Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Cena już od 6,75 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Składniki bioaktywne zawarte w mgiełce wzmacniają włosy, hamują ich wypadanie oraz chronią przed łamliwością i rozdwajaniem. Mgiełka chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem spowodowanym również używaniem suszarki. Po zastosowaniu mgiełki włosy staja się wyraźnie grubsze, miękkie i jedwabiście gładkie.
Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty oraz prowitaminę B5.

Używam codziennie ^^

Bardzo dobry naturalny kosmetyk, nie skleja włosów, wspomaga pielęgnację. Używam go jako wspomagacza do ujarzmiania mojej szopy i bardzo się sprawdza ;) Przyjemnie pachnie, nie obciąża włosów. Zużywam już 4 opakowanie, zawsze chętnie do niego wracam, tani i dobry :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453262].usefull || 0 }}% pomocna.

wzmacnia włosy

Wzmacnia włosy, idealnie nadaje się też do ich układania na gorąco, pomimo, że nie chroni np. przed ciepłem lokówki. Ma delikatny, naturalny zapach, trochę odbiegający od innych kosmetyków, ale przyjemny. Jest niedroga i bardzo wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441581].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Mówiąc krótko i na temat: mgiełka pomaga rozczesywać włosy, ma przyjemny ziołowy zapach, nadaje włosom blasku, poprawia ich wygląd. Ma również bardzo niską cenę i jest wydajny.
Polecam do włosów długich, nie spowodował u mnie żadnych niepokojących zmian na głowie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to ten atomizer. Nie wiem czy to kwestia tego, że akurat ja trafiłam na wadliwą sztukę, czy każdy z nich ma taki problem. Ciężko się naciska i tak jakby przycina się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441526].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Sprawdza się u mnie

Jak czytam inne komentarze, to jestem nieco zdziwiona, bo średnią opinię ma ten produkt.
U mnie pomaga na wypadanie włosów. Dodatkowo włosy łatwo się rozczesują i ładnie błyszczą po wyschnięciu (ja używam tylko na umyte włosy). Generalnie jest to produkt, który warto spróbować u siebie. A nuż pomoże.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399186].usefull || 0 }}% pomocna.

Hm

Jedyne, co robi ta mgiełka to ułatwia rozczesywanie. Do tego też celu ją kupiłam, więc mnie nie zawiodła mocno.
Ma dosyć przyjemny zapach, dobrą dostepność i cenę. Szkoda, że nie robi nic pozytywnego z włosami na dłużej.
Dodatkowym minusem jest to, że przy każdym zużytym opakowaniu miałam problemy z dozownikiem (czy jak to tam nazwać:P).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1370696].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnia.

Kiedyś ratowała mi włosy, teraz .. jest nijaka.
Od zapachu nie można zbyt wiele wymagać, jak to przy produktach ziołowych, czy wzmacnia moje włosy? Kupiłam kilka miesięcy i po zużyciu 1/4 butelki stoi sobie w szafce.

+ cena
+ atomizer
+ wydajność

- wysuszyła skórę głowy przez co dostałam łupieżu,
- nie wzmocniła moich włosów
- brzydki zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329566].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie dla mnie.

Kupiłam ten produkt zachęcona opisem producenta. Szybko przekonałam się, że to zła decyzja. Już po kilku użyciach moje włosy się bardzo dziwne w dotyku, mgiełka bardzo je obciażyła. Po kilku dniach włosy zaczęły wpadać dosłownie garściami (zawsze boję się tego, bo jestem posiadaczką bardzo rzadkich wlosow). Najgorsza była mocno swędząca wysypka na karku, zmagałam się z nią jeszcze bardzo długo po odstawieniu mgielki. Być może uczulił mnie jakiś jej składnik. Wolałam szybko ją odstawić, pieniądze wydałam w błoto.
Być może tylko mój organizm tak zareagował na ten produkt, ale tak czy siak po moich przeżyciach z pewnością go nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312741].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

Używałam jej jakiś czas temu, na pewno nie dawała spektakularnych efektów, ale dawała radę
+ Tania
+ Wydajna
+ Zapach
+ Atomizer
Na pewno dla mnie lepsza niż Jantar.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267236].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie jest w porządku

Używam jej od czasów liceum, czyli jakieś dobre 5-6 lat. Jest lekka, nie obciąża włosów, bardzo ładnie pachnie. Jest tania i wydajna. Co do jej działania, to niby nie ma wpływu na kondycję włosów, ale zawsze, gdy ją odstawiam, włosy zaczynają mi wypadać. Czyli może jednak działa :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263671].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak jakichkolwiek efektów

Produkt ma ładny zapach i łatwy sposób nałozenia( chociaż mój atomizer się zacina) jednak kompletnie nie działa, nie widzę ŻADNEJ zmiany w kondycji moich włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245693].usefull || 0 }}% pomocna.