Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

balsam do ust
regenerujące, ochronne
w słoiczku
<10ml

cudo! SOS dla pękającyhc ust.

wszystko już zostało napisane, więc określę się jednym słowem - boski!

na zimę jak znalazł, nawilża świetnie (często pękają mi usta, do tej pory cierpliwie ratowałam się kremem nivea i już widzę, że niepotrzebnie tak się zadręczałam), pięknie pachnie i jest baardzo wydajny. jedyny malutki minusik to faktycznie pojemniczek, w którym trzeba sie nieźle nadłubać, nakrętka natomiast utrudnia szybkie użycie balsamu i często wysmykuje się z ręki. jestem jednak tak zachwycona moim nowym odkryciem, że nawet takie mankamenty nie są w stanie rozwiać owego zachwytu ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Mój ulubiony

Kupiłam ten produkt w aptece. Moim zdaniem to najlepiej wygładzający, najładniej pachnący balsam, jakiego używałam. Cena może nie jest szokująco niska, ale sam produkt jest wydajny. Używam tej pomadki w ciągu dnia, a na noc robię sobie z niej maskę na usta. Usta są miękkie, delikatne, nawilżone. Mój faworyt! Może jedyne zastrzeżenie jest takie, że samo opakowanie jest trochę mało higieniczne. Następnym razem kupię ten balsam w sztyfcie.

Średniak

Nie nawilża wystarczająco moich ust. Zapach bardzo przyjemny, na ustach balsam jest komfortowy. Słoiczek nie jest najwygodniejszy w użyciu. Dostępny w aptekach. U mnie nie sprawdził się tak, jak sobie tego wyobrażałam. Nie wrócę do niego ponownie.

Przyjemny i pomocny.

Balsam Tisane pamiętam jeszcze z czasów mojej podstawówki gdy moja mama stosowała go do swoich ust.
Uroczy słoiczek podręczny i trwały, dostępny w dużej ilości aptek. Po wielu balsamach czy pomadkach (pielęgnacyjnych) do ust - występuje u mnie strasznie nieprzyjemne uczucie w ustach, a dokładniej na migdałkach. Zawartość parafiny lanoliny i oleju rycynowego powoduję u mnie podrażnienie jamy ustnej gdy owy balsam czy pomadka dostanie się do ust. Przy Tisane to nie występuje co mnie bardzo cieszy.
Konsystencja balsamu jest zbita lecz masełkowata - pod wpływem ciepła palca bardzo szybko się rozpuszcza i dobrze nakłada się na usta. Balsam pomaga, jednak nie od razu. Potrzeba paru dni używania by zauważyć efekt regeneracji ust. Skład jest bardzo dobry, naturalny i delikatny.
Zapach Tisane jest przyjemny, taki waniliowo krówkowy. Lubię go i czasem kupuję, to dobry kosmetyk do pielęgnacji ust.

Niepozorny

Balsam bardzo nie pozorny. W opakowaniu na które nigdy nie zwróciła bym uwagi gdyby nie fakt, że poleciło mi go sporo osób.
W małym, niepozornym bardzo minimalistycznym pudełeczku kryje się wybawienie dla suchych i spękanych ust.
Bardzo przyjemy zapach, nawilżenie jest długotrwałe, usta są miękkie, gładkie, bez suchych skórek.
Balsam stanowi świetną ochronę zarówno latem jak i zimą a do tego jest strasznie wydajny !
Dużym plusem jest cena, i dostępność produktu.

To było boskie

Niby taki zwykły miodek na usta,myślę sobie,że przeciętna wazelina,która nawilży aż do zlizania z ust.
Myliłam się!Taki nie pozorny kosmetyk,ale naprawdę odbudowuje spierzchnięte usta.
Suche skórki nie mają prawa bytu.
Zarówno po nałożeniu matowej zastygającej pomadki usta prezentują się nieziemsko.
Nakładanie palcem na wargi jest bardzo przyjemne,bo konsystencja jest delikatna,oleista i do tego zapach słodki.
Koleżanka ostatnio kupiła wersję miętową -jestem jej bardzo ciekawa.
Można kupić w aptece za ok 11zł.
Mały minus,że jest to słoiczek i trzeba tam paluchy wkładać,co równa się z zarazkami,ale mi to nie jest aż tak straszne.

Najlepsza!

Cudo! Idealnie pielęgnuje, regeneruje i wspomaga odbudowę ust, Tisane zawsze jest w mojej kosmetyczce i wiem, że jest to produkt, który nigdy mnie nie zawiedzie ;)

Świetny

Bardzo go polubiłam, wygładza usta i ma śliczny zapach. Cena nie jest wysoka zważając na jego wydajność. Zostałabym przy nim, gdyby był bardziej higieniczny w użyciu (pod sam koniec jego konsystencja na dnie słoiczka nie wygląda zachęcająco).

Bardzo mi pomógł

Długo miałam problemy z suchymi ustami i kupowałam mnóstwo różnych balsamów i nic nie pomagało, ten jest pierwszy w końcu. Nie mogę powiedzieć złego słowa, jedyne co to mógłby być trochę tańszy.

polecam

Myslałam ze w kwestii balsamów do ust już nic mnie nie zaskoczy gdyż jestem ich maniaczką. Jednak leżąc w szpitalu po urodzeniu synka wysłałam mamę po coś do ust gdyż bardzo mi się przesuszyły i popękały. Mama z apteki przyniosła mi właśnie balsam Tisane. Moje podejscie było sceptyczne,nigdy wczesniej nie spotkałam sie z tym produktem. Jak wuelkie bylo moje zaskoczenie gdy po pierwszym użyciu moje usta stały się miękkie a podrażnienia zostalyr w duzym stopniu złagodzone. Od tej właśnie chwili zostaliśmy przyjaciółmi i mam balsam Tisane w torebce nieprzerwanie już od kilku lat.

ZALETY:
- łagodzi podrażnienia
- regeneruje
- po jego zastosowaniu usta są miękkie
- niska cena
- wydajny

WADY:
Trochę ciężko wyjać go z opakowania gdy ma się choćby minimalnie dłuższe paznikcie

Świetny balsam do ust

Bardzo dobry balsam do ust, doskonale nawilża i ma przepiękny zapach! Używanie go pozwala zapobiec popękanym i spiechrzniętym ustom. Myślę, że jest lepszy niż wersja w pomadce, jednak o wiele mniej wygodny w użytkowaniu, gdyż często dotyka się produkt nieumytymi rękoma, a także nabieranie balsamu jest niewygodne przy dłuższych paznokciach. Jest także średnio wydajny, przy codziennym użytkowaniu dość szybko się zużywa.

Bardzo dobry balsam do zadań specjalnych

Bardzo dobry balsam nie tylko do ust ale również do skórek przy paznokciach, suchych łokci i pięt (gdy brak innych produktów pod ręką).
Bardzo dobrze radzi sobie z ustami które są mocno spierzchnięte. Najlepsze efekty uzyskałam stosując go wieczorem na usta wyszorowane szczoteczką (można tez zrobić peeling).
Balsam polubiły też moje skórki przy paznokciach. Przy regularnym stosowaniu są nawilżone i się nie zadzierają .

Genialny

To jest chyba jedyny balsam, który poradził sobie z moimi niesfornymi suchymi ustami. Już po jednej aplikacji widoczny był efekt głębokiego nawilżenia i wygładzenia ust! Polecam bardzo.