Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Cena już od 7,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

balsam do ust
regenerujące, ochronne
w słoiczku
<10ml

Bardzo fajny balsam

Skończyłam pierwsze opakowanie i stwierdzam, że produkt jest w porządku. Producent spełnił obietnice z opakowania i jest ok. Nawilża, koi spierzchnięte usta.

Polecam. Taki KWC, który każda kobieta powinna mieć przy łóżku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534986].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam ten balsam

Wiele osób go chwaliło, więc skusiłam się i ja. Produkt bardzo mile mnie zaskoczył, ponieważ genialnie sprawdza się w pielęgnacji ust. Radzi sobie nawet z mocno przesuszonymi wargami. Trochę nie podoba mi się ten maciupki słoiczek, z którego ciężko wygrzebać produkt, zwłaszcza przy długich paznokciach, ale do działania nie mam żadnych zastrzeżeń, dlatego będę do niego wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509921].usefull || 0 }}% pomocna.

ratunek dla ust

Pomadka bardzo dobrze nawilża usta. Idealnie sprawdza się na noc. Usta są po nim nawilżone i zregenerowane. Plusem jest fakt, że są coraz bardziej dostępne, oraz, ze pojawiły się nowe wersje (sztyft). Dodatkowo cena jest atrakcyja.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509191].usefull || 0 }}% pomocna.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Dobry produkt w dobrej cenie

Byłam bardzo zdziwiona jakością produktu - bardzo wydajny i fajnie nawilża. Odrobina produktu starczy na dłuższy czas, dzięki czemu za niską cenę mamy dobry i wydajny produkt. Liczyłam na przeciętny nawilżacz do ust a jednak jest bardzo dobry :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506386].usefull || 0 }}% pomocna.

Działa

Od lat mam problem z przesuszonymi ustami i szukam kosmetyku idealnego który sprawi że zapomnę o moim problemie. Udało mi się znaleźć kilka produktów które prawie dają radę a to jest jeden z nich.
Wygładza on moje usta i sprawia, że stają się miękkie. Najlepiej działa nałożony na noc.
Dodatkowo jest tani, wydajny i ma przyjemny zapach miodu.
Niestety balsam jest zamknięty w słoiczku i jest twardy co utrudnia korzystanie z niego zwłaszcza przy dłuższych paznokciach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1502551].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiony

Balsam Tisane nierzadko stanowił ratunek dla moich ust. Podczas kuracji Axotretem ratował mnie przed ciągłym wysuszeniem i pękaniem, potrafił w trakcie jednej nocy wyleczyć powstałe w trakcie dnia pęknięcia. Żaden inny kosmetyk nie działał na moje usta tak dobrze jak ten. Jest idealny na zimę, uważam jednak że zawsze warto mieć go przy sobie. Ma ładny, delikatny, miodowy zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477221].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy balsam do ust!

Używałam wielu balsamów do ust, kierując się zazwyczaj kolorem, smakiem - a nie składem. I o ile w lato nie miało to takiego znaczenia to zimą żaden z nich nie był w stanie poradzić sobie z moimi pierzchnącymi ustami.

Kiedy użyłam po raz pierwszy Tisane, wiedziałam że nie będę używać już niczego innego!
+piękny zapach
+naturalny skład
+ usta wyraźnie przestały pierzchnąć (na początku musiałam używać kilka razy dziennie, teraz wystarczy mi raz lub dwa)
+ niesamowicie nawilża
+ dobrze smakuje
+ jest wydajny
+ jest dobra bazą pod matowe szminki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467382].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak

Mimo wielu pozytywnych opinii balsam Tisane mnie nie zachwycił.

Nie podoba mi się jego zapach. Opakowanie w formie słoiczka nie jest zbyt higieniczne i wygodne. Nawilża i pielęgnuje dobrze - znam jednak przyjemniejsze produkty tego typu. Jest bardzo wydajny i niedrogi.

Raczej nie kupię go ponownie. U mnie zdecydowanie przegrywa z Carmexem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1466662].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy balsam

Jak do tej pory najlepszy produkt do pielęgnacji ust z jakim się spotkałam. Dużo lepsze nawilżenie niż w przypadku pomadek w sztyfcie. Moje usta w okresie jesienno-zimowym są właściwie ciągle przesuszone- tak samo zresztą jak skóra na twarzy. Tisane idealnie radzi sobie nie tylko z popękanymi ustami, ale także sprawdza się jako ochrona ust. Używam go także jako bazę pod pomadki matowe- dużo lepiej się rozprowadzają i dłużej się trzymają. Bardzo wydajny- przy używaniu dwa razy dziennie wystarcza mi na pół roku. Jedyny minus jest taki, że kosmetyk średnio pachnie, a właściwie nie pachnie wcale.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1465872].usefull || 0 }}% pomocna.

4/5

Produkt bliski ideałowi, bardzo dobrze nawilża i odżywia spierzchnięte usta, w przystępnej cenie, pudełeczko o bardzo estetycznym wyglądzie. Ciekawa konsystencja, zapach specyficzny, aczkolwiek przyjemny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464612].usefull || 0 }}% pomocna.