Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Herba Studio, Tisane, Balsam do ust w słoiczku

Pojemność 4,7 g

Naturalny kosmetyk, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony ust. Wygładza szorstkie, spierzchnięte usta, przywracając aksamitną gładkość. Chroni usta przed wpływem czynników środowiskowych jak słońce, wiatr, deszcz, mróz. Odżywia delikatną skórę warg. Nawilża i chroni usta przed wysychaniem. Regeneruje naskórek uszkodzony wskutek działania czynników atmosferycznych, otarć oraz opryszczki. Dostępny w aptece.

balsam do ust
regenerujące, ochronne
w słoiczku
<10ml

Bardzo dobry nawilżacz do ust

Uwielbiam balsam do ust Tisane - towarzyszy mi z różnymi przerwami od lat, jednak bardzo lubię po niego sięgać. Zazwyczaj kupuję go w aptece. Balsam do ust jest wydajny i bardzo dobrze nawilża usta, a jego konsystencja jest przyjemna. Wygodny słoiczek, który można schować nawet w małej torebce to kolejna zaleta tego produktu. Balsam Tisane lubię wcierać też w moje paznokcie (to taki dodatkowy sposób użycia tego kosmetyku) - zauważyłam, że po nim moje paznokcie stają się nieco mocniejsze. Polecam każdemu do nawilżania ust i do wzmacniania paznokci (ukryte zastosowania są najlepsze). Sięgam po niego często, na pewno sięgnę po raz kolejny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611896].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Cudownie się sprawdza na spierzchnięte usta. Dobrze nawilża i ładnie pachnie. Nie jestem fanką nakładania balsamów palcami, ale dla jego właściwości można to przeboleć ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605451].usefull || 0 }}% pomocna.

Hit

Mam niestety pełne usta i skłonności do zajadów, moje usta były wieczne przesuszone i popękane, balsam Tisane w jeden dzień wyleczył mi usta i stosując go regularnie ten stan utrzymuje się :) Mocno nawilża i regeneruje, potrafi wyleczyć zajady w 24h!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594151].usefull || 0 }}% pomocna.
marcelina zawadzka o opryszczce

Tisane

Od kilku lat hit w pielęgnacji i regeneracji ust w moim domu. Nieliczny kosmetyk, któremu wierna jest moja Mama - poleciła mi go przy bolesnych zmianach w okolicy ust i Tisane poradził z nimi sobie genialnie. Do dzisiaj używam - zarówno jako balsamu do ust (szczególnie zimą), jak również lekarstwa na różne zmiany i podrażnienia. Polecam na podrażniony nos po ostrym katarze albo bolesne ranki / pryszcze w zewnętrznej części ucha.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589311].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba przyznać, że jest świetny.

Skład jest naprawdę genialnie opracowany – balsam regeneruje usta nawet w najgorszym stanie i dba o ich nawilżenie na co dzień. Jednak to, co za każdym razem urzeka mnie najmocniej to zapach :D To cudeńko jest niemożliwe <3 Jedyny minus którego byłabym w stanie się doszukać to problematyczne wygrzebywanie balsamu ze słoiczka w przypadku dłuższych paznokci :D Ale mi to zwykle nie dokucza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1579596].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZY BALSAM DO UST. MUST HAVE

Świetnie nawilża, jest bardzo wydajny. Balsam ma bardzo dobry skład. Mam w okresie zimowym bardzo duży problem z ustami: pękają, wysuszają pojawiają się zajady.Uratował moje usta podczas już nie jednej zimy. Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575231].usefull || 0 }}% pomocna.

czemu ja tak długo zwlekałam???

Słyszałam dawno o tym produkcie, ale nigdy go nie zakupiłam. Nie lubię zapachu miodu i myślałam sobie ze on bedzie pachniał, jak słoik z miodem.
Tej zimy moje usta zwariowały. Skóra na moich ustach potrafi zrobić się jak tarka chropowata i po godzinie nagle wrócić do stanu normalnego. To chyba zasługa chorób posiadanych.
W czasie tego wariactwa ust starałam się je jak najwięcej nawilżać No i zakupiłam Tisane. Zapachu nie ma tak bardzo miodowego jak się bałam. Jest lekko miodowy i lekko woskowy. Produkt bardzo gęsty, miękki, łatwo się rozsmarowuje. Daje przyjemny efekt nawilżenia i natłuszczenia ust. Nałożony grubszą warstwą trzyma się całą noc. Regeneruje skórę i nawilża. Dostępność dobra, cena jak za tę wydajność dobra. Już zakupiłam kolejny słoiczek:).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574696].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny

Bardzo dobry balsam do spierzchniętych ust. Dodatkowym plusem jest przyjemny, miodowy zapach. Daje natychmiastowe ukojenie dla moich ust. Wystarczy posmarować nim usta na noc i rano są w lepszym stanie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1564361].usefull || 0 }}% pomocna.

must have

Wypróbowałam wiele różnych pomadek i stwierdzam, że ten balsam jest dla mnie najlepszy i niezawodny. Zwykle używam go tylko w domu (trzeba nakładać go palcem, więc po tym wolę umyć palec ;)), a poza domem idealnie sprawdza się jego odpowiednik w sztyfcie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553216].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny balsam

Skończyłam pierwsze opakowanie i stwierdzam, że produkt jest w porządku. Producent spełnił obietnice z opakowania i jest ok. Nawilża, koi spierzchnięte usta.

Polecam. Taki KWC, który każda kobieta powinna mieć przy łóżku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534986].usefull || 0 }}% pomocna.