Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Radical, Mgiełka wzmacniająca do włosów

Cena już od 6,75 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Składniki bioaktywne zawarte w mgiełce wzmacniają włosy, hamują ich wypadanie oraz chronią przed łamliwością i rozdwajaniem. Mgiełka chroni włosy przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem spowodowanym również używaniem suszarki. Po zastosowaniu mgiełki włosy staja się wyraźnie grubsze, miękkie i jedwabiście gładkie.
Zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego, proteiny pszeniczne, wyciąg z zielonej herbaty oraz prowitaminę B5.

Ok

Używałam jej jakiś czas temu, na pewno nie dawała spektakularnych efektów, ale dawała radę
+ Tania
+ Wydajna
+ Zapach
+ Atomizer
Na pewno dla mnie lepsza niż Jantar.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267236].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie jest w porządku

Używam jej od czasów liceum, czyli jakieś dobre 5-6 lat. Jest lekka, nie obciąża włosów, bardzo ładnie pachnie. Jest tania i wydajna. Co do jej działania, to niby nie ma wpływu na kondycję włosów, ale zawsze, gdy ją odstawiam, włosy zaczynają mi wypadać. Czyli może jednak działa :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263671].usefull || 0 }}% pomocna.

Brak jakichkolwiek efektów

Produkt ma ładny zapach i łatwy sposób nałozenia( chociaż mój atomizer się zacina) jednak kompletnie nie działa, nie widzę ŻADNEJ zmiany w kondycji moich włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245693].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Dobrze wmacnia włosy

Mam problemy z moimi włosami - ze względu na ŁZS lubią niestety wypadać. Ta mgiełka im pomogła :)

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie farbowane na brąz z czerwonymi pasemkami (w planach bordo / wiśnia). Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety został wykonany bardzo źle – za dużo wylanego płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Przez to wszystko lubią lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilości, bo lubią on podrażniać skórę głowy). W stylingu akceptują wyłącznie żele, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpią (choć ostatnio je testuję i są dni gdy je akaceptują). Kochają bezgranicznie aloes, zioła i proteiny - najbardziej kreatynę i jedwab + glicerynę jako humektant. Nie lubią żadnych olei stosowanych przed myciem, ale w kosmetykach oleje kochają (najbardziej arganowy).

Mgiełka jest pakowana w opakowanie z sprayem. Jak dla mnie osobiście lepsze są opakowania z dawkowaniem na skórę głowy - bo ze względu na alkohol ta mgiełka nie nadaje się na całe włosy.

Poza tym mgiełka nie podrażniła mojej skóry głowy. Nie przesuszała włosów zbytnio mocno. Odżywka pachnie ziołowo - nie każdej osobie się to może pasować. Mi pasuje. Wzmocniła moje włosy - mniej przy niej wypadały - nie zwiększyła przetłuszczania się włosów - nadal myję je co 2 dni. W 3 miesiące zużywałam opakowanie co daje b. dobry wynik - nie trzeba nałożyć jej wiele by była na całych włosach. Nie jest droga - ja swoją kupiłam w Hebe przez co jest nieźle dostępna. Także pasuje mi ona jako ziołowa wcierka do włosów. Ze względu na opakowanie nie daje jej maksa, ale polecam ją jako kurację do skóry głowy - faktycznie je wzmacnia nie podrażniając skóry głowy. Nie zauważyłam może nowych włosów, ale na pewno nie musiałam wyjmować kolejnych z odpływu po myciu włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211258].usefull || 0 }}% pomocna.

Obietnice nie zostały spełnione.

Jak w tytule recenzji.

Plusy:
+ Wygodne opakowanie.
+ Ładny zapach.
+ Wydajność.
+ Łatwa dostępność produktu w sklepie.
+ Ułatwia rozczesywanie mokrych włosów.
+ Dobra baza pod olejowanie.

- Nie wzmacnia.
- Nie zmniejsza wypadania włosów,
- Nie zapobiega rozdwajaniu.
- Zacinający się atomizer.

Dla mnie to niestety mały bubel kosmetyczny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1146186].usefull || 0 }}% pomocna.

Bubel

Według mnie mgiełka nie spełnia oczekiwać, które obiecuje nam producent. Daje efekt nabłyszczenia, jednak trwa on chwilę. Żadnej zmany w kondycji swoich włosów nie zauważyłam.
Plusy
+łatwa aplikacja
+przyjemny zapach

Minusy
-jakichkolwiek efektów brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057911].usefull || 0 }}% pomocna.

Radical ze skrzypem polnym!

Mam mieszane uczucia co do tej mgiełki z jednej strony zachwyca mnie lekkość mgiełki, która jest łatwa w stosowaniu, a z drugiej strony nie zauważyłam mniejszego wypadania włosów. Wybrałam tą wersję ze względy na skrzyp polny w składzie.

Zalety:
- łatwa i przyjemna aplikacja
- piękny zapach
- skrzyp polny w składzie
- ułatwia rozczesywanie włosów
- nadaje połysk włosom
- co najważniejsze nie obciąża włosów

Wady:
- nie wzmacnia włosów i nie zapobiega ich wypadaniu

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049881].usefull || 0 }}% pomocna.

Ale gdzie te rewelacje?

Nie kupię tego produktu, pomimo świetnej ceny i ogromu pozytywnych opinii.
Przekonałam się na własnej skórze, że pomimo doskonałego składu ziołowego i obiecanek produkcentów zawartych na etykiecie, ten preparat nie spełnia moich oczekiwań.
Podczas wakacji włosy zaczęły wypadać mi na gwałt. Sięgnęłam po "sprawdzoną" mgiełkę Radical i do teraz "wypaprałam" tego ziolowego płynu już ponad połowę flakoniku.
Efektów? Brak.
Włosy nie są wzmocnione, wciąż wypadają jak oszalałe.
Ziołowy zapach według mnie jest zbyt nachalny, w niewielkim ( ale jednak ) stopniu obciąża włosy i powoduje ich szybsze przetłuszczanie.

Dwie gwiazdki przyznaję za gładkość włosów po zastosowaniu mgiełki i za to, że radzi sobie z ich niesfornością. Ale to potrafi każda inna odżywka do włosów. Mnie zależy na zatrzymaniu wypadania.
O wyrastaniu baby hair nie będę wspominać, bo takiego zjawiska u siebie nie zauważyłam.

Nie polecam, dziewuszki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039361].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja

Fantastyczna odzywka ,dziala juz po kilku zastosowaniach.Nie przetluszcza włosow, przyjemnie pachnie ,wzmacnia włosy.Stosuje po każdym myciu w losów,naprawdę godna polecenia.

Używam tego produktu od: dwoch lat

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031810].usefull || 0 }}% pomocna.

Trudno powiedzieć.

Zapach nie jest przyjemny, ale się przyzwyczaiłam.
Włosy nadal wypadają, ale ogólnie wyglądają na mocniejsze - nie wiem jednak czy to zasługa wyłącznie tego produktu.
Wygodny w użyciu, wystarcza na długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024232].usefull || 0 }}% pomocna.