Alga Q10+omega plankton, Krem-żel pod oczy wygładzająco-kojący

Alga Q10+omega plankton, Krem-żel pod oczy wygładzająco-kojący

Delikatny, szybko wchłaniający się krem-żel pod oczy z naturalnymi wyciągami z alg z Archipelagu Brehat i witaminą C. Zawiera skuteczne i sprawdzone składniki takie jak d-panthenol o działaniu kojącym i nawilżającym, witaminy E,F, które wzmacniają i przeciwdziałają podrażnieniom, odżywczy omega plankton oraz koenzym Q10, który chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska, działa antywolnorodnikowo i opóźnia efekty starzenia się skóry. W efekcie stosowania krem-żel wygładza delikatnie okolice konturu oka, zmniejsza opuchnięcia, rozjaśnia cienie pod oczami. Sprawia, że skóra odzyskuje naturalny, zdrowy kolor, staje się gładka i elastyczna.

Cena: 16,90 zł

taki sobie

Miałam ochotę na coś lekkiego pod oczy - nie żel i nie krem, więc kupiłam krem-żel Daxa :)
Jak dla mnie nie jest zły, choć jakiś spektakularnych efektów też nie ma. Po drażnieniu oczu przez Shiseido - ten okazał się łagodny. Nie czuję szczypania ( na co skarżą się inne recenzentki). Nie narzekam też na nawilżanie. Szybko wsiąka, bez tłustej warstwy. Cieni nie mam, więc tu nie mogę się wypowiadac, ze zmarszczkami mimicznymi sobie nie poradził...Jest wydajny, ale 30 ml pod oczy to dla mnie za dużo, skoro chcę już go zmienić. Na razie tłumaczę mężowi, że prawdziwy mężczyzna też używa kremu pod oczy...Po co ma sie zmarnować...? :)

coś tu nie tak

Na początku zaznaczę, że bardzo lubię firmę Dax i używam wiele ich produktów, ten jednak, jako pierwszy zresztą, jakoś mi nie podszedł. Po pierwsze nie widzę rezultatów. Troszkę natłuszcza, czy nawilża, trudno mi to okreslić, nie rozjaśnia żadnych cieni nawet minimalnie i na dodatek jest to pierwszy kosmetyk w ogóle, po używaniu którego łzawią mi oczy. A w końcu to jest krem pod oczy...Ma dobrą konsystencję i taki delikatny, niemal niewyczuwalny zapach, wydajny.

Zawiodłam się.

Co do działania to zgodzę się z Kruszynką, że nie wiedzieć czemu zamiast dobrze nawilżać to wysusza skórę.
Tyle zdążyłam zauważyć po krótkim stosowaniu go, gdyż uczulił mnie. Fakt, że na kremie nie ma wzmianki o tym ,że jest neutralny dla Alergiczek, ale mimo wszystko zawiodłam się i bardzo dotkliwie odczułam skutki jego działanie.
Żałuję wydanej kasy, bo wbrew temu co obiecuje producent moja skóra nie "odzyskała naturalnego, zdrowego koloru, nie stała się gładka i elastyczna" a wręcz przeciwnie.

Dieta na trądzik

nie wiem, co myśłeć...

Na wstępie wskazówka, że zdjęcie powyżej nie jest do tego kremu. To,co ja zgłosiłam, to nowa seria (owszem, Q10 ma w nazwie) i OPAKOWANIE WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ. Jest białe z niebieskimi napisami.Sięgnęłam po niego po bardzo dobrych doświadczeniach z innymi produktami Dax Cosmetics.Kupiłam, używam i nie wytrzymałam. Jendak ocenię teraz. Najwyżej z biegiem czasu coś się odmieni i wtedydopiszę to i owo. Pierwsza ocena jest bardzo ważna, bo może kogoś zrazić lub zachęcić. Kurcze, no nie wiem, rozczarowałam się. Nie koi (ale ja go nie trzymam w lodówce, jak poleca producent), nie nawilża wcale (pod oczami skóra sucha jak wiór), nie wchłania się całkowicie, tylko zostawia film (nietłusty całe szczęście). Może to ma jakoś chronić? Oczywiście nie wypowiem się co do zmniejszania zmarszczek, bo to za wcześnie. Ta suchość jednak mnie przeraża. Jeszcze nie miałam kremu, który by tak słabo nawilżał. On nie robi dosłownie nic. Nie wiem, zużyję, bo mam, wyrzucać szkoda, ale potem zastosuję coś innego.