Odżywka-maseczka relaksująca w piance, włosy farbowane lub po trwałej

Odżywka-maseczka relaksująca w piance, włosy farbowane lub po trwałej

Zawiera imbir, orzech włoski, proteiny pszenicy, prowitaminę B5, specjalny filtr UV.
Przy każdym zastosowaniu aktywne czynniki działają w głębi i na powierzchni włosów:
- odżywiają włosy od nasady,
- działają wewnątrz włókien włosów, by je wzmocnić,
- wygładzają włosy aż po same końce.
Intensywna kuracja regenerująca nie obciąża włosów, przywraca im połysk i sprężystość. Dzięki bogatej recepturze, włosy są odpowiednio nawilżone i zregenerowane, a fryzura trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Specjalny filtr chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV i przed wyblaknięciem.

Cena: kilka zł

Koszmar

Ani to odżywka ani pianka - mam suche, grube i sztywne wlosy, a to paskudztwo tylko je dodatkowo skleja i wręcz kudłaci, i wlosy wygladaja jak pakuły. Zapach ma ciekawy i w sumie calkiem przyjemny ale to jedyny plus. nie wiem - może na innych włosach sprawia się lepiej, ale u mnie zupelnie nie spełnia swojej funkcji.
Odradzam - choć za tą cenę można się pokusić o eksperymenty - tylko po co??

najlepsza pianka

To nie jest odżywka. To jest pianka do układania włosów, za to najlepsza pianka jaka istnieje na świecie. Moja fryzura (krótkie, nastroszone włosy) trzyma się cały dzień. Na dodatek włosy są miękkie, nie posklejane.
Bardzo polecam!

Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: od miesiaca / pół opakowania

PS: Po prawie roku stosowania i zużytych co najmniej dziesięciu butelkach tego specyfiku podtrzymuje swoją poprzednią opinię ***** najlepsza pianka, rzecz dla mnie niezastąpiona. Polecam!

mało odżywia

Zużyłam całe opakowanie. Co do odżywiania i filtórw, to nie zauważyłam ;), ale włosy doskonale się po niej układają, są puszyste i się nie przetłuszczają. Właściwie traktowałam ją bardziej jako pianke do układania włosów, bo te właściwości odżywcze... no nie wiem... ;)Ilość zużytych opakowań: jedno