Mgiełka wzmacniająca do włosów

Mgiełka wzmacniająca do włosów

Składniki bioaktywne zawarte w mgiełce wzmacniają włosy, hamują ich wypadanie oraz chronią przed łamliwością i rozdwajaniem. Mgiełka chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem spowodowanym również używaniem suszarki. Po zastosowaniu mgiełki włosy staja się wyraźnie grubsze, miękkie i jedwabiście gładkie.
Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty oraz prowitaminę B5.

Dobra jako wcierka

Używam tej mgiełki z przerwami od 7lat. Na początku spryskiwałam nią włosy na długości, ale przez zawarty wysoko w składzie alkohol w krótkim czasie bardzo się przesuszyły i zaczęły przypominać siano. Poszłam więc po rozum do głowy i zaczęłam ją wcierać w skalp i tak stosowana faktycznie daje niezłe rezultaty. Jej działanie polega głównie na przyspieszeniu porostu włosów. W miejsce tych, które wypadły, bardzo szybko wyrastają nowe. Nie zauważyłam zmniejszenia wypadania.

Średniak

Zużyłam kilka opakowań tej mgiełki, zachęcona tym, że niby jest taka naturalna i choć nie widziałam za specjalnych efektów, bo moje włosy nie były zniszczone, to dawałam jej kolejną szansę, stosując tak "profilaktycznie". Jednak odkąd rozjaśniłam włosy zauważyłam, że nie ma ona jakiegoś cudownego wpływu, gdy są one przesuszone i lekko zniszczone od farby. Czuję się trochę zawiedziona, bo ani nie widzę, żeby dodawała blasku włosom, ani żeby pomagała chociażby w ich dobrym rozczesywaniu. Na pewno nie obciąża włosów, ale to chyba za mało, żeby poprawić moje odczucia. Polecam bardziej dla zdrowych włosów, wolnych od farbowania, czy innych zabiegów kosmetycznych, może wtedy widać bardziej jej działanie.

Dużo jej brakuje…

Odżywek/mgiełek w sprayu używam na swoje włosy od kilku lat – normane odżywki bardzo obciążają moje włosy. Na tę trafiłam podczas jednej z promocji w Rossmanie.
Mam włosy długie, gęste i puszące się pod wpływem wilgoci.

Plusy:
*trochę ujarzmia moje puszące się włosy
*nie obciąża włosów
*nie uczula
*nie wysusza skóry głowy
*nie szkodzi :)
*jest wydajna
*korzystna cena

Plusy/minusy:
*odżywia włosy w momencie użycia, ale nie jakoś spektakularnie. Odżywienie mogłoby być mocniejsze.

Minusy:
*opakowanie, a konkretniej zacinająca się od początku pompka. Właściwie od razu przelałam odżywkę do innego opakowania. Do tego sama butelka jest bardzo nieporęczna
*nie zapobiega wypadaniu
*nie robi nic długotrwałego.

Nie kupię ponownie.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Przyzwoita jak na ten typ odżywek

Używam jej na umyte włosy po odżywce do spłukiwania, pozwala do końca je zdyscyplinować i lekko nabłyszcza.

Czasem daję ją pod olejowanie.

Nie jest to rewelacja, ale póki co w tej cenie nie znalazłam lepszej.

Nie uczula, nie podrażnia ale też nie wzmacnia włosów (dużo lepiej sprawdzają się tu wcierki).

Opakowanie potrafi się zepsuć, pompka pod sam koniec nie działa już tak jak powinna.

Szału nie ma...

Nie jest jakaś wybitna odżywka, nie zauważyłam żadnych efektów kuracji. Przynajmniej jedna butelka starczyła na długo i nie zrobiła nic szkodliwego. Zapach jest neutralny, a formuła w aerozolu jest bardziej wygodna, niż np. stara buteleczka bursztynowej odżywki także z Farmony.

Ok.

Stosowałam,jako uzupełnienie szamponu z tej samej serii.Po rozpyleniu mgiełki,czuć przyjemny ziołowy zapach.Jednak nie utrzymuje się długo na włosach.Po zastosowaniu włosy stają się gładkie i lśniące,mniej się wysuszają.Ułatwia rozczesanie i nie skleja włosów.Nie zauważyłam jednak wzmocnienia i hamowania wypadania włosów.Po prostu pomaga w poprawieniu wyglądu włosów.

Strzał w 10!

Długo szukałam mgiełki / odżywki do włosów, która w końcu się z nimi upora. Ten produkt zadowolił mnie w 100%. Polecam każdej osobie, która ma problem z wypadaniem włosów lub ze zniszczonymi końcówkami.

Koszmar

Zakup zakończony wizytą u lekarza- podczas używania, moją twarz i ręce pokrywały zaczerwienienia. Silnie mnie uczulił, nie twierdzę więc że u innych wywoła podobne odczucia- jeśli jednak podczas stosowania pojawi się swędzenie/podrażnienia , Radical może być ich przyczyną- a przynajmniej był w moim przypadku.

Daje radę

Mgiełka może jakoś nie specjalnie pomaga na zniszczone włosy ,ale zapobiega ich wypadaniu . Ma ładny ziołowy zapach, nie obciąża włosów , pomaga przy rozczesywaniu :)

nic nie zauważyłam

Skuszona pozytywnymi recenzjami zamówiłam i zaczęłam stosować. Testowałam wiele kosmetyków do włosów, jedne swoje właściwości ukazywały już przy pierwszym użyciu inne trochę później, ale ten kosmetyk nie zrobił u mnie nic. Nie widziałam żadnej różnicy. Zużyłam dwa opakowania i moje włosy jakie były przed takie zostały po.

Nie przesadzalabym z tym wzmacnianiem..

Produkt stosowany solo dzialania ma znikome.. ale z szamponem Radical juz cos zaczyna robic. Wlosy sa jakby lzejsze, nieco uniesione u nasady, nabieraja blasku i sa wygladzone. Podoba mi sie ziolowy zapach tej mgielki. Ale czy tak wzmacnia? Nie wydaje mi sie..

Używam codziennie ^^

Bardzo dobry naturalny kosmetyk, nie skleja włosów, wspomaga pielęgnację. Używam go jako wspomagacza do ujarzmiania mojej szopy i bardzo się sprawdza ;) Przyjemnie pachnie, nie obciąża włosów. Zużywam już 4 opakowanie, zawsze chętnie do niego wracam, tani i dobry :)