Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

balsam do ust
regenerujące, ochronne
w słoiczku
<10ml

Mój ratunek w krytycznych sytuacjach ,kiedy moje usta pękają i boleśnie wołają o pomoc. Wystarczy kilka razy posmarować i ból znika jak ręką odjął. Polecam szczególnie zimą

Najlepszy!

Wspaniale nawilża usta! Bardzo wydajny, przyjemny zapach. Długo utrzymuje się na ustach. Cena jest bardzo niska. Zdecydowanie mój numer jeden! Najlepszy balsam do ust jaki miałam! Pomógł mi wyleczyć spierzchnięte usta

polecam

Polecam wszystkim niezdecydowanym. Jest to mój ulubiony balsam do ust. Ma bardzo poręczne opakowanie, idealnie nawilża usta (nawet te spierzchnięte), ma przyjemny zapach. Jestem z niego bardzo zadowolona

Świetny

Dobrze nawilża usta, jest wydajny i ma przyjemny zapach. Z czystym sumieniem polecam. Miałam go kilka razy i na pewno jeszcze kupię, bo spełnia moje oczekiwania.

małe, a cieszy

Ponadczasowy, kultowy, niezastąpiony! Balsam do ust Tisane cudownie odżywia oraz nawilża spierzchnięte usta, jest nieodłącznym kompanem (zwłaszcza zimowych) spacerów. Pomimo mało wygodnego w użyciu słoiczka uwielbiam go! Jestem tak do niego przyzwyczajona, że nawet "lepsiejsza" forma tego balsamu do ust w sztyfcie jakoś mi nie pasuje. Polecam!

Spodziewałam się cuda, ale cudu nie było

Tyle się nasłuchałam o tym balsamie i miałam nadzieję, że może w końcu trafię na swój ideał. Niestety znów się przeliczyłam. Tisane nie jest zły, ale niewystarczający na zimowe mrozy. Nie dawał takiego ukojenia, jakie bym sobie życzyła, nie zapobiegał powstawaniu kolejnych skórek. Kiedy dawałam grubszą warstwę to powodował powstawanie na ustach brzydkiej białej warstwy ze skórek i balsamu, co wyglądało bardzo nieestetycznie. Nawilżał fajnie i myślę, że na lato będzie idealny, ale niestety zimą nie zdał egzaminu...

Cudeńko do ust

Mój ulubiony balsam do ust pięknie pachnie i regeneruje usta. Stosuje go na noc i nie mam problemu z suchymi wargami ma fajna konsystencje. Ja stosuje balsam w słoiczku ten w sztyfcie jak dal mnie nie jest taki sam.

Cudo

Mam tendencję do suchych, popękanych ust nawet latem. Ten balsam dosłownie uratował moje usta, w końcu są nawilżone i miekkie. Bardzo wydajny, jeśli komuś nie odpowiada opakowanie, dostępny jest też w sztyfcie. Nie tylko ja zakochałam się w tym produkcie, pokochał go też moj partner - instruktor narciarski - bez niego nie wychodzi na stok.

Bez szału

Kupiłam i żałuje . Nie zauważyłam żadnej poprawy . Aplikacja ze słoiczka to dramat . Zapach jak dla mnie okropny . Nigdy więcej . Nie polecam nikomu. Nie rozumiem dlaczego jest okrzyknięty takim ideałem

dobry, ale ideał

Lubię za konsystencję, zapach, opakowanie, jednak nawilżenie starcza na krótki czas. Nie jest to produkt ani długotrwale, ani intensywnie nawilżający. Mam problem z suchymi ustami i oceniam na 4, dla osób, które nie mają tego problemu będzie ok.

Balsam do zadań specjalnych!

Stosowałam tą pomadkę w czasie kuracji retinoidami, gdy moje usta wołały o pomoc i spisała się świetnie! Nawilżenie długo się utrzymuje, delikatny przyjemny zapach, cena też dobra jedyne co bym zmieniła to opakowanie :)

Cały czas do niego wracam

Chyba 2 lata temu kupił mi mój chłopak i powiem, że trafił w 10! Co chwilę używam czegoś nowego, ale cały czas wracam do Balsamu Tisane. Zużyłam już kilka opakowań. Jestem pewna, że każdy będzie zadowolony z tego produktu. Mój hit.