Puder bambusowy 100%

Puder bambusowy 100%

Zgłaszająca osoba: Lungo

Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki. Ma on postać białego, lekkiego i puszystego pyłku, który aplikowany na skórę daje transparentne wykończenie, bez efektu bielenia skóry. Puder posiada intensywne właściwości matujące. Ze względu na porowatą strukturę cząsteczek wykazuje wysokie zdolności do absorbowania nadmiaru sebum, nadając cerze matowy wygląd i odczuwalną gładkość.

Dzięki wysokiej zawartości krzemionki, oprócz działania wygładzająco-matującego, puder bambusowy wykazuje dodatkowo właściwości pielęgnujące skórę. Działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Puder może z powodzeniem zastąpić talk, mikę, skrobie lub glinki stanowiące bazę pudrów sypkich lub prasowanych. Jest to składnik neutralny, który może być bez obaw stosowany do matowienia kremów z filtrami przeciwsłonecznymi.

Nie powoduje zatykania porów (niekomedogenny).

UWAGA! Prosimy o ocenianie własności wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków

Skład: Bambusa Arundinacea Stem Extract (100%)

Cena: 14,80zł / 50ml (10g)

/s/

Napisanych recenzji: 4

Dla matowego wykończenia!

Puder dostałam w prezencie i był to strzał w 10!
Plusy:
- doskonałe wykończenie makijażu, skóra zostaje matowa i nie ma sztucznego efektu
-naturalny skład
-dość trwały
-stosuję w lecie bez podkładu czy pudru i efekt jest również dobry
- bardzo wydajny - starczył mi na cały rok przy dość częstym stosowaniu. Cena bardzo dobra :)
Minusy
- zdecydowanie opakowanie, przesypałam do innego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234616].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Uwielbiam go!

Posiadam wersję z jedwabiem i ją uwielbiam! Puder matuje, ale nie jest to "tępy" mat, tylko naturalny efekt zdrowej skóry. Faktycznie po pewnym czasie trzeba poprawić makijaż, ale z drugiej strony jakiego makijażu się nie poprawia, kiedy na zewnątrz króluje lato?
Plusy:
+ wydajność
+ matuje
+ cena
+ duże opakowanie!
Minusy:
- trochę pyli
- opakowanie jest nieporęczne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219653].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

bardzowydajny !

Puder ma zmatowić moją twarz i rzeczywiście udaje mu się to, jednak nie na długo. Trzeba poprawiać po kilku godzinach, jednak duże opakowanie to utrudnia. Po otwarciu jest wszędzie, więc trzeba uważać.
Jednak efekt jaki zostawia jest świetny i warty tego wszystkiego!
A jedno opakowanie starczyło mi na cały rok!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172553].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

Napisanych recenzji: 46

Bez rewelacji

Pudru bambusowego używam codziennie już od ponad roku i wciąż mam go jeszcze sporo, więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest wydajny. a jak z działaniem? Moim zdaniem średnio. Moją mieszaną skórę matowi na dość krótko. Mam wrażenie, że na początku działał lepiej i gdybym miała mu wystawić opinię po miesiącu to byłaby ona bardzo pozytywna. Teraz jednak muszę powiedzieć, że nie daje długiego, perfekcyjnego matu. Nałożony zaś w większej ilości bieli troszkę skórę. Dodatkowo podkreśla rozszerzone pory.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1125726].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Świetny puder matujący

Plusy:

-świetnie matowi
-nie wysusza
-jest dość wydajny
-koi podrażnienia
-pielęgnuje
-nie zapycha porów
-dodatkowo ja prószę sobie nim rzęsy,dzieki czemu rzesy ładniej wyglądają po pomalowaniu tuszem i sprawiają wrażenie gęstszych,nie sklejają się

Minusy:

Brak

Ilość zużytych opakowań: końcówka 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113206].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Najelpszy puder matujący jaki używałam

Obecnie jestem szczęsliwą posiadaczką pudru bambusowego+owies+ jedwab i naprawdę polecam kazdej kobiecie, która zmaga się z problemem "świecenia" i nie może znaleźc odpowiedniego produktu do cery tłustej.

+idealnie matuje
+nie wysusza
+trwały
+mimo, że podczas aplikacji puder może się wysypywac to i tak wystarcza naprawdę na długo
+ cena
Jak dla mnie minusów brak.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1091631].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1034

Naturalny i bardzo dobry

PLUSY:
- produkt jest naturalny
- efekt jest długotrwały
- bardzo dobrze matuje
- nie zatyka porów
- przystępna cena
- wydajność

MINUSY:
- dostępność
- opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038388].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 179

Jest ok ale szału nie ma

Transparenty puder który matowi moją mieszaną cerę bez poprawek na jakieś 3 - 4 godziny co jest w sumie dobrym wynikiem.
W plastikowym mało uroczym opakowaniu mamy ogromną ilość pudru którego nie zużyję chyba nigdy. Szczerze po pół roku ubytku nie widać.
Musimy uważać z ilością bo jeśli przesadzimy otrzymamy efekt zbielonej twarzy. Można to skorygować oczywiście pędzlem nie mniej jednak sama aplikacja jest trochę problematyczna, puder pyli i wszędzie go pełno. Do suchej cery może nie być dobry bo przy przesuszeniu potrafi podkreślić suche skórki i rozszerzone pory.
Lubię go ale używam go na zmianę z innymi pudrami, poza tym nie nadaje się jako puder do torebki więc używam go tylko przy porannym makijażu a poprawki w ciągu dnia wykonuje innym pudrem.
Wydajny, tani, nie podrażnia, nie zapycha.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035456].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 224

dla mnie w sam raz

Od razu po nałożeniu pudru na twarz widoczne jest natychmiastowe zmatowienie twarzy, a przy dotyku skóra ma bardzo przyjemne, satynowe, aksamitne wykończenie. Bardzo ładnie wygląda w świetle dziennym ponieważ nie uzyskujemy sztucznego, płaskiego matu tylko mat z satyną, z delikatną, naturalną poświatą. Myślę, że jest to zasługa jedwabiu zawartego w kosmetyku. Mi osobiście taki efekt bardzo odpowiada. Makijaż wykonuję już o 6 rano. W pracy jestem po 7 i do powiedzmy godziny 14 mat z satyną dalej na mojej twarzy występuje bez żadnej poprawki i korekty. O godzinie 15 kiedy kończę pracę widoczne jest lekkie błyszczenie ale tylko w okolicach nosa, na pozostałej części twarzy mat dalej jest zachowany. Zauważyłam również, że jeśli się stresuję, jeśli jestem zdenerwowana twarz szybciej mi się przetłuszcza ale puder ten stara się nie dopuścić do maksymalnego błyszczenia się mojej twarzy.
Uważam ten produkt za genialny. Mat zachowany jest przez dobrych kilka godzin więc czego chcieć więcej. Wykończenie jakie daje puder bambusowy zadowala mnie osobiście w 100%!. Idealnie sprawdzi się przy cerach tłustych i mieszanych, w przypadku których zmatowi buźkę i nada jej pięknego, zdrowego wyglądu pod warunkiem, że nie przesadzimy z ilością! to ważne ponieważ nie oszukujmy się łatwo można zrobić sobie nim białą twarz. Absolutnie nie przesusza mojej strefy T, nie zapchał jej, czego również bardzo się obawiałam, nie podrażnił i nie uczulił choć słyszałam, że bambus ma działanie uczulające - u mnie, odpukać, na tę chwilę, a używałam go praktycznie cały marzec nic złego na moje buźce nie wywołał. Raczej nie polecałabym go do cery suchej - obawiam się, że działanie tego kosmetyku mogłoby przesuszyć ją jeszcze bardziej i suche skórki gotowe ;).

- puder bambusowy naprawdę matuje na długi czas!,
- nie zatyka porów,
- nie podrażnia,
- nie uczula,
- nie bieli ale nałożony w rozsądnej ilości,
- nie przesusza mojej mieszanej cery przy czym nakładam go tylko na partie przetłuszczające się,
- okropnie pyli, trzeba nauczyć się go zarówno wysypywać, dozować jak i nakładać na twarz,
- starczy na bardzo długo ponieważ używamy go w minimalnej ilości.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030976].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 5

słaby mat dla mieszanej cery...

- niewidzialny na twarzy
- stosuję od maja: jest bardzo wydajny przy codziennym używaniu i nie widzę, by w ogóle ubywało :P
- 3 gwiazdki, matowi tylko i tylko na 2-3h...
- podkreśla lekko skórki na nosie
- ogromne opakowanie, nie spodziewałam się tego XD
- jest tani, nie wliczając kosztów wysyłki
- czy kupię ponownie? szczerze wątpię, bo ten mat krótko się utrzymuje... kupiłam w sumie pod wpływem wielu pozytywnych opinii, szczególnie jeśli chodzi o mieszane cery. niestety na mojej twarzy kompletnie się nie sprawdził i bardzo często muszę nanosić poprawki. szkoda...

Używam tego produktu od: maj- do teraz
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011111].usefull || 0 }}% pomocna.