Daylight

Daylight

Zapach ciepły ale świeży, owocowo kwiatowy, ma budzić skojarzenia ze światłem dnia, jak sama nazwa wskazuje. Świeży, promienny i przepełniony radością.

Nuta górna: grejfrut, pomarańcza, tangerynka, bergamotka, wodne kwiaty.

Nuta środkowa: zielona morela, śliwka, fioletowa aksamitka, ylang - ylang.

Nuta dolna: ambra i wanilia

delikatne

Delikatne perfumy, rzeczywiście kojarzą się z kolorem żółtym, letnim porankiem, wiejską okolicą, schnącym na sznurach praniem, pyłkiem żółtych kwiatów. Na początku owocowy, wodny - trochę melona (a może właśnie to niedojrzałe morele i mirabelki), z czasem zyskuje leciutko budyniowego, ciepłego tła (ambra).
Nie jest może nadzwyczajny, ale ze średniopółkowych jeden z lepszych.

Edytowano: Dostałam 30-steczkę i jestem zadowolona, latem jeszcze przyjemniej się go nosi. Lubię zapach skórki niedojrzałej moreli i ciepłą bazę, która do złudzenia przypomina mi słynny "żółty liść" Summer Kenzo. Twórcą tych perfum jest Martin Gras, który wykreował ulubione przeze mnie Dalimix oraz Boudoir i Libertine Vivienne Westwood; rzeczywiście wszystkie perfumy które wyszły "spod dłuta" tego perfumiarza mają ze sobą coś wspólnego.
Nie jest to absolutnie zapach z pazurem, ale to plus, są dni kiedy chce się nosić coś zupełnie zwyczajnego.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 30ml

Światło dnia

Lubię i używam od czasu do czasu, choć to perfumy mamy. Zapach jest świetlisty, przejrzysty, bardzo rozświetlony. Pięknie rozwija się. Rozpczyna się jak poranek, świerzością, nawet powiedziałabym że jest odrobinę cierpki, zaczepny. Później stopniowo łagodnieje, uwalniając zmysłowe nutki. Śliczny zapach, jednak nie mogłabym używać na codzień, mam już swoich faworytów. Ten cudownie pachnie na mamie, a ja uwielbiam od czasu do czasu :D

Hmm

Nie wiem czemu ale zapach kojarzy mi się z lekarstwem :-/ Zapach jakiś taki apteczny aczkolwiek nie jest brzydki. Jest po prostu inny. No i te lekarstwa to tylko początkowa nuta zapachowa. Stopniowo łagodnieje ale potem szybko zanika. Niestety niezbyt trwałe. Ale są niedrogie więc można sobie pozwolić na ciut większą aplikację :->

O botoksie mity

promyczek

Sympatyczny zapach, przypominający mi bardzo l'eau par Kenzo (tylko mniej wodny). Nazwa, kolor i woń tworzą bardzo spoistą, wymowna całość: optymizm, światło, troszke wiatru, troszkę ruchu, świeżość ranka i ciepło wieczora. Tak dla mnie pachnie kolor żółty. Perfumy bardzo poprawne, bez tego czegoś wybijającego się, niestety, co pozwoliłoby mi dać im gwiazdkę więcej - po prostu przyjemne.

promień słońca

Miałam dość dawno jedną próbkę, niedawno drugą i przypomniał mi się ten zapach. Nazwa dobrze oddaje zapach, podobnie jak opakowanie, ładne, delikatne. Ciepły, ale świeży, owocowo kwiatowy. Radosny, delikatny i przyjemny jak dotyk słońca na policzku. Trwały, czuć go cały dzień. Dość intensywny, wystarczy trochę, ale nie nachalny i przytłaczający. Na codzień, raczej nie na wieczór, dla każdego, zarówno zwolenniczek seksownych i ciepłych, jak i świeżych zapachów, bo łączy w sobie radość i ciepło z delikatnością.