Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Biochemia Urody, Puder bambusowy 100%

Biochemia Urody, Puder bambusowy 100%

Zgłaszająca osoba: Lungo

Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki. Ma on postać białego, lekkiego i puszystego pyłku, który aplikowany na skórę daje transparentne wykończenie, bez efektu bielenia skóry. Puder posiada intensywne właściwości matujące. Ze względu na porowatą strukturę cząsteczek wykazuje wysokie zdolności do absorbowania nadmiaru sebum, nadając cerze matowy wygląd i odczuwalną gładkość.

Dzięki wysokiej zawartości krzemionki, oprócz działania wygładzająco-matującego, puder bambusowy wykazuje dodatkowo właściwości pielęgnujące skórę. Działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Puder może z powodzeniem zastąpić talk, mikę, skrobie lub glinki stanowiące bazę pudrów sypkich lub prasowanych. Jest to składnik neutralny, który może być bez obaw stosowany do matowienia kremów z filtrami przeciwsłonecznymi.

Nie powoduje zatykania porów (niekomedogenny).

UWAGA! Prosimy o ocenianie własności wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków

Skład: Bambusa Arundinacea Stem Extract (100%)

Cena: 14,80zł / 50ml (10g)

/s/

MATUJE NA DŁUGO

Fajny, tani puder o dużej pojemności. Nie zawiera niepotrzebnych zapychaczy i innych paskudztw. Nie podrażnia wrażliwej cery. Nałożony puszkiem matuje mocno, pędzlem - matuje średnio i utrwala. To naprawdę wartościowy produkt godny polecenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512361].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze matuje

Puder jest transparentny, przez co jest dobry na każdą porę roku, pasuje do każdego koloru skóry. Wydajny, dobrze matuje. Można użyć go również jako sychego szamponu. Plusem jest także niska cena. Nieco trzeba się namęczyć, aby go wydostać z opakowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501711].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

Puder o prostym składzie.
Nie ma co oczekiwać jakiś efektów hd czy innych efektów specjalnych ale robi to co ma robić: matuje, utrwala makijaż, przedłuża jego trwałość. Efekt matu jest długotrwały i dość mocny (wrażliwców chyba może wysuszać, mojej grubej skóry mało co ruszy :)
Dobrze wygląda na skórze, nie bieli, stapia się z kolorem skóry. Dobrze współpracuje z większością mi znanych podkładów. Jest wydajny a aplikacja bezproblemowa. Wygodne opakowanie, standardowe dla produktów tego typu nie odbiega niczym od innych reprezentantów swojej kategorii.

Największym jego plusem jest to, że jest naturalny, nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402126].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata rozenek na gali KWC

Moje cudo

Podkład pięknie zachowuje się przy wszystkich podkładach i korektorach: płynnych czy mineralnych. Jestem zachwycona. Swój nakładam zwilżoną gąbeczką (podróbką BB).
Minusem jest nieporęczne opakowanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388246].usefull || 0 }}% pomocna.

Innego pudru nie chcę !

Długo się do niego przekonywałam i szkoda, że tak długo, bo okazał się rewelacyjny. Świetnie matuje i jest baaardzo wydajny.
Plusy:
+nie bieli twarzy, pomimo białego koloru
+wydajny
+niska cena
+dobrze matuje twarz
+bezzapachowy
+naturalny skład
+nie wysusza skóry

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304616].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobrze matuje przez cały dzień, nie przesusza. Jedynym minusem jest to, że się obsypuje - mam wrażenie, że połowa ląduje na mojej twarzy a połowa poza nią.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275441].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy na świecie!!!!

Nie obchodzi mnie nawet niezbyt udane pudełko pudru bo jest on dla mnie najlepszym pudrem matującym na świecie!

To czy się twarz po nim błyszczy, zależy głównie od podkładu i czy nakładamy tez krem lub inne mazidła, ale u mnie on sprawdza się super ze wszystkim.

plusy:
-matowi (jeśli się nałoży tak jak należy go nakładać zgodnie z instrukcją producenta)
-cena (jest mega tani)
-ogromnie wydajny
-mimo białego koloru, nie bieli skóry
-nawet jak opruszy sie na ubranie, bez problemu się go strzepie i nie zostawi plam
-naturalny bez chemii
-łagodzi podrażnienia
-bezzapachowy
-nie podrażnia nawet bardzo wrażliwych oczy

minus:
-może tylko malutki że trzeba go zamawiać przez internet

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256643].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla matowego wykończenia!

Puder dostałam w prezencie i był to strzał w 10!
Plusy:
- doskonałe wykończenie makijażu, skóra zostaje matowa i nie ma sztucznego efektu
-naturalny skład
-dość trwały
-stosuję w lecie bez podkładu czy pudru i efekt jest również dobry
- bardzo wydajny - starczył mi na cały rok przy dość częstym stosowaniu. Cena bardzo dobra :)
Minusy
- zdecydowanie opakowanie, przesypałam do innego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234616].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam go!

Posiadam wersję z jedwabiem i ją uwielbiam! Puder matuje, ale nie jest to "tępy" mat, tylko naturalny efekt zdrowej skóry. Faktycznie po pewnym czasie trzeba poprawić makijaż, ale z drugiej strony jakiego makijażu się nie poprawia, kiedy na zewnątrz króluje lato?
Plusy:
+ wydajność
+ matuje
+ cena
+ duże opakowanie!
Minusy:
- trochę pyli
- opakowanie jest nieporęczne

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219653].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzowydajny !

Puder ma zmatowić moją twarz i rzeczywiście udaje mu się to, jednak nie na długo. Trzeba poprawiać po kilku godzinach, jednak duże opakowanie to utrudnia. Po otwarciu jest wszędzie, więc trzeba uważać.
Jednak efekt jaki zostawia jest świetny i warty tego wszystkiego!
A jedno opakowanie starczyło mi na cały rok!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172553].usefull || 0 }}% pomocna.