M.A.C., Pęseta profesjonalna

M.A.C., Pęseta profesjonalna

Kategoria
Marka

Pęseta o skośnej końcówce z chropowatym wykończeniem, dzięki czemu, bez wyślizgiwania się, z łatwością uchwycisz najmniejsze włoski. Łatwa w użyciu. Dzięki ściętym pod kątem końcówkom, można łatwo nadać brwiom pożądany kształt. Wykonana z wysokiej jakości metalu o satynowym wykończeniu. Ma klasę Pro i jest bardzo skuteczna. Opakowana w zamykane na zamek etui.

pęsety

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

nie warto

Jestem MAComaniaczką, bezkrytycznie podchodzącą do produktów marki.

Pęsetka jest ostra, dość precyzyjna (wolałabym ściętą, ale pracownik MACa nie wiedział co mi daje, gdyż produkt był firmowo zamknięty...) , poręczna. Czyli taka jak powinna być pęseta. Spodziewałam się po niej... w zasadzie nie wiem czego... byłam bardzo zadowolona z Sephory, ale MAC jest MAC i wyrzuciłam 130 zł. Po prostu. O ile w jakości pędzli widzę sporą równicę, tak w przypadku pęsety nie widzę żadnej. Oprócz napisu.

Oceniam czarną pęsetę, prostą. Kosztowała 130 zł.

Używam tego produktu od: grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ;)