AA Face przeciwzmarszczkowa, Tonik rewitalizujący bezalkoholowy

AA Face przeciwzmarszczkowa, Tonik rewitalizujący bezalkoholowy

Zawiera wyciąg z alg, naturalny kompleks roślinny i prowitaminę B5. Ma lekko wygładzać zmarszczki, a oprócz tego działać, jak tonik działać powinien. Tonik jest fantastyczny, więcej będzie w ocenie :-)

Cena: ok. 12 zł

dobry, ale nie doskonały

Tak się zastanawiam, co musi robić tonik, jaki powinien być, żeby dać mu 5 gwiazdek? Nie powodować podrażnień, nie szczypać w oczy, nawilżać, dobrze oczyszczać, nie zostawiać tłustego filmu na skórze, leczyć skórę, koić, czynić wypoczętą? nie wiem co jeszcze..Być wydajny?
Jeżeli tak, to ten tonik na 9 punktów spełnia 5( zostawia film, nie leczy- ale czy takie było jego zadanie? raczej nie..skóra nie jest po nim uspokojona, nie jest w lepszym stanie..nie jest zbyt wydajny) Dostanie więc *** jak ocenę pozytywną:) Być może kupię go jeszcze, na razie testuję Sorayę Kurację Dotleniającą:)

zwyczajnie zwyczajny

Zupełnie zwyczajny tonik, którego zwyczajność sprawia, że na pewno do niego nie wrócę. Już i tak się męczę, żeby zużyć tą butelkę. Tonik ten zmywa nieczystości w sposób zadowalający, nawet przyjemnie (acz nie zniewalająco) pachnie, jest dość łagodny (do oczu się nadaje, ale z drugiej strony mam wrażenie, że moja buźka jest po nim bardziej zaczerwieniona niż normalnie), nie wysusza skóry, ale też nie powiem, żeby jakoś specjalnie nawilżał czy wygładzał... Tego nie zauważyłam... Zauważyłam za to, że pozostawia skórę lekko klejącą, czego wprost nie znoszę. Poza tym nie przynosi mi jakiegoś specjalnego ukojenia i odświeżenia, a ja głównie na to liczę w tonikach.

Dla mnie bomba

Śmiem ogłosić wszem i wobec, że jest to najlepszy tonik, jakiego do tej pory używałam :D. Jest nawet lepszy od Dax'a (mam nadzieję, że za to stwierdzenie nikt mnie tutaj nie zlinczuje ;)). Przejrzałam dokładnie skład i nie ma w nim ani grama alkoholu, co bardzo mnie cieszy :). Bardzo szybko oczyszcza, nie muszę jak przy innych tonikach zużywać masę płatków kosmetycznych, wystarczą dwa. Tonik nie podrażnia, nie lepi się, skóra jest wygładzona, trochę satynowa. Zapach neutralny, ale mi się podoba :)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Świetny tonik!

Bardzo dobry kosmetyk, który na pewno zagości u mnie na długi czas. Jest delikatny, przyjemnie pachnie, nie lepi się, nie wysusza skóry i nie zauważyłam po nim powstawania większej liczby zaskórników (tak jak np. po toniku Nivei dla cery suchej). Można nim też bez obaw przecierać okolice oczu bo nie podrażnia. Nie zauważyłam żeby wygładzał zmarszczki :) , ale skóra jest po nim gładziutka i świeża. Polecam!!!

bardzo dobra rzecz

Toniki (obok kremów do rąk), to rzecz, bez której nie potrafię się obejść. Często kupuję toniki AA Oceanic, bo się na nich nie zawiodłam. Ten tonik używałam jakiś czas temu i byłam bardzo zadowolona. Całkowicie odpowiadał mojej wrażliwej cerze, tonizował jak to tonik i pielęgnował. Dla mnie żadnych minusów.

Super

Kupiłam go po wpływem świetnych recenzji na wizazu. Rzeczywiście zasłużył na tak wysokie oceny. Cudnie odświeża i oczyszcza skórę, która się potem nie lepi, ani nie ściąga (mam cerę mieszaną). Buzia jest gładziutka i milutka. Takiego właśnie efektu oczekuję po toniku. Fajnie pachnie. To moje pierwsze, ale na pewno nie ostatnie opakowanie.

super tonik!

ten tonik jest naprawdę bardzo przyjemny, twarz jest nawilżona, milutka i gładziutka. co do efektu wygladzania zmarszczek to trudno mi cokolwiek powiedzieć używam kilka produktów, które mają je likwidować. gwiazdkę odejmuję za opakowanie, być może to niedorzeczne ale bardzo nie lubię opakowań kosmetyków w tym kolorze. tonik sam w sobie gorąco polecam!

Super

Bardzo dobry tonik.Pięknie pachnie, wspaniale nawilża i odświeża buzię.Nic się nie klei i nie lepi,twarz jest gładka i dobrze odżywiona.Nie podrażnia i nie ściąga buzi.Bardzo polecam.

dla mnie b.dobry

Ostatniej gwiazdki nie daję "na wszelki wypadek", bo używam tego toniku stosunkowo krótko. Muszę jednak stwierdzić, że do tej pory nie zauważyłam żadnych minusów (chociaż zwykle trudno mnie zadowolić). Przede wszyskim świetnie oczyszcza, a skóra po użyciu jest gładka, przyjemnie nawilżona (mam skórę raczej suchą) i napięta. Jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek, to nie mam ich zbyt wiele więc trudno mi coś powiedzieć na ten temat.Kupiłam ten preparat przypadkowo i jest to jednem z moich ulubionych zakupów. Polecam.

dla mnie bomba!!

Na stronie internetowej Oceanica wypowiedziano się o tym toniku szalenie lapidarnie, co niewątpliwie jest wadą i nad czym ubolewam, bo chciałam nieco więcej napisać w zgłoszeniu. Właśnie kończy mi się ten tonik i mogę powiedzieć, że do tej pory lepszego nie miałam. Ładnie pachnie, wspaniale odświeża twarz, nie wysusza, nie zostawia jakiejś takiej warstwy na twarzy, świetnie oczyszcza, łągodzi i koi, a co najważniejsze, działa tak, jak mówi producent, czyli po użyciu zmarszczki są lekko wygładzone. Efekt oczywiście długotrwały nie jest, ale jest i to widać. Twarz jest po tym toniku wypoczęta i świeża. Po prostu świetny! Delikatny, nie podrażnia, no i ta cena. A kupiłam go psim swędem, bo dołączono do niego promocyjnie inny specyfik AA. Mój piesek "widzi nosem", a ja wzięłam od niego lekcję i jak widać się opłaciło. Miałam nosa :-)