L'Oreal, Plenitude, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu

L'Oreal, Plenitude, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Dokładnie i delikatnie usuwa makijaż, zmywa toksyny i zanieczyszczenia. Wzbogacony o witaminę E, do wszystkich rodzajów skóry.

agresywne

No własnie..niby mleczko do oczyszczania a bardzo agresywne dla skóry. Przy każdym uzyciu miałam wrażenie, że jest "przekombinowane" tzn siedzi w nim zbyt duzo chemikaliów. Oczyszcza średnio, podrażnia oczy. Na pewno więcej tego kosmetyku nie kupię - są tańsze, lepsze.

dobry,lecz nie zachwyca

mam tłustą skóre,dlatego używam go tylko do demakijazu oczu.Konsystencja w sam raz,jest wydajny.Ładnie oczyszcza oczka,nie podrażnia,pozostawia bardzo niewielką wrastewkę,jednak za chwilkę znika :D bardzo subtelny zapach jest atutem:)

niezłe

Dobra konsystencja, ani za rzadkie, ani za gęste. Bezzapachowe. Dobrze się rozprowadza i zmywa. Oczyszcza szybko i dokładnie. Nie zostawia tłustej warstwy, buzia się po nim nie świeci i nie lepi. Nie podrażnia, choć lekko wysusza. Nadaje się do oczu, szybko i dokładnie usuwa z nich makijaż, nie łzawią, nie szczypią, nie zachodzą mgłą. Jednak niczym mnie specjalnie nie zachwyciło.