Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

balsam do ust
regenerujące, ochronne
w słoiczku
<10ml

Jedyny!

Kocham ten produkt. Jest to S.O.S dla moich ust, którego nigdy nie może zabraknąć ani w mojej kosmetyczce, ani w torebce. Uniwersalny, cudownie pachnący, mega wydajny. Nakładając go na usta czuję, jakbym położyła na nie plaster miodu. Cudowny i jedyny ratunek na spierzchnięte usta. Ostatnio musiałam sobie poradzić z grzybicą ust, której nabyłam podczas przyjmowania leków. Na zmianę smarowałam maścią clotrimazol, która kosmicznie wysuszała, a potem nakładałam Tisane. Sprawdza się wybitnie w kryzysowych sytuacjach i nie tylko. Nie zamienię tego małego balsamiku na nic innego.

Długo się zastanawiałam czy pisać tą recenzję.

Ten balsam poleciła mi Pani w aptece, kiedy moje usta z niewiadomych powodów były w tragicznym stanie, A on nie zrobił z nimi NIC. Zuuuupelnie nic się nie polepszyło. No może oprócz tego ze na ustach został mi nieprzyjemny tłusty, lekko klejący film, który troszkę hamował pękanie. Pomógł mi dopiero aloesowy Vaseline, z ktorym się nie rozstaję

Balsam doskonały

Z balsamem Tisane przyjaźnię się już wiele lat. Spełnia wszystkie obietnice producenta, a dodatkowo pięknie pachnie i delikatnie nabłyszcza usta ;) Poleciłam go już niejednej znajomej i wszystkie były z niego bardzo zadowolone. Do minusów można zaliczyć pojemniczek, przy nabieraniu wchodzi pod długie paznokcie.

Botoksu zastosowania

Ulubiony :D

Świetnie nawilża usta! Wydaje mi się, że wersja w słoiczku działa lepiej niż ta w sztyfcie. Polecam dla tych, których (tak ja mnie) odrzuca chemiczny posmak balsamów carmex.

balsam

Balsam do ust w słoiczku jest super, bardzo fajnie nawilża usta i daje im miękkość. Jestem bardzo zadowolona . Usta są delikatne i bardzo ładnie wyglądają. Polecam

Magiczny balsam

Od zawsze borykam się z problemem wysychających, pierzchnących ust, z suchymi skórkami. Próbowałam już chyba wszystkiego co jest na rynku, doraźnie całkiem nieźle pomagały mi produkty Blistex, ale tylko doraźnie, nie poprawiały sytuacji na stałe.
Inne pomadki czy balsamy nie robiły moim ustom nic, nie zmiękczały, nie usuwały suchości i łuszczących się, suchych skórek.
Balsam Tisane poleciła mi kosmetyczka, poczytałam recenzje na KWC i nabyłam, bo w końcu to żaden wydatek.

To jest odkrycie mojego życia, problemy z ustami zaczeły zanikać od pierwszego użycia. Teraz stosuję codziennie, wieczorem i sytuacja jest o niebo lepsza. OK, nie jest jeszcze całkiem idealnie, nadal zdarzają się sytuacje, że usta mi wysychają, ale to głównie w momentach, gdy zapomnę przed snem posmarować usta balsamem ;-)
Polecam gorąco, świetny produkt, ja z pewnością będę kupować go na stałe, bo jak żaden radzi sobei z moimi spierzchniętymi, wysychającymi ustami <3
A na dodatek jest niedrogi i bardzo przyjemnie pachnie (bardzo podobnie do Blistex-u w słoiczku).

Mój ulubieniec

Bardzo fajny balsam. Dobrze koi moje usta zimą. Jedynym minusem jest forma słoiczka za którą nie przepadam ale nie odejmuję za to gwiazdki gdyż wiedziałam jaki produkt kupuję.

polecam

Jeden z najlepszych balsamów, których do tej pory używałam. Idealnie nawilża usta. Jest bardzo długotrwały i ładnie pachnie. Nie zauważyłam wad. . Bardzo często go używam i mogę śmiało polecić.

Chroni usta

Z początku nie mogłam się przekonać do formy produktu, balsamów do ust używałam wyłącznie w sztyfcie. Na szczęście za namową przyjaciółki zaufałam Tisane Dobrze nawilża i odżywia usta. Natłuszcza usta, jednak nie pozostawia lepkiej warstwy, której nie lubię. Zauważalnie poprawia kondycję moich ust. Lubię sięgać po Tisane w okresie zimowym, gdy moje usta są suche i spierzchnięte. Jeden z lepszych balsamów do ust, który można znaleźć w aptece.

Wieloletni ulubieniec !

Od kilku lat nie rozstaję się z tym produktem.

Od czasu pracy w aptekach często polecałam pacjentkom ten produkt, większość z nich wracała bardzo zadowolona i sięgała po kolejne opakowania.

Próbowałam znaleźć produkt, który mógłby go godnie zastąpić - nie ma szans - Tisane bije na głowę wszystkie podobne produkty!

Wersja w pomadce nie przypadła mi do gustu, nie daje takiego efektu jak wersja w słoiczku.

Czerwony przyjaciel

Uwielbiam ten balsam. Ma dobrą, kremową konsystencję i łatwo się go nakłada. Nie przeszkadza mi to, że jest w słoiczku, ponieważ lubię aplikować w ten sposób produkty. Doskonale nawilża i regeneruje.

Perfekcyjny balsam do ust

Na początku muszę wspomnieć, że nie jestem wielką fanką nakładania na usta czegokolwiek. W przypływie zdrowego rozsądku zdarza mi się jednak poszukiwać produktów, które utrzymają usta w dobrym stanie a przy tym nie sprawią mi kłopotu, nie będą powodować lepkości ani spływać.

Tisane poleciła mi koleżanka jakiś rok temu i od tej pory mam go zawsze w swojej kosmetyczce. Sprawdza się o każdej porze roku. Doskonale pielęgnuje usta, zapobiega pierzchnięciu, nawilża, odżywia, a przy tym nie błyszczy się nachalnie i nie przeszkadza. Ma specyficzny, ładny zapach. Jest zamknięty w praktycznym, malutkim, plastikowym, szczelnym słoiczku, dzięki czemu można go mieć zawsze przy sobie.