La Roche Posay, Anthelios W SPF 30

La Roche Posay, Anthelios W SPF 30

Krem o konsystencji żelu, beztłuszczowy, z faktorem ochronnym SPF 30. Według producenta nie natłuszcza skóry i nie powoduje powstawania zaskórników - moja opinia jest nieco inna, jednakże zgłaszam ten krem jako skuteczny ekran przeciwsłoneczny. Zawiera Mexoryl. W składzie znajdziemy alkohol denat. jednak skóra wydaje się go nie zauważać.

Trzy gwiazdki

Krem ma odpowiednią choć leistą konsystencję i przyjemny zapach. Łatwo wycisnąć go z tubki, skóra trochę świeci się po jego użyciu. Dobrze chroni, ma wysoki filtr. Szybko się wchłania, odrobinę chłodzi i nawilża. Jest drogi i dość wydajny. Odpowiedni dla wrażliwej skóry ze skłonnością do alergii. Zużyłam jedną próbkę kosmetyku.

dobry, ale denerwuje mnie

Gęsty, na pewno nie żel, tylko krem. Dość tłusty, dobrze się rozprowadza, dość szybko wchłania. Zostawia tłustą warstwę, twarz się po nim świeci, ale nie powoduje powstawania wyprysków. Świecenie da się przykryć bazą matującą, niestety, działa na niego tylko Lancome T Controle, co znacznie podnosi koszty stosowania. Sam puder na nim ciemnieje i tworzy maskę. Dobrze chroni, ma wysoki filtr, a to najważniejsze. Wydajność jak wydajność i tak trzeba go stosować określoną ilość. Jednak w przeliczeniu 2 zł na dzień to trochę drogo. Mimo wszystko warto, zwłaszcza, jeżeli ktoś ma wrażliwą na słońce skórę, lub używa kwasów. Jednak mnie denerwuje jego tłustość i trudności z wykonaniem makijażu.

OK

nie będę taka i dam cztery * - twarz błyszczy się jak po smalcu babuni, jednak nie wychodzą mi pryszcze jak po innych kremach na słońce i co najważniejsze buzia jest chroniona naprawdę dobrze, a już zdążyłam się poparzyć zanim kupiłam antheliosa (biorę leki i mam fotoalergię)Krem nie ma zapachu i można go znieść - nawet pod podkład może być, choć żelu raczej nie przypomina...