Biochemia Urody, Puder bambusowy 100%

Biochemia Urody, Puder bambusowy 100%

Zgłaszająca osoba: Lungo

Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki. Ma on postać białego, lekkiego i puszystego pyłku, który aplikowany na skórę daje transparentne wykończenie, bez efektu bielenia skóry. Puder posiada intensywne właściwości matujące. Ze względu na porowatą strukturę cząsteczek wykazuje wysokie zdolności do absorbowania nadmiaru sebum, nadając cerze matowy wygląd i odczuwalną gładkość.

Dzięki wysokiej zawartości krzemionki, oprócz działania wygładzająco-matującego, puder bambusowy wykazuje dodatkowo właściwości pielęgnujące skórę. Działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Puder może z powodzeniem zastąpić talk, mikę, skrobie lub glinki stanowiące bazę pudrów sypkich lub prasowanych. Jest to składnik neutralny, który może być bez obaw stosowany do matowienia kremów z filtrami przeciwsłonecznymi.

Nie powoduje zatykania porów (niekomedogenny).

UWAGA! Prosimy o ocenianie własności wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków

Skład: Bambusa Arundinacea Stem Extract (100%)

Cena: 14,80zł / 50ml (10g)

/s/

Bardzo dobrze matuje przez cały dzień, nie przesusza. Jedynym minusem jest to, że się obsypuje - mam wrażenie, że połowa ląduje na mojej twarzy a połowa poza nią.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275441].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy na świecie!!!!

Nie obchodzi mnie nawet niezbyt udane pudełko pudru bo jest on dla mnie najlepszym pudrem matującym na świecie!

To czy się twarz po nim błyszczy, zależy głównie od podkładu i czy nakładamy tez krem lub inne mazidła, ale u mnie on sprawdza się super ze wszystkim.

plusy:
-matowi (jeśli się nałoży tak jak należy go nakładać zgodnie z instrukcją producenta)
-cena (jest mega tani)
-ogromnie wydajny
-mimo białego koloru, nie bieli skóry
-nawet jak opruszy sie na ubranie, bez problemu się go strzepie i nie zostawi plam
-naturalny bez chemii
-łagodzi podrażnienia
-bezzapachowy
-nie podrażnia nawet bardzo wrażliwych oczy

minus:
-może tylko malutki że trzeba go zamawiać przez internet

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256643].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla matowego wykończenia!

Puder dostałam w prezencie i był to strzał w 10!
Plusy:
- doskonałe wykończenie makijażu, skóra zostaje matowa i nie ma sztucznego efektu
-naturalny skład
-dość trwały
-stosuję w lecie bez podkładu czy pudru i efekt jest również dobry
- bardzo wydajny - starczył mi na cały rok przy dość częstym stosowaniu. Cena bardzo dobra :)
Minusy
- zdecydowanie opakowanie, przesypałam do innego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234616].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście konturowanie oczu

Uwielbiam go!

Posiadam wersję z jedwabiem i ją uwielbiam! Puder matuje, ale nie jest to "tępy" mat, tylko naturalny efekt zdrowej skóry. Faktycznie po pewnym czasie trzeba poprawić makijaż, ale z drugiej strony jakiego makijażu się nie poprawia, kiedy na zewnątrz króluje lato?
Plusy:
+ wydajność
+ matuje
+ cena
+ duże opakowanie!
Minusy:
- trochę pyli
- opakowanie jest nieporęczne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219653].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzowydajny !

Puder ma zmatowić moją twarz i rzeczywiście udaje mu się to, jednak nie na długo. Trzeba poprawiać po kilku godzinach, jednak duże opakowanie to utrudnia. Po otwarciu jest wszędzie, więc trzeba uważać.
Jednak efekt jaki zostawia jest świetny i warty tego wszystkiego!
A jedno opakowanie starczyło mi na cały rok!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172553].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Pudru bambusowego używam codziennie już od ponad roku i wciąż mam go jeszcze sporo, więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest wydajny. a jak z działaniem? Moim zdaniem średnio. Moją mieszaną skórę matowi na dość krótko. Mam wrażenie, że na początku działał lepiej i gdybym miała mu wystawić opinię po miesiącu to byłaby ona bardzo pozytywna. Teraz jednak muszę powiedzieć, że nie daje długiego, perfekcyjnego matu. Nałożony zaś w większej ilości bieli troszkę skórę. Dodatkowo podkreśla rozszerzone pory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125726].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny puder matujący

Plusy:

-świetnie matowi
-nie wysusza
-jest dość wydajny
-koi podrażnienia
-pielęgnuje
-nie zapycha porów
-dodatkowo ja prószę sobie nim rzęsy,dzieki czemu rzesy ładniej wyglądają po pomalowaniu tuszem i sprawiają wrażenie gęstszych,nie sklejają się

Minusy:

Brak

Ilość zużytych opakowań: końcówka 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113206].usefull || 0 }}% pomocna.

Najelpszy puder matujący jaki używałam

Obecnie jestem szczęsliwą posiadaczką pudru bambusowego+owies+ jedwab i naprawdę polecam kazdej kobiecie, która zmaga się z problemem "świecenia" i nie może znaleźc odpowiedniego produktu do cery tłustej.

+idealnie matuje
+nie wysusza
+trwały
+mimo, że podczas aplikacji puder może się wysypywac to i tak wystarcza naprawdę na długo
+ cena
Jak dla mnie minusów brak.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091631].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalny i bardzo dobry

PLUSY:
- produkt jest naturalny
- efekt jest długotrwały
- bardzo dobrze matuje
- nie zatyka porów
- przystępna cena
- wydajność

MINUSY:
- dostępność
- opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038388].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok ale szału nie ma

Transparenty puder który matowi moją mieszaną cerę bez poprawek na jakieś 3 - 4 godziny co jest w sumie dobrym wynikiem.
W plastikowym mało uroczym opakowaniu mamy ogromną ilość pudru którego nie zużyję chyba nigdy. Szczerze po pół roku ubytku nie widać.
Musimy uważać z ilością bo jeśli przesadzimy otrzymamy efekt zbielonej twarzy. Można to skorygować oczywiście pędzlem nie mniej jednak sama aplikacja jest trochę problematyczna, puder pyli i wszędzie go pełno. Do suchej cery może nie być dobry bo przy przesuszeniu potrafi podkreślić suche skórki i rozszerzone pory.
Lubię go ale używam go na zmianę z innymi pudrami, poza tym nie nadaje się jako puder do torebki więc używam go tylko przy porannym makijażu a poprawki w ciągu dnia wykonuje innym pudrem.
Wydajny, tani, nie podrażnia, nie zapycha.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035456].usefull || 0 }}% pomocna.