Żel do nóg kasztanowy (stara wersja)

Żel do nóg kasztanowy (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Ola-Agentka

Aktywny żel do nóg o działaniu kojącym i odświeżającym. Zawiera bogaty we flawonoidy naturalny wyciąg z kasztanowca, który działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo oraz dodatkowo prowitaminę B5 (D-panthenol).

Poprawia ukrwienie skóry.

Uszczelnia drobne naczynka krwionośne zmniejszając ich skłonność do pękania.

Szybko usuwa zmęczenie i daje uczucie odprężenia.

Intensywnie nawilża skórę, skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu.

Szczególnie zalecany dla osób narażonych na długotrwałe stanie lub mających skłonność do obrzęku nóg.

Skład: Aqua (Water), Propylene Glycol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Glycerin, Carbomer, Panthenol, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide. (17.07.2008).

Cena: ok. 6zł / 100ml

Za słaby

Żel szybko się wchłania. Wrażenie uczucia chłodu jest krótkotrwałe. Nie szkodzi, nie podrażnia, łagodzi. Ma łagodny zapach.
Jest za słaby. Naczynka i tak są widoczne.

Przeciętny przyjemniaczek.

Dosyć przyjemny ten żel. Działa dość przeciętnie, ale same jego stosowanie jest ok.

Jest tani i łatwo dostępny, to niewątpliwie jego plus.
Ma poręczną tubkę, pachnie bardzo przyjemnie. Jego konsystencja to żel przypominający trochę galaretkę.
Po nałożeniu czuć faktycznie efekt odświeżenia i ukojenia. Nogi odpoczywają. Bardzo ładnie nawilża skórę. Delikatnie poprawił wygląd nóg, żyłki są mniej widoczne.

Ale..nie będzie to dobry produkt dla kogoś, kto się boryka ze sporymi problemami. Cudów nie zdziała. Pajączków nie zlikwiduje, choć prawdopoodbnie spowoduje ich mniejszy wysyp.
Przy nakładaniu troszke sie lepi, co znika zaraz po wchłonięciu. Jednak chwilowo nie jest to przyjemne.

Podsumowując, ja całkiem lubię ten żel. Do zwykłego ukojenia zmęczonych nóg się sprawdza.Aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że jest to łagodne działanie.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

I tak i nie

Do kupna żelu skusiła mnie niska cena, ale jak się okazało czasem wydać nieco więcej na lepszy produkt.

Plusy:
- na pewno cena i dostępność
- wydajność
- miłe uczucie ochłodzenia stóp

Minusy:
- nie jest za bardzo kojący i odświeżający
- nieprzyjemny w aplikacji (na początku jest uczucie rozprowadzania kleju do papieru)
- nie nawilża

Wydaje mi się, że żel ten sprawdzi się bardziej latem, bo wtedy rzadziej sięgam po kremy a częściej po żele.
Jak na tę porę roku to polecam tym, którzy potrzebują bardziej lekkiego odświeżenia niż głębokiego nawilżenia i ukojenia.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Nie pomaga.

Kupiłam ten żel ze względu na opuchnięte stopy od chodzenia cały dzień w pracy w butach na obcasie i niestety bardzo się zawiodłam.

Plusy:
+ cena,
+ dostępność,
+ przyjemny zapach,
+ wydajność,
+ nie uczula.

Minus jest jeden, ale bardzo ważny - nie pomógł nic a nic, pomimo codziennego stosowania. Stopy nadal tak samo opuchnięte.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3, 5 miesiąca

średni.

Opakowanie - mała, poręczna tubka. Nic specjalnego.

Konsystencja - przezroczysty żel, a\'la galaretka.

Zapach - przyjemny, rześki.

działanie - żel faktycznie przynosi ukojenie i uczucie chłodu zmęczonym nogom, ale... to uczucie trwa tylko do momentu wchłonięcia się preparatu w skórę, czyli jakies 3 minuty!!! Ładnie za to nawilża skórę.

Wydajność - strasznie niewydajny! 10 dni i go nie ma.

Cena - ok. 7 zł jest ceną do przyjęcia.

Używam tego produktu od: marzec 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dla mnie bomba

Dla mnie bomba. Żel przynosi ukojenie i orzeźwienie moim łydkom. Zaczęłam mieć problemy ze spiętymi mięśniami, uczuciem ociężałych nóg, gdy rozpoczęłam praktyki i siłą rzeczy większość dnia spędzam na nogach.
Kupiłam żel przez przypadek "bo tani to co mi szkodzi" i okazało się to strzałem w 10. Od kiedy go używam, zasypiam spokojnie, nie muszę podkładać poduszki pod nogi, nie mam spiętych mięśni.
Jestem bardzo zadowolona.
Konsystencja żelu, jest trafiona, nogi się nie kleją, szybko się wchłania.
Zapach rześki, mnie się podoba.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

bezradny wobec pajączków.

