Exceptional Lipstick (Szminka)

Exceptional Lipstick (Szminka)

Kremowe, kryjące szminki o dość szerokiej, ciekawej gamie kolorystycznej. Producent zapewnia, że po jej użyciu usta będą gładkie, wypielęgnowane i fantastycznie nawilżone.

Efekt fajny, zapach mniej.

Posiadam odcień brązu - Chocolate Kiss, choć moim zdaniem bardziej niż brązową czekoladkę odcień ten przypomina kolor rudy.

Zalety:
*przyjemna, kremowa konsystencja, która równo rozprowadza się na ustach
*wyraźny kolor
*w miarę trwała
*ładne, eleganckie opakowanie

Wady:
*odrażający zapach
*wysoka cena

Kolejna szminka, która nie spełnia wszystkich oczekiwań mimo dobrej marki i wysokiej ceny...
Niezbyt wymagającym mogę ją polecić :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

taka sobie

Piękne opakowanie...złote, karbowane, wyjątkowe(inne jak na zdjęciu:)).Zawartość niestety negatywnie zaskakująca.Nierównomiernie się ją nakłada, kolor szybko blednie, mam wrażenie, ze wysusza usta.Za taką cene nie warto próbować.
Plusem możę być wydajność szminki, oraz łądne głębokie kolory.

w dół

Po pierwsze szminka się świeci, mieni, a tego nie lubię a pod drugie jak ją nałoże to po godzinie robią sie skórki na ustach, czyli wysusza. Jedynie bardzo dobrze kryje. Jak dla mnie za ciężko sie rozprowadza na ustach.

Jak makijażem powiększyć usta

po prostu dobra szminka

Dla mnie bardzo dobra, ciekawa gama kolorystyczna, dobrze sie rozprowadza, równomiernie zjada, nawilża. Nie wymaga bardzo częstych poprawek, po prostu porządna szminka.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

Bardzo dobra

Super nawilża, daje ciekawy kolor(ja mam brązowy nie zbyt ciemny). Fajnie się rozporwadza, szminka długo utrzymuje się na ustach. Jedyny mankament to cena:)

Używam tego produktu od:5 miesiący

klasyczny, dobry produkt!

mam bardzo ladny kolor tej szminki- Starlight. Pieknie sie mieni na ustach, ma bardzo mily i przyjemny 'poslizg'... Nawilza usta, jest w miare trwala, ale poniewaz jest miekka i aksamitna w konsystencji- zostaje na brzegu filizanki lub chusteczce- nie nalezy do tych twardych supertrwalych szminek. Klasyczny kosmetyk o bardzo dobrej jakosci i szerokiej gamie kolorow. Serdecznie polecam (z czystym sumieniem).

Horror

Zobaczyłam w gazecie , że można już kupić tą szminkę w Polsce i postanowiłam zamieścić ją tu jako ostrzeżenie.To najgorsza szminka jaką miałam, praktycznie nie do użytku. Kupiłam za granicą, trochę z ciekawości, jaka jest ta firma, a trochę dlatego, że miała przepiękny, intensywnie czerwony kolor (Baroque Red) Wbrew zapewnieniom producenta nie nawilża, a wręcz wysusza usta. Zjada się błyskawicznie, nie upłynie 15 minut, a już jej nie ma po wewnętrznej stronie ust.Nie wiem jak to się dzieje, ale ile razy ją użyję, okazuje się po pewnym czasie, że pomalowane mam także zęby :(Miałam wiele szminek, drogich i tanich, ale ta jest ze wszystkich najgorsza. Serdecznie odradzam, tym bardziej, że jak widzę, jest też jedną z droższych szminek dostępnych na polskim rynku. Nie dajcie się nabrać na tego bubla.