Vernis Triple Tenue - lakier do paznokci

Vernis Triple Tenue - lakier do paznokci

Lakier do paznokci Vernis Triple Tenue to połšczenie polimerów i kompleksu "criti-flex", dzięki którym makijaż paznokci jest niezwykle trwały i precyzyjny.
Konsystencja fluidu i opatentowany pędzelek pozwala na dokładne nałożenie lakieru.
Efekt: połysk i długotrwały makijaż paznokci.

Rewelacyjny!

Świetny lakier, w którym jedyne co mi przeszkadza to cena:) No, może jeszcze to, że czasem zatyczka się odrywa, często tak się dzieje w przypadku lakierów (zostaje goły pędzelek), ale nie spodziewałam się czegoś takiego przy tej klasie kosmetyków. Niemniej jednak, lakier jest świetny, trzyma się bardzo długo, na stopach ponad dwa tygodnie, ma intensywny kolor, dobrze wyprofilowany pędzelek pomaga w dokładnym wykonaniu manikiuru czy pedikiuru. Estetyczne opakowanie, poręczne. Ma rzadką konsystencję, przez co jest mega wydajny. Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Miłe wspomnienie :)

Używałam tych lakierów kilka lat temu, a przypomniałam sobie o nich przypadkiem, kiedy kupiłam na jesień identyczny odcień innej firmy. Używałam głównie ciemnych odcieni i wszystkie buteleczki udało mi się wypaćkać do zera. Nie miałam wspominanego problemu z wysychaniem w buteleczce. Lakier fajnie się nakładał, dwie warstwy dawały ładny, nasycony kolor. Utrzymywał się ok. 4-5 dni, a wtedy nie przyszło mi nawet do głowy, że można w domu używać lakieru nawierzchniowego. ;) Nie miałam też problemu ze zmywaniem. Ot, fajny, porządny lakier.

Używam tego produktu od: Ok. roku w okolicach 2003-2004
Ilość zużytych opakowań: chyba 4

bardzo dobry

Jest trwały a do tego łatwo nim pomalować paznokcie nawet mniej wprawną ręką i do tego w pośpiechu-wiem co piszę, ponieważ mam kolor pięknej, nasyconej czerwieni i nie potrzebowałam do tego mega precyzji ....

Używam tego produktu od: ok.2 lat...
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

WŁOSY lokówka

sredni za nie-srednia cene

Mam zestwa pieciu mini-lakierow, z ofert lotniskowych. Kolory piekne (mo, moze oprocz tego rozowego ;-) ), poza tym nic szczegolnego. W miare szybko schnie, dlatego ostatecznie 3*. Nie wiecej bo nietrwaly.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 5 mini-flaszek

Okej

Trwałość i szybkość wysychania jest priorytetem.
I tu Lcm się nieźle sprawdza. Jest też łatwomalowalny.

KWC nie będzie, bo do YSL jednak mu trochę brak.

Ilość zużytych opakowań: 3-4?

super

jest nie do zdarcia, trzyma się jak diabli, nie odpryskuje, kolory ładne, łatwo się nakłada, dość szybko schnie, w zasadzie dla delikatniejszego efektu wystarczy jedna warstwa. tak tak tak

Używam tego produktu od:pare m-cy

ok

do niedawna moj ulubiony lakier. Uzywam bardzo delikatnego bezowego koloru, zawsze nakladam dwie warstwy.
Rewelacyjnie sie rozprowadza i nie pozostawia plam.
Ma piekne opakowanie, ale niestety wg mnie, pedzelek moglby byc dluzszy. Po zuzyciu mniej wiecej polowy, coraz trudniej nabrac prawidlowa ilosc lakieru.
No i niestety wysycha bardzo szybko i wtedy nie nadaje sie juz do stosowania. Tym razem ponad polowe buteleczki musialam wyrzucic! Przerzucilam sie na chanel ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Bardzo dobry

Lakier jak dla mnie bardzo dobry ... Szczególnie podczas malowania ... rozprowadza sie idealnie, nie tworzy smug i bardzo szybko schnie.351 mój ulubiony kolor, chociaż mogliby zwiększyć gamę kolorów o bardziej ekstrawaganckie. Polecam!

Używam tego produktu od: ..............

bez zastrzeżeń

Naprawdę dobry lakier. Bardzo szybko schnie (dwie warstwy!) i mimo że wydawał mi się początkowo trudny do rozprowadzenia, to finalnie rozprowadził się bez żadnych problemów. Ładny satynowy połysk, a szybkie wysychanie to dla mnie priorytet, bo należę do osób, które nie mogą wysiedzieć godzinę z lakierem na świeżo pomalowanych paznokciach. Minus za to że kolor różni się nieco od tego co widzę w buteleczce.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobry

Mam odcień 251. Kolor już po jednym nałożeniu jest taki jak w buteleczce, bez smug i z ładnym połyskiem. Pędzelek jest wygodny i łatwo się nim maluje. Nawet niewprawna osoba szybko sprawi sobie nim ładny manicure. Lakier przez 3-4 dni ma ładny błysk, potem matowieje (mam żele więc lakier nie odpryskuje bardzo długo) i ściera się na brzegach, ale to normalne. Schnie jakieś 5 minut, czyli przeciętnie.
Jest to jednak droga zabawa, 80 zł to już nie drobniaki i dlatego nie wiem czy go jeszcze kupię.Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań: dwie aplikacje

mieszane odczucia

Cóż, mam mieszane odczucia jeśłi chodzi o ten lakier,mam również odcień 301, bardzo delikatny niemal transparentny różowy beż, kupiłam go z przeznaczeniem do frenchu no i trochę się zawiodłam, głównie dlatego że ten kolor jest nieco zbyt transparentny, dośc rzadki a jednocześnie schnie dosyć długo jak na lakier w tej cenie,
nie przeczę lakier utwardza paznokcie, porządnie się trzyma i pięknie błyszczy (!) pod warunkiem że da mu sie czas na wyschnięcie, no i to jest największy problem z tym lakierem bo jak ma byc do frenchu i z dobrym efektem to trzeba jednak go trochę nałożyć, no a ja niestety nie mam tego luksusu żeby przez godzinę wieczorem NIC nie robić... być może wypróbuje jakis inny odcień - bardziej intensywny- to zwiększę mu ocene na razie daję mu 3 z plusem...
w zasadzie to jestem pewna że tego odcienia już na pewno nie kupię gdyż o dziwo zdecydowanie lepiej sprawdził mi się w tej roli lakier 10 x tańszy (!!!) firmy Joko,

najlepszy jaki mialam

Ten lakier to jakies cudo! Wspaniale sie rozprowadza, szybko schnie, nie robi smug i cudownie sie blyszczy. Ten polysk utrzymuje sie wiele dni. Jest bardzo trwaly, nie odpryskuje nawet w wyniku prac domowych.
Co jest tez zaskakujace utwardzil moje slabe, rozdwajajace sie paznokcie!

Mam kolor 301 , taki transparentny roz. Daje bardzo delikatny efekt przy dwoch warstwach i jako pierwszy jakier tej barwy nie tworzy smug!!!

Goraco polecam:o)