Skusiłam się na ten żel, ponieważ miał bardzo niską cenę. Stwierdziłam, że nawet, jeśli mi w niczym nie pomoże, to nie będzie szkoda go tak po prostu wyrzucić.
Głównie wiązałam z nim nadzieje w związku z moimi nieszczęsnymi pajączkami. I tu niemiłosiernie się rozczarowałam. Niestety szukam dalej.
Natomiast ma on bardzo fajne działanie chłodzące i kojące. Moje nogi po ciężkim dniu są mi bardzo wdzięczne za potraktowanie ich tym żelem. Rzeczywiście usuwa zmęczenie i daje uczucie odprężenia. Jednak potrzebuję czegoś zdecydowanie mocniejszego.

PODSUMOWUJĄC: Łagodzi, koi, odpręża ale kompletnie nie radzi sobie z pajączkami.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

To u nas rodzinne :)

Żelu tego używam ja, jak również moja mama. Obydwie mamy pracę stojącą, przez co często odczuwamy ból nóg a na skórze widoczne są drobne pajączki. Żel ma bardzo przyjemną konsystencję i ciekawy kolor. Błyskawicznie się wchłania, chłodzi i nawilża, przyspiesza znikanie siniaków (stosuję też na inne miejsca). Nogi czują się lepiej, jakby lżejsze... Zapach praktycznie niewyczuwalny. Plus za dostępność. I to wszystko za 5zł z groszami :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Kasztanowe ochłodzenie

Co prawda, nie jest to żaden Lioton100 czy inny, popularny specyfik dostępny w aptece, ale ma swoje plusy.
Zacznę od tego, że jest bardzo wydajny - starcza mi na kilka miesięcy, a używam go dość często. Cena też jest przystępna i adekwatna do skuteczności tego produktu. Ma przyjemną, żelową konsystencję, nie lepi się i dobrze wchłania.
Kupiła mi go mama - ot, znalazła gdzieś na sklepowej półce i pomyślała, że warto spróbować... Szczególnie, że używam takich specyfików trochę zapobiegawczo - u kobiet w mojej rodzinie pojawiają się pajączki, a nawet żylaki i mimo, że regularnie ćwiczę i biegam, mam gdzieś w podświadomości czerwoną lampkę, jeśli chodzi o temat nóg.

+ cena
+ wydajność
+ konsystencja (i kolor)
+ ładne opakowanie
+ sprawdza się przy drobnych pajączkach
+ przyjemnie chłodzi w upalne dni

- ... chłodzi, ale nie mrozi, jak jego drożsi bracia spod szyldu innych firm

Ilość zużytych opakowań: czwarte w trakcie

Polecam, na zmęczone nogi z niewielkimi pajączkami

Szukałam produktu który ukoił by moje zmęczone nogi podatne na drobne pajączki (mam pracę stojącą). Dostępny chyba w każdej drogerii. Żel naprawdę mi pomógł. Koi zmęczone nogi, przyjemnie chłodzi zmniejsza obrzęk. Po zużyciu pierwszego opakowania zauważyłam iż nie pojawiają mi się kolejne pajączki, stare niestety zostały :( Jednak jest tani, wydajny i szybko się wchłania. Odejmuję 1 gwiazdkę bo zaraz po aplikacji strasznie się klei - nie lubię tego uczucia.

Ilość zużytych opakowań: dwa

mało efektywny

Mam niestety na nogach znienawidzone przez kobiety "pajączki". Żel ponoć miał sobie z nimi radzić (tzn.zmniejszyć już istniejące i chronić przed powstaniem kolejnych). Na obietnicach się skończyło.
Stosowałam go regularnie przez rok (po tym czasie chyba mam prawo oczekiwać choć minimalnych efektów) dwa razy dziennie (rano i wieczorem) i nic - co miałam to mam, a do tego jeszcze nowe.
Jedynym plusem jest efekt chłodzący - po całym dniu to przyjemna ulga dla nóg (choć opuchlizny, która czasami mi się zdarza też nie zmniejszał).

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: średnio jedno miesięcznie

Tak sobie

Dużą zaletą kremu jest efekt chłodzenia. Używam go, gdy mam zmęczone nogi i wtedy naprawdę fajnie jest go użyć. Niestety, żadnych efektów obiecanych przez producenta (zmniejsza skłonność do pękania naczynek, łagodzi podrażnienia, nawilża skórę) nie zauważyłam. Jednak przy tak niskiej cenie być może jeszcze kiedyś go kupię.