New Spirit, Woman Eau de Toilette (woda toaletowa dla pań)

New Spirit, Woman Eau de Toilette (woda toaletowa dla pań)

Zapach zielonej, ukwieconej łąki ze szczyptą cytryny i mięty.

Niestety chyba już niedostępny w katalogu

Cena: ok. 40 zł

Lubiłam go mając 13-14 lat :)

Ponad dekadę temu bardzo lubiłam ten zapach, prawdę mówiąc do teraz go pamiętam.
Miałam mgiełkę do ciała i wodę toaletową.
Pachniał wyraziście, ale świeżo, czuć było cytrusy, miętę i coś jeszcze zielonego.
Trwałość zadowalała moje gusta nastolatki.
Zapach w sam raz dla młodej dziewczyny.

Używam tego produktu od: używałam ponad 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

A dla mnie w porządku

Taki leciutki, cytruskowy jakby kwaskowy. Ładny ten zapaszek chociaż będzie już historią. Mimo tego, że mi się podoba nie żałuję, że Oriflame już go nie robi, gdyż spośród tego typu zapaszków można sobie wybrać coś odpowiedniego na wiosnę i lato :-)
Btw - co to za pomysł na buteleczkę bez atomizerka - porażka ...

a fuuuuuuj !!

Ze dwa lata temu wydawało mi się, że nie istnieje taki zapach perfum, który w stu procentach byłby nie dla mnie i sam widok ich flakonu wywoływałby grymas na mojej twarzy. Ten śmierdziel całkowicie zweryfikował moje poglądy. Kupiłam go 'w ciemno', bo był w jakiejś superpromocji i kosztował śmieszne pieniądze (których i tak nie był wart). Okazał się cytrusowym paskudztwem o woni nieodłącznie kojarzącej się z tanim odświeżaczem powietrza do toalet. Usiłowałam go po trochu zużywać, ale nie dałam rady. Fuj fuj i jeszcze raz fuj za zapach i gigantyczny minus za brak atomizera.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

letni powiew...

Świeży zapach, taki wiosenny. Idealny na ciepłe letnie popołudnie. Wyczuwalny zapach cytrusów, ale taka delikatna nuta zapachowa... Dosyć trwały. Szkoda tylko, że opakowanie pozbawione jest rozpylacza, co utrudnia używanie :-(