Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Składniki bioaktywne zawarte w mgiełce wzmacniają włosy, hamują ich wypadanie oraz chronią przed łamliwością i rozdwajaniem. Mgiełka chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem spowodowanym również używaniem suszarki. Po zastosowaniu mgiełki włosy staja się wyraźnie grubsze, miękkie i jedwabiście gładkie.
Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty oraz prowitaminę B5.

Strzał w 10!

Długo szukałam mgiełki / odżywki do włosów, która w końcu się z nimi upora. Ten produkt zadowolił mnie w 100%. Polecam każdej osobie, która ma problem z wypadaniem włosów lub ze zniszczonymi końcówkami.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598131].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmar

Zakup zakończony wizytą u lekarza- podczas używania, moją twarz i ręce pokrywały zaczerwienienia. Silnie mnie uczulił, nie twierdzę więc że u innych wywoła podobne odczucia- jeśli jednak podczas stosowania pojawi się swędzenie/podrażnienia , Radical może być ich przyczyną- a przynajmniej był w moim przypadku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575201].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje radę

Mgiełka może jakoś nie specjalnie pomaga na zniszczone włosy ,ale zapobiega ich wypadaniu . Ma ładny ziołowy zapach, nie obciąża włosów , pomaga przy rozczesywaniu :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549396].usefull || 0 }}% pomocna.
Remington

nic nie zauważyłam

Skuszona pozytywnymi recenzjami zamówiłam i zaczęłam stosować. Testowałam wiele kosmetyków do włosów, jedne swoje właściwości ukazywały już przy pierwszym użyciu inne trochę później, ale ten kosmetyk nie zrobił u mnie nic. Nie widziałam żadnej różnicy. Zużyłam dwa opakowania i moje włosy jakie były przed takie zostały po.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531741].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przesadzalabym z tym wzmacnianiem..

Produkt stosowany solo dzialania ma znikome.. ale z szamponem Radical juz cos zaczyna robic. Wlosy sa jakby lzejsze, nieco uniesione u nasady, nabieraja blasku i sa wygladzone. Podoba mi sie ziolowy zapach tej mgielki. Ale czy tak wzmacnia? Nie wydaje mi sie..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459437].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam codziennie ^^

Bardzo dobry naturalny kosmetyk, nie skleja włosów, wspomaga pielęgnację. Używam go jako wspomagacza do ujarzmiania mojej szopy i bardzo się sprawdza ;) Przyjemnie pachnie, nie obciąża włosów. Zużywam już 4 opakowanie, zawsze chętnie do niego wracam, tani i dobry :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453262].usefull || 0 }}% pomocna.

wzmacnia włosy

Wzmacnia włosy, idealnie nadaje się też do ich układania na gorąco, pomimo, że nie chroni np. przed ciepłem lokówki. Ma delikatny, naturalny zapach, trochę odbiegający od innych kosmetyków, ale przyjemny. Jest niedroga i bardzo wydajna.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441581].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Mówiąc krótko i na temat: mgiełka pomaga rozczesywać włosy, ma przyjemny ziołowy zapach, nadaje włosom blasku, poprawia ich wygląd. Ma również bardzo niską cenę i jest wydajny.
Polecam do włosów długich, nie spowodował u mnie żadnych niepokojących zmian na głowie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ten atomizer. Nie wiem czy to kwestia tego, że akurat ja trafiłam na wadliwą sztukę, czy każdy z nich ma taki problem. Ciężko się naciska i tak jakby przycina się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441526].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdza się u mnie

Jak czytam inne komentarze, to jestem nieco zdziwiona, bo średnią opinię ma ten produkt.
U mnie pomaga na wypadanie włosów. Dodatkowo włosy łatwo się rozczesują i ładnie błyszczą po wyschnięciu (ja używam tylko na umyte włosy). Generalnie jest to produkt, który warto spróbować u siebie. A nuż pomoże.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399186].usefull || 0 }}% pomocna.

Hm

Jedyne, co robi ta mgiełka to ułatwia rozczesywanie. Do tego też celu ją kupiłam, więc mnie nie zawiodła mocno.
Ma dosyć przyjemny zapach, dobrą dostepność i cenę. Szkoda, że nie robi nic pozytywnego z włosami na dłużej.
Dodatkowym minusem jest to, że przy każdym zużytym opakowaniu miałam problemy z dozownikiem (czy jak to tam nazwać:P).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370696].usefull || 0 }}% pomocna.