ,firmy Aesop i też nie zachwycił.Cieszę się ,że udało mi się skusić na tej promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1378671].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Nie przypadł mi do gustu. Zapach jak na Dove przystało bardzo ładny, lecz na tym sie koncza plusy. Po 3 godzinach już "nie działa", nie pochłania zapachu potu, nie nadaje sie podczas aktywnego trybu życia, jest po prostu za słaby.. Nie hamuje również pocenia się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1300916].usefull || 0 }}% pomocna.

b.dobry ...ale dla cierpliwych

W świecie antyperspirantów, wielkim odkryciem jest dla Dove. I w spary'u i w kulce.
Plusy:
+nie zostawia plam
+ spokojnie można na nim polegać ok.10 godzin, a nawet więcej przy mniejszej potliwości
+ ładnie pachnie, ale nie miesza się z perfumami
+ dość wydajny

Minusy:
- długo schnie, więc trzeba trochę poczekać po aplikacji i to wg mnie duża wada, zwłaszcza zimą, kiedy chcę się od razu ubrać
- cena i do tego rzadko jest w promocji :(

Od kiedy odkryłam Dove, zostanę przy nim na dłużej. Używałam wielu rzeczy i mogę powiedzieć, że naprawdę kurczę daje radę.
Z drugiej strony nie potrzebuję najwyższej ochrony, więc dla bardziej wymagających, mógłby być zbyt słaby.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299416].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubiliśmy się

Niestety, u mnie ten antyperspirant się nie sprawdził. Co prawda, ma cudowną konsystencję kremu i przepięknie pachnie, ale nie redukuje pocenia, a więc nie spełnia swojej funkcji. O wiele bardziej wolę którykolwiek z antyperspirantów Ziai (które są nawet o połowę tańsze), Fa czy Adidasa. Szkoda, bo myślałam, że Dove będzie strzałem w dziesiątkę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282646].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie sprawdza się

Bardzo chciałam, aby się sprawdził, ale niestety... nie dał rady. Zapach bardzo przyjemny, mi się miło kojarzy, ciepły i elegancki. Opakowanie śliczne. I na tym się kończą zalety... Bo niestety nie radzi sobie z poceniem i ewentualnym przykrym zapachem. W zasadzie to czuję się jakbym nie użyła antyperspirantu. Wydajność bez szału. Zazwyczaj używam sprayu, ale np kulka Adidasa na dłużej mi starczyła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236143].usefull || 0 }}% pomocna.