Oriflame, Colour by Oriflame, High Definition Mascara Maxi Lenght, Tusz wydłużający rzęsy

Tusz wydłużający rzęsy. Według producenta specjalna szczoteczka dokładnie rozczesuje rzęsy, doskonale je podkreślając i znacznie wydłużając. Kolory: black, brown, blue.

To nie jest wersja wodoodporna! Opakowanie jest granatowe, jak pozostałych mascar Colour by Oriflame.

Cena: 25 zł / 8 ml

normalny tusz

niczym sie nie rozni od zwykłych niskopółkowych tuszy. widac ze rzesy są umalowane, ale zeby były specjalnie wydłuzone to nie zauwazylam. szczoteczka dobra, ale znam lepsze. sasycha w opakowaniu tak jak inne zwykłe tusze. cały dzien sie nie utrzyma, troche sie kruszy.
dla tych którzy nie mają zbyt wielkich oczekiwan moze być, bo po prostu maluje. ja chce wiecej.

fuj fuj fuj!

Podzielam zdanie moich poprzedniczek! Obrzydliwy tusz! Najgorszy jakiego chyba używałam:/ Też go nabyłam w promocji i bardzo sie ciesze,ze chociaz tyle bo 25 zł. za TEN tusz to paranoja!!!Grudki, obsypywanie, sklejanie...bleee nie chce sobie nawet przypominać!

e tam

zgadzam sie z dziewczynami. wlasciwie ten tusz nie robi nic poza osypywaniem sie. nie pogrubia, nie podkreca, a juz na pewno nie wydluza. a moglby robic cokolwiek ;) u mnie nawet nie skleja ;)Ilość zużytych opakowań: uzylam go moze 4 razy

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Kiepski...

Zgadzam się z tym co napisały Babbcia i mała-czarna...To najgorszy tusz z całej seri.U mnie owszem obsypuje się trochę i to po paru godzinach-ale to jeszcze da się przeżyć.Najgorsze jest to że slepia rzęsy okropnie :( Nawet kiedy próbowałam rozczesać grzebyczkiem-efekt kiepski...

koszmar!

Beznadziejny tusz.Strasznie zlepia rzęsy a efektu wydłużenia jakoś się nie dopatrzyłam. :(Mocno się kruszy i rozmazuje pod powiekami.Szkoda pieniędzy. :(

szkoda kasy

Nabyłam w promocji, skuszona niską ceną i żałuję gorzko... Na ten tusz nie warto wydać nawet 12 zł. Tusz oblepia szczoteczkę, za każdym razem trzeba wycierać nadmiar. Klei rzęsy niemiłosiernie, o wydłużaniu jakimkolwiek nie ma co marzyć, chyba, ze za efekt wydłużający uznać grudki pozostające na końcach rzęs. Po upływie 1,5 miesiąca tusz zaczął się niemiłosiernie osypywać, pozostawiając ciemny pył pod oczami. Nie mogę znaleźć w nim żadnej pozytywnej cechy poza ceną, ale to żadna rekompensata za ten bubel.Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu