Spiralna lokówka ceramiczna do włosów 2330CE

Spiralna lokówka ceramiczna do włosów 2330CE

Pojemność 1 szt

Spiralna lokówka ceramiczna do włosów PRESS N'CURL profesjonalnej firmy BaByliss. Spiralna część grzejna z powłoką ceramiczną zapewnia stały rozkład temperatury i zapobiega niszczeniu włosów. Blokuje też wilgoć we wnętrzu włosa, czego efektem jest lśniąca i zdrowa fryzura.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Dodanych produktów: 23

Napisanych recenzji: 349

Dla mnie bomba, jak się opanuje "co i jak"

Natura obdarzyła mnie kręconymi włosami. Ale czasem i ja pragnę innych loków, więc bywa, że z rzadka wyprostuję sobie włosy a potem za pomocą lokówek uzyskuję totalnie inne loki, niż te darowane przez naturę. No i nie ukrywam, że lubię czesać kogoś, więc często robię za fryzjera-amatora dla rodziny i koleżanek. Jest to moja czwarta lokówka w kolekcji (każdą mam o innym kształcie i średnicy i każdą uzyskuję inny kształt skrętu).

Jedynym problemem, który tu widzę to nauczyć się posługiwać tym urządzeniem. Czyli złapać pasmo włosów odpowiedniej grubości (ja biorę ok pół centymetra) i utrzymać końcówkę w krótkim klipsie. Komuś kręcić latwo. Sobie gorzej. Ale to kwestia wprawy.

Przyznam się, że jeśli już kręcę to unikam podstawowego błędu- nie kręcę w jedną stronę. Kręcę zgodnie z ruchem wskazówek zegara i w przeciwnym, naprzemian,co zawsze dodaje fryzurze objętości. Nie kręcę też całej głowy jedną lokówką, a właśnie róznymi. Efekt jest fantastyczny. Zero przylizania. Zero zbijania się loków w "klumpy".

Lokówka nagrzewa się błyskawicznie. Im cieńsze pasmo, tym krótszy czas trzymania po naciśnięciu dźwigni. I mamy tradycyjne, prawdziwe loki damy w krynolinie. Ja mam tęo większej średnicy, więc wyglądają bardziej naturalnie. Powłoka turmalinowa pozostawia włosy nabłyszczone.

Polecam tę lokówkę dziewczynom już bardziej wgryzionym w temat.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: jedna lokówka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968410].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 95

nie dla samodzielnego kręcenia

Nie umiem jej uzywac!
Przymierzałam sie do niej pare razy ale mimo wszystko nie umiem jej wykorzystac.
Mam 19stke, robi drobne loczki ale trzeba umiec uchwycic ,,dobre"pasmo włosów- inaczej wykreca w druga strone i smetnie wisza.
Jesli juz skret sie uda, nie są to gniecione geometryczne fale(takie lubie najbardziej) tylko słodkie anielskie pierscionki...Co kto lubi...;/
Fryzjerka, której ją zaniosłam ładnie wymodelowała mi włosy i była nia oczarowana-.
Mi samej ciezko zrobic nią całą głowe.
W dodatku parzy i nie ma jej jak odłozyc na blat w łazience, uchwytu tez nie ma.
Nie polecam cienkim włosom- u mnie to wygląda jak 6 loków na krzyż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[576597].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 22

Trzeba umiec jej uzuwać

Kupiłam ją zachęcona filmikiem na YT. Mam średnice 23 cm, żałuje bo chyba wolałabym ta 19.
Mimo to polecą ta prostownice bo naprawdę fajnie podkręca loki, są duże i ładnie wyglądają zwłaszcza na długich włosach.
Pozatym prostownica nagrzewa się błyskawicznie.Ale na początku trzeba sie namęczyć aby dobrze nakręcić włosy.

Używam tego produktu od: 4m-c
Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[455366].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure z chmurkami

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 24

Jest Ok

Lokówkę dostałam na urodziny. Niestety musiałam ją sprzedac bo nie nadawała się do moich włosów...Miałam końcówkę 19 mm która zdecydowanie była za cienka jak na moje grube, puszyste włosy. Musiałabym spędzić z nią chyba z 4 godziny. Wiem , że jest też większa objętośc bodajże 25 mm ale nie używałam

+ w miarę tania
+ kręci ładne, długo utrzymujące się loki
+ prosta w użyciu

- tylko jeden rozmiar loczków...wygląda się w nich
trochę jakby z 18 wieku o ile dobrze się potem włosów nie rozczesze ;)
- dziewczynom z grubymi, gestymi włosami raczej nie polecam- lepiej zainwestować w grubszą i zwykła lokówkę

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące,potem sprzedałam
Ilość zużytych opakowań: nie dotyczy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[364088].usefull || 0 }}% pomocna